خواستگاری مربی خوش تیپ از ستاره سینما

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
پست: 1862
تاریخ عضویت: یک‌شنبه 23 اسفند 1388, 3:42 pm
محل اقامت: کرمان/رفسنجان
سپاس‌های ارسالی: 10774 بار
سپاس‌های دریافتی: 12387 بار
تماس:

خواستگاری مربی خوش تیپ از ستاره سینما

پست توسط AGeNiS1 »

چند وقتی می شد که جمله ی "اشتباهات داوری جزوی از فوتبال است." روی اعصابمان راه می رفت، در همین راستا و یحتمل برای ماستمال کردن اتفاقاتی که در دنیای داوری می افتد آقای عنایت اینبار دیگر از جمله ی تکراریه "اشتباهات داوری جزوی از فوتبال است." استفاده نکرد و گفت: "در هر قشری آدم فاسد وجود دارد، حتی داوران"؛

هر چند ما از ایجاد تنوع استقبال می کنیم اما از باقی دوستان ورزشی درخواست می کنیم برای توجیه اتفاقاتی که دنیای داوری می افتد از همان جمله ی "اشتباهات داوری ... " استفاده کنند!

***
مرد همیشه خوشحال فوتبال – علی کفاشیان – گفت: "سقف قرارداد بازیکنان همانند سال قبل همان 400 میلیون تومان خواهد بود."

واقعا مانده ایم که آقای کفاشیان با خودش چی فکر کرده؟! آخه مگه با 33 میلیون تومان در ماه هم می شود زندگی کرد؟! خب همین کارها رو می کنین که فوتبالیست های ما میرن امارات قلیون میوه ای می کشن!!

خبرفوق را در روزنامه ی 90 خوانده بودیم و در همان روز در صفحه ی دیگری از روزنامه ی 90 می خوانیم:"جان واریو با یک میلیارد تومان سپاهانی شد."

اصولا برای ما که تا به حال در عمرمان بیش از 100هزار تومان یکجا ندیده ایم یک میلیارد تومان و مقایسه اش با سقف قراردادها که 400 میلیون تومان بود کمی تا قسمتی غیرممکن است.

در همین راستا یکی از آگاهان گفت: درست است که سقف قراردادها 400میلیون تومان است اما قرارداد جان واریو به صورت چند طبقه ای و روی سقف سوم بسته شده است و به همین دلیل هیچ مشکلی وجود ندارد!!

***
آتی نیوز خبر از اختلاس 75 تومانی یک مدیرلیگ برتری داد؛ این مدیر ساندیس هایی که برای لیدرها به قیمت 75 تومان خریداری می شده را 150 تومان فاکتور می کرده! در همین راستا از قناعت این مدیر لیگ برتری تشکر و قدردانی بعمل می آوریم! اصولا قدیمی ها یک چیزی می دانستند که می گفتند:"کم بخور، همیشه بخور!"

***
در خبرها می خوانیم AFC قصد دارد از "علی پروین" تقدیر و تمجید به عمل بیاورد؛ علی پروین در همین راستا گفت:"وقتی می میریم همه دورمان جمع می شوند."، البته برخی آگاهان بر این عقیده هستند که برای اینکه همه به یاد آدم بیفتند فقط لازم نیست که فرد بمیرد، او می تواند مجسمه ی خودش را در وسط یک میدان بزرگ نصب کند و بعد از چند روز آن را از آنجا بردارد، مطمئنا اینگونه یکی دو روز تیتر اخبار خواهد شد!!

در همین راستا یکی از آگاهان ضمن انتقاد از AFC معیارهای انتخاب مربی برتر توسط AFC را فوتبالی ندانست، ایشان گفت: "واقعا موندم چرا می خوان از علی پروین تمجید کنن، آخه نه موهاشو ژل می زنه و نه اینکه کت و شلوار شیک می پوشه، حتی توی صحبت هاش دو تا کلمه ی خارجی هم استفاده نمی کنه، تازه خودم یه بار دیدم از شلنگ آب خورد!"

***
یکی از روزنامه های ورزشی نوشت: "خواستگاری مربی خوش تیپ از سوپر استار سینمای ایران."، هر چه شرح خبر را خواندیم متوجه نشدیم منظور این روزنامه کدام مربی است، با توجه به خوشتیپ بودن اکثر مربی ها از این روزنامه ی محترم درخواست می شود یکم بیشتر راهنمایی کنند!

باز اگر قضیه بالعکس بود و سوپر استار خوشتیپ سینمای ایران از یک ورزشکار زن خواستگاری می کرد چندان سخت نبود که حدس بزنیم باز هم مقصود آقای "گ" می باشد!!

***
بگذارید با دادن یک خبرخوش این طنز را به پایان ببریم؛ در عین ناباوری در تازه ترین رنگینک فیفا فوتبال ایران تنها یک پله سقوط کرد! توجه نکردین چی شد؟! با این وضعیت لیگ و فدراسیون و ... فقط یک پله سقوط کریم! فقط یک پله!! تبریک می گیم!!

[External Link Removed for Guests]
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”