گرد همایی جاسوسان از سرارسر جهان در روسیه

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: رونین, Shahbaz, MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
پست: 1863
تاریخ عضویت: یک‌شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۸۸, ۳:۴۲ ب.ظ
محل اقامت: کرمان/رفسنجان
سپاس‌های ارسالی: 10774 بار
سپاس‌های دریافتی: 12391 بار
تماس:

گرد همایی جاسوسان از سرارسر جهان در روسیه

پست توسط AGeNiS1 »

مسئولان دستگاههای جاسوسی از سراسر جهان برای شرکت در یک کنفرانس ضد ترور در روسیه گرد آمده اند.

به گزارش تلویزیون راشاتودی، روسای سرویس های جاسوسی بییش از شصت کشور جهان در کنفرانس دو روزه شهر ایکاتراینبورگ روسیه به تبادل تجربیات خود در مبارزه با ترویسم مبادرت می کنند و تاکیدشان نیز بر استفاده تروریست ها از فناوری های پیشرفته و اینترنت خواهد بود.

خبرنگار راشاتودی در این باره گفت، در این کنفرانس شاید ماموران مخفی که در این کنفرانس گرد آمده اند مقابل کسانی بنشینند که دشمن شان باشند، اما روسیه توانسته است گرد آمدن این افراد را از بیش از شصت کشور جهان زیر یک سقف مدیریت کند و هدف نیز فائق آمدن بر اختلافات در مواجهه با یک تهدید مشترک است.

خبرنگار راشا تودی افزود، حملات تروریستی در سراسر جهان ادامه دارد، اما پشت صحنه، دستگاههای امنیتی چه موفقیتی در کشف و مقابله با این نوع حملات داشته اند؟

الکساندر بوروتنیکوف مدیر سرویس اطلاعاتی فدرال روسیه می گوید،فقط در سال گذشته، دستگاه امنیتی روسیه از وقوع هشتاد و شش مورد حمله تروریستی جلوگیری کرد.

در یک عملیات، نیروهای امنیتی مردی را با پانزده کیلو تی ان تی که مقصدش مسکو بود،دستگیر کردند. خبرنگار این شبکه افزود، حتی اگر یک کشور به طور مستقیم قربانی تروریسم نبوده باشد، به طور غیر مستقیم هدف قرار می گیرد به این صورت که به کانالی برای تامین مالی و جذب نیروی تروریست ها تبدیل می شود.

با توجه به تعداد کسانی که در کنفرانس روسیه شرکت کرده اند،مشخص می شود که هیچ کشوری از تروریسم در امان نیست.
[External Link Removed for Guests]
ارسال پست

بازگشت به “ساير گفتگوها”