آخرین پیشگویی هشت پا تکذیب شد!

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
پست: 1862
تاریخ عضویت: یک‌شنبه 23 اسفند 1388, 3:42 pm
محل اقامت: کرمان/رفسنجان
سپاس‌های ارسالی: 10774 بار
سپاس‌های دریافتی: 12387 بار
تماس:

آخرین پیشگویی هشت پا تکذیب شد!

پست توسط AGeNiS1 »

بسیاری از روزنامه ها روز گذشته خبر از پیشگویی جدید هشت پای آکواریم شهر اوبرهاوزن داده بودند که براساس این پیشگویی، آلمان از اسپانیا شکست می خورد در حالی که اکنون به نظر می رسد این خبر صحت نداشته است.

به گزارش مهر، بسیاری از وبلاگها و روزنامه هایی چون "گاردین" روز گذشته خبر از پیشگویی جدید "پل"، هشت پای معروف آکواریم "زندگی دریایی" شهر اوبرهاوزن آلمان دادند.

برپایه این پیشگویی که با یک گزارش تصویری همراه بود، تیم ملی آلمان در بازی چهارشنبه شب در مقابل اسپانیا از این تیم در نیمه نهایی شکست می خورد و از ادامه جام جهانی باز می ماند.

این درحالی است که پس از گذشت چند ساعت نگرانی و اضطراب طرفداران تیم ژرمنها، بسیاری از رسانه ها اعلام کردند که به نظر می رسد این خبر جعلی است و صحت ندارد.


  [External Link Removed for Guests] 
 در تصویر چگونگی جابجایی پرچمهای صربستان و اسپانیا نشان داده شده است 
به گفته این منابع خبری، تصاویری که در اینترنت منتشر شده اند مربوط به پیشگویی بازی تیم ملی آلمان و صربستان است که در آن زمان پل، پیروزی صربستان را پیشگویی کرده بود. در تصاویر منتشر شده اخیر با فتوشاپ به جای پرچم صربستان، پرچم اسپانیا گذاشته شده است.

از سویی دیگر این منابع خبری اعلام کردند که تاکنون هیچ فیلمی در یو تیوب از پیشگویی جدید پل گذاشته نشده است در صورتی که در موارد گذشته، گزارشات تصویری با فیلم مراسم پیشگویی همراه بود.

همچنین مقامات آکواریم "زندگی دریایی" در اوبرهاوزن آلمان اعلام کردند که تا روز سه شنبه (امروز) پل هنوز هیچ پیشگویی در مورد بازی چهارشنبه شب آلمان و اسپانیا انجام نداده که فیلم این اظهارات نیز در شبکه موجود است.
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”