تشکر ویژه از دوست عزیز و گرامی جناب : zoornachi

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, رونین, Shahbaz, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain
Captain
نمایه کاربر
محل اقامت: شهرکرد
سپاس‌های ارسالی: 1385 بار
سپاس‌های دریافتی: 3738 بار
تماس:

تشکر ویژه از دوست عزیز و گرامی جناب : zoornachi

پست توسط sayeh_roshan_1988 »

سلام. تصویر
  واسه شما هم پیش اومده باشه که داخل انجمن به گالری نظامی سر زده باشین و شاهد تصاویر ناب و بکر دوستان عزیز و زحمت کش در این بخش بوده باشین ، ولی چیزی که خیلی موقع ها جلب توجه میکنه پست های جناب آقای zoornachiعزیز هست که این مساله باعث میشه گاهی وقت ها در حق ایشون کم لطفی صورت بگیره و اونطور که باید از پست های این کاربر عزیز و دوست داشتنی تشکر به عمل نمیاد لذا تصمیم گرفتم این پست را به افتخار ایشون درست کنم و از همین جا به خاطر زحمت هایی که جهت جمع آوری و آپلود تصاویر توسط ایشون صورت میگیره قدردانی کنم ، امیدوارم که تونسته باشم حق مطلبا ادا کنم .... تصویر
[HR] 
[External Link Removed for Guests]

کارت پستال درخواستی اعضای سنترال
Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 6131 بار
سپاس‌های دریافتی: 15152 بار

Re: تشکر ویژه از دوست عزیز و گرامی جناب : zoornachi

پست توسط zoornachi »

سلام
از لطف شما دوست عزیزم sayeh_roshan_1988 خیلی ممنون و سپاس گذارم و همین طور از همه دوستان در انجمن که همیشه به من محبت داشتن.
من حدود شش سالی هست که عضو انجمن هستم و همیشه انجمن برای من جذاب و پر بار بوده و این در سایه دانش دوستان و اعضای انجمن بوده.
بازهم از همه و مخصوصا دوست عزیزمsayeh_roshan_1988 کمال تشکر و سپاس رو دارم.
ISTA OLSOON
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
محل اقامت: مازندران
سپاس‌های ارسالی: 6679 بار
سپاس‌های دریافتی: 5422 بار

پست توسط airplane »

باتشکراز سید عزیز.

واقعا موافقم.
روحیه تشکرکردن توسایت بسیارپایینه.
بعضی وقتها دیده میشه یک پست ۲۰۰نفربازدیدکننده داره ولی ۲نفرهم بخودشون زحمت تشکررونمیدن.
اینشالله بشه روزی که این اخلاق ما کنارگذاشته بشه.
چون تشکربیشترباعث ترغیب افراد به ایجادپستهای بیشتر و بهترمیشه.
آیا می دانید هر فرد پس از مرگ با اهدای اعضای خویش می تواند سبب نجات یا ارتقای سلامتی بیش از 50 نفر شود

برای عضویت در انجمن اهدای عضو به لینک زیر مراجعه کنید

[COLOR=#000000]تا چند زنم بروی [COLOR=#0070c0]دریاها خشت بیزار شدم ز بت‌پرستان  

خیام که گفت دوزخی خواهد بود که رفت بدوزخ و که آمد ز بهشت

Captain
Captain
محل اقامت: شیراز
سپاس‌های ارسالی: 22364 بار
سپاس‌های دریافتی: 5559 بار

پست توسط Present »

یکی از دلایل ممکنه این باشه که شما برای هر تشکر برای اینکه منظور بشه باید 20 یا 30 ثانیه صبر کنید . بارها برای خودم پیش اومده و از تشکر کردن صرفنظر کردم .
پروانه نیستم که به یک شعله جان دهم / شمعم که سوزم و دودی نیاورم

گــــــــــــــــاهی تــــــــــــــاوان شیــــــــــر بودن قـــفس اســـت ...
امــــــــا شـــــغال هــــا در شـــــهــــر آزاد مـــــیگـــــــردنــــــــــد ... !

به زودی تعمیرکار لب تاپ می شم :-)
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 8092 بار
سپاس‌های دریافتی: 3732 بار

پست توسط KH.I.A.2500 »

سلام بر دوستان ؛

اتفاقا" روحیه سپاسگذاری در سایت بالاست ولی باید این را هم در نظر داشته باشید که هر مطلبی مخاطب خاص خودش رو داره .

در رابطه با تاپیک هایی که محتوای آن ها عکسه، یک مشکلی که وجود داره نحوه قراردادن عکس ها در تاپیکه . با این سرعت های اینترنت نباید انتظار داشت از این تاپیک ها استقبال خوبی بشه مگر اینکه نویسنده پست، عکس ها را به صورت بند انگشتی(عکسی کوچک که پس از کلیک روی آن، عکس بزرگتر باز میشه) در تاپیک قرار بده تا تاپیک خیلی زود باز بشه . در غیر اینصورت عده ای از کاربران به خاطر معطلی زیاد از دیدن تاپیک صرف نظر میکنن .
مدتی بود که می خواستم این نکته را گوشزد کنم ولی جای مناسبی براش پیدا نمی کردم . امیدوارم دوستان این موارد را رعایت کنن تا هم زحمتی که بابت تهیه مطلب کشیدن بی نتیجه نمونه و هم دیگران بتونن از مطالب و عکس هاشون استفاده کنن .

*  *
*  جز ايران نباشد مرا نام ياد *   * * * *    * * *   *  که يزدان مرا زين سبب کام داد *  * *   
Novice Poster
Novice Poster
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 407 بار
سپاس‌های دریافتی: 488 بار

پست توسط Pedram.L »

با تشکر از جناب Zoornachi و ممنون بابت زحماتشون . من هم از post های ایشون لذت ها بردم .
ولی یک انتقاد هم از ایشون دارم . بعضی مواقع میشه که میایم تو سایت و می بینیم تقریبا اکثر post های سایت مربوط به جنابعالی و معمولا در یک زمینه (عکس جنگنده ها) است. ایرادش اینه که اینجوری مطالب سایت بکنواخت می شوند و همچنین post هایی که هنوز ممکنه جذابیت داشته باشند از روی صفحه اصلی پاک می شن و این حق از کسانی که برای post هاشون زحمت کشیدند گرفته می شود. مزیت اصلی این سایت تنوع مطالبی هست که افراد مختلف قرار می دهند.
جناب Zoornachi عزیز اگر امکانش هست مطالبوتن رو در فواصل زمانی طولانی تری روی سایت قرار بدید تا سایت برای همه نظر و همه سلیقه جذاب باشه.
Fast Poster
Fast Poster
سپاس‌های ارسالی: 375 بار
سپاس‌های دریافتی: 550 بار

پست توسط panda64 »

تشکر از بابت زحمات ایشان :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
ارسال پست

بازگشت به “ساير گفتگوها”