Yahoo! Photos : خداحافظ !

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 542
تاریخ عضویت: شنبه 19 اسفند 1385, 7:01 pm
سپاس‌های ارسالی: 112 بار
سپاس‌های دریافتی: 367 بار
تماس:

Yahoo! Photos : خداحافظ !

پست توسط Azadi.Isatis »

امروز شرکت یاهو در طی ایمیلی به کلیه کاربران سرویس عکس، Yahoo! Photos ، خود اعلام کرد که این سرویس به زودی بسته خواهد شد.
در این نامه آمده است :
” مدتی است که ما همزمان از دو سرویس بزرگ اشتراک عکس یعنی Yahoo! Photos و Flicker پشتیبانی می کنیم. اما برای متوجه کردن تمام توانمان بر روی Flicker ، برنده جایزه بهترین اجتماع اشتراک گذاری عکس از طرف مجله TIME ، تصمیم گرقته ایم که به فعالیت Yahoo! Photos خاتمه دهیم …”

سرویس Yahoo! Photos در روز بیستم سپتامبر رسما به کار خود خاتمه می دهد.به همین دلیل یاهو به تمام کاربران این سرویس توصیه کرده است که عکس های خود را از این سرویس بارگذاری نموده و از دیگر سرویس های اشتراک گذاری عکس نظیر (فلیکر،Photobucket و یا … ) استفاده کنند.این شرکت همچنین اخطار کرده است که بعد از این تاریخ ، تمام عکس های باقیمانده از دیتابیس سایت پاک شده و دیگر قابل دستیابی نخواهد بود.

اینکه یاهو قصد دارد یکی از دو سرویس مشابه اش را قربانی دیگری کند هر چند باعث عصبانیت کاربران Yahoo! Photos و ایجاد زحمت برای آنها خواهد شد ، یک نفع عمده دارد و آن هم سرمایه گذاری و دقت بیشتر یاهو بر دیگر سرویس اشتراک گذاری عکسش که اتفاقا بسیار محبوب تر از Yahoo Photos بوده و هست ، خواهد شد و باید منتظر بهبود خدمات و امکانات Flicker بود.
مشابه همین مسئله را گوگل هم دارد! Google Video و YouTube دو سرویس گوگل ، داستانی کاملا مشابه این دو سرویس یاهو دارند. شاید کاری که امروز یاهو قصد انجام آن دارد را گوگل هم مجبور شود در آینده انجام دهد
البته هم Flickr و هم YouTube قبلا توسط مسئولان محترم بخش ” فیل - پر” کنی مرحرم شده اند.
ITonline
 برای هر چیز زکاتی است و زکات علم نشر دادن آن است.  


الهی
مرا لیاقت بهشت نیست و طاقت دوزخ نیز ندارم. اکنون تو خود دانی و کرم تو.
ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”