قدرتمندترین افراد مشهور جهان

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: رونین, Shahbaz, MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
پست: 1863
تاریخ عضویت: یک‌شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۸۸, ۳:۴۲ ب.ظ
محل اقامت: کرمان/رفسنجان
سپاس‌های ارسالی: 10774 بار
سپاس‌های دریافتی: 12391 بار
تماس:

قدرتمندترین افراد مشهور جهان

پست توسط AGeNiS1 »

در بالای فهرستی که مجله تجاری فوربس از قدرتمندترین شخصیت های محبوب و مشهور منتشر کرده، نام اپرا وینفری، مجری تلویزیونی آمریکایی دیده می شود.

فهرستی که مجله فوربس هر سال از قدرتمند ترین مشاهیر جهان منتشر می کند بر اساس میزان درآمد این مشاهیر و پوشش رسانه ای آنها تنظیم می شود.

در این فهرست اپرا وینفری، آنجلینا جولی، هنرپیشه مشهور هالیوود را از رده اول (در فهرست پارسال) کنار زده و با درآمد سیصد و پانزده میلیون دلار در سال به قدرتمند ترین شخصیت مشهور دنیای هنر و ورزش در جهان تبدیل شده است.

میزان درآمد در رتبه بندی مجله فوربس نقش مهمی دارد اما جز این، شاخص های دیگری هم نظیر تعداد دفعاتی که نام این افراد در اینترنت، مطبوعات و رسانه ها تکرار می شود تعیین کننده است.

۱- اپرا وینفری
۲- بیانسه
۳- جیمز کامرون
۴- لیدی گاگا
۵- تایگر وودز
۶- بریتنی اسپیرز
۷- U۲
۸- ساندرا بولاک
۹- جانی دپ
۱۰- مدونا

برنامه تلویزیونی خانم وینفری، از محبوب ترین برنامه های تلویزیونی است که قرار است سال آینده به پایان برسد، اما خانم وینفری قصد دارد همزمان یک شبکه تلویزیونی برای خودش تاسیس کند.

بعد از او بیانسه، خواننده آمریکایی در مکان دوم است و جیمز کامرون، کارگردان فیلم های تاتیتانیک و آواتار، با دویست و ده میلیون دلار درآمد در مکان سوم قرار دارد.

نام لیدی گاگا، خواننده جوان آمریکایی هم بعد از موفقیت بی سابقه اش در سال گذشته برای اولین بار در این فهرست دیده می شود. لیدی گاگای تازه وارد، به یکباره در رتبه چهارم این جدول نشسته است.

جانی دپ، هنرپیشه و بازیگر فیلم هایی مثل آلیس در سرزمین عجایب و دزدان کاراییب، در رتبه نهم است و نام مدونا، خواننده مشهور هم از رتبه سوم به رتبه دهم سقوط کرده است.

تنها ورزشکاری که توانسته جزو ده نفر اول این فهرست باشد، تایگر وودز، گلف باز آمریکایی، است.

امسال در رتبه بندی مشاهیر هنر و ورزش، برای اولین بار، موقعیت اجتماعی آنها در اینترنت و در سایت هایی مثل فیس بوک و تویتتر هم در نظر گرفته شده است.
ارسال پست

بازگشت به “ساير گفتگوها”