انتشار بلوتوث اهانت آمیز قومیتی در آبادان

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: رونین, Shahbaz, MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
پست: 1863
تاریخ عضویت: یک‌شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۸۸, ۳:۴۲ ب.ظ
محل اقامت: کرمان/رفسنجان
سپاس‌های ارسالی: 10774 بار
سپاس‌های دریافتی: 12391 بار
تماس:

انتشار بلوتوث اهانت آمیز قومیتی در آبادان

پست توسط AGeNiS1 »

مهر: نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اخیرا یک کلیپ تصویری در آبادان با هدف تخریب یک قومیت خاص منتشر شده است خواستار برخورد شدید با مسببان این اقدام نابخردانه شد.

عبدالله کعبی اظهار داشت: در چند روز اخیر کلیپی تصویری در گوشیهای همراه به صورت بلوتوث منتشر شده که به شدت یک قومیت خاص در خوزستان را مورد تمسخر قرار می دهد و تا کنون احساسات مردم منطقه را به شدت جریحه دار کرده است.

وی افزود: این کلیپ تصویری از گفتگوهای تصویری صداو سیمای مرکز آبادان با مردم منطقه صورت گرفته و شامل قطعاتی است که برخی افراد بدون تسلط کافی به زبان فارسی و یا با اشتباهات سهوی سخن گفته اند که این موضوع در نهایت به خنده دار شدن این صحبتها و تمسخر یک قومیت منجر می شود.

کعبی با بیان اینکه این اقدام از سوی هرکس که باشد مورد قبول نیست اظهار داشت: به رئیس سازمان صدا وسیما نیز در این خصوص تذکر داده ام و منتظر پاسخ و واکنش قاطع وی در این خصوص هستم چرا این افراد با این کار خود به ملت ایران توهین و دهن کجی کرده اند.

نماینده آبادان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: ایران از اقوام مختلف با لهجه های متفاوت تشکل شده است و اگر قرار باشد هر روز در گوشه و کنار برخی افراد اینگونه با احساسات و عواطف آنان بازی کنند وضعیت بسیار غیرقابل کنترل خواهد شد.

کعبی تاکید کرد: استان ما در منطقه ای حساس واقع شده است که بسیاری از کشورهای همسایه و شبکه های آنان مترصد چنین فرصتهایی برای ضربه زدن به کشور هستند بنابراین نباید با اینگونه موارد سهل انگارانه برخورد کنیم و این انتظار را داریم که مسئولین امر به شدت با این موضوع برخورد کنند.

عضو کمیسون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: امیدوارم در آینده هیچ قومیتی مورد تمسخر قرار نگیرد و همه با احساس آرامش در کشور زندگی کنیم.

[External Link Removed for Guests]
ارسال پست

بازگشت به “ساير گفتگوها”