دروازه بان اسپانیا و هدایت کاروان آزادی غزه

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
پست: 1862
تاریخ عضویت: یک‌شنبه 23 اسفند 1388, 3:42 pm
محل اقامت: کرمان/رفسنجان
سپاس‌های ارسالی: 10774 بار
سپاس‌های دریافتی: 12387 بار
تماس:

دروازه بان اسپانیا و هدایت کاروان آزادی غزه

پست توسط AGeNiS1 »

ایسنا: یک مسئول اطلاع رسانی جنبش جهانی مبارزه با جهانی سازی و سلطه جویی آمریکایی - صهیونیستی اعلام کرد: دروازه‌بان تیم ملی فوتبال اسپانیا بعد از عید فطر هدایت کاروان آزادی 2 را به سمت نوار غزه بر عهده خواهد داشت.

ضیاء جاد، مسئول اطلاع رسانی جنبش جهانی مبارزه با جهانی سازی و سلطه جویی آمریکایی - صهیونیستی به روزنامه‌ی الشروق - چاپ مصر - گفت:« ایکر کاسیاس، دروازه‌بان تیم ملی اسپانیا که قهرمان جام جهانی اخیر فوتبال در آفریقای جنوبی شد، بعد از عید فطر در یکی از کشتی‌هایی که در ناوگان آزادی 2 شرکت خواهد کرد، حضور خواهد داشت.»

پیش بینی می‌شود بیش از 50 کشتی از قاره‌های مختلف جهان در قالب این کاروان عازم نوار غزه شوند. هدف از رهسپاری این کشتی‌ها، شکستن محاصره نوار غزه است.

گروه تبلیغات اروپا برای شکستن محاصره نوار غزه از تعدادی از بازیکنان جهان از جمله کاسیاس جهت مشارکت در ناوگان آزادی 2 دعوت کرده است تا نشان دهد موضع‌گیری جدی در قبال رویارویی با حملات نظامی اسراییل اتخاذ کرده است.

کاسیاس حمایت نامحدود خود را از رنج یک میلیون و نیم فلسطینی در نوار غزه اعلام کرده است.

او جنگ رژیم صهیونیستی علیه نوار غزه را محکوم کرده و از حضور در مراسم سال نو در میدان اصلی مادرید در ژانویه 2009 به علت همدردی با قربانیان حمله این رژیم به نوار غزه امتناع کرد.

دروازه‌بان اسپانیا بعد از پیروزی این کشور در جام جهانی لقب بهترین دروازه‌بان جهان را از آن خود کرد. او بعد از پیروزی کشورش در مسابقات جام جهانی و دستیابی به این لقب گفت:« من هرگز تا زمانیکه نوار غزه در محاصره است، جشنی را به خاطر دستیابی به این لقب برگزار نمی‌کنم.»

او ادامه داد:« خوشحالی اسپانیایی‌ها تا زمانی که محاصره نوار غزه پایان نیافته، گسترده نیست و یک خوشحالی جزیی است.»
Major I
Major I
نمایه کاربر
پست: 837
تاریخ عضویت: شنبه 19 اردیبهشت 1388, 6:10 pm
سپاس‌های ارسالی: 231 بار
سپاس‌های دریافتی: 1917 بار

Re: دروازه بان اسپانیا و هدایت کاروان آزادی غزه

پست توسط میهن پرست »

این همون بیداری ملت هاست.و سراشیبی سقوط اسرائیل.به زودی تمام جهان بیدار خواهد شد.و هر روز کاروان های بیشتری به سمت غزه حرکت خواهند کرد.
شاید سالهای سال باشد که اتش امپراطوری پارس خاکستر شده باشد.اما روزی فرا خواهد رسید که ز خاکستر ها ققنوس برخیزد و ان هنگام اتش سالهای سال سکوت مردم ایران زبانه خواهد کشید و بار دیگر مردمی از سرزمین پارس از شرق تا چین واز غرب تا دروازه های روم حکمرانی میکنند و تمام دشمنان این مرز وبوم در اتش قهر ایران خواهند سوخت.ان روز نزدیک است...
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”