اطلاعاتی جالب از جانی چاقوکش

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: رونین, Shahbaz, MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
پست: 1863
تاریخ عضویت: یک‌شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۸۸, ۳:۴۲ ب.ظ
محل اقامت: کرمان/رفسنجان
سپاس‌های ارسالی: 10774 بار
سپاس‌های دریافتی: 12391 بار
تماس:

اطلاعاتی جالب از جانی چاقوکش

پست توسط AGeNiS1 »

تابناک: به دنبال انتشار فیلم و همچنین تصاویر دو زورگیری که در خیابان امین حضور با چاقو به جان یک فرد افتاده و با چندین ضربه چاقو وی را ناکار کردند، خبرنگار «تابناک» به اطلاعات جالب و خواندنی از این جانی و محارب دست پیدا کرد.

فرد یادشده که در فیلم مشغول چاقو زدن به یک فرد بیگناه است، «شاهین ـ ب» نام دارد که نه تنها خود دارای چندین سابقه زورگیری و سرقت است، بلکه خانواده وی نیز دارای سوابق بسیار درخشان! و قابل ذکری هستند که مرور آن نه‌تنها برای مردم، بلکه برای مسئولان مربوط، جالب و قابل تأمل است.

شاهین ـ ب، فرزند غلامعلی، در خانواده‌ای زندگی می‌کند که علاوه بر سابقه اعتیاد پدر به مواد مخدر، برادران وی نیز از سوابق گوناگون و مشابهی برخوردارند. از جمله برادر بزرگتر به نام «حمید» که به امر مال‌خری مشغول بوده و اموال سرقتی برادران را نیز آب می‌کرده است.

حسن، عضو دیگر خانواده (برادر شاهین) نیز که به زورگیری و سرقت مشغول بوده، به دنبال اختلاف حسابی که با همکارانش پیدا می‌کند، کشته می‌شود.

برادر کوچکتر خانواده نیز راه پدر را با قدرت و سرعت هرچه بیشتر ادامه داده و علاوه بر اعتیاد، نیاز کراک و مواد مخدر محله مولوی را تأمین می‌کند و همین برادر بیش از همه با شاهین به زورگیری و سرقت از مردم مبادرت می‌کند.

همچنین فرد دیگری که در فیلم راکب موتورسوار بوده و عملا فرد بی دست و پایی است، فرزند یک میوه‌فروش است که بر خلاف پسر خلافکار، پدر در محل زندگی از اعتبار خوبی برخوردار است.

از سوی دیگر، همانگونه که در خبرها منتشر شده، فرد ضارب، مجرم، جنایتکار و محارب، دارای چندین سابقه مشابه زورگیری و سرقت است که اکنون نیز با قید وثیقه آزاد است.

حال این پرسش مطرح است که چگونه شده که با چنین سابقه درخشان شخصی و خانوادگی! در خیابان جولان داده و به جان و مال مردم تعرض می‌کرده است؟ که البته این رأفت دستگاه قضایی و کنترل نیروی انتظامی بر مجرمین سابقه‌دار، خود جای تأمل دارد.

گفتنی است، با دستگیری این فرد، تحرکاتی از سوی خانواده و آشنایان وی ـ که برخی از آنان در بعضی ادارات مشغول هستند ـ برای آزادی دوباره وی در حال انجام است و اکنون باید دید دستگاه‌های مسئول چه اقدامی انجام می‌هند.
ارسال پست

بازگشت به “ساير گفتگوها”