نیکی کریمی سخنگو شد

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: رونین, Shahbaz, MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
پست: 1863
تاریخ عضویت: یک‌شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۸۸, ۳:۴۲ ب.ظ
محل اقامت: کرمان/رفسنجان
سپاس‌های ارسالی: 10774 بار
سپاس‌های دریافتی: 12391 بار
تماس:

نیکی کریمی سخنگو شد

پست توسط AGeNiS1 »

مهر: انجمن خیریه دل شیر با حضور سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان و چند چهره هنری فعالیت رسمی خود را آغاز کرد.

این انجمن از صبح امروز شنبه با حضور اعضا در شیرخوارگاه شبیر در میدان خراسان تهران فعالیت رسمی خود را با حضور چهره هایی چون نیکی کریمی، افشین قطبی، مصطفی زمانی، سعید علیشاهی، امیرشاهرخ سلامیان، هنگامه قاضیانی، حسن درخشان و مهدی حاج باقر آغاز کرد.  این انجمن در نخستین اقدام خود از بخش های مختلف شیرخوارگاه شبیر بازدید کرد. جابری مدیر این شیرخوارگاه در این بازدید توضیحاتی پیرامون فعالیت های شیرخوارگاه و تعداد کودکان تحت پوشش و همچنین نحوه تامین هزینه های آن ارائه کرد. 
  [External Link Removed for Guests] 
  نیکی کریمی نیز که به عنوان سخنگوی انجمن دل شیر انتخاب شده است در این مراسم گفت: بزودی تمام اهدافمان از تشکیل این انجمن را اعلام خواهیم کرد. ما نمی خواهیم بیاییم و برویم و هیچ اتفاقی نیفتد. تمام سعی و تلاش ما این است که بتوانیم مشکلات و نیازهای این کودکان را برطرف کنیم. انجام کارها و اقدامات فرهنگی یکی از اصلی ترین محورهای فعالیت انجمن ماست و امیدوارم بتوانیم در این زمینه هم موفق باشیم. 
  وی خاطرنشان کرد: طرح تشکیل این انجمن را آقای قطبی دادند و امیدوارم بتوانیم به همه جا برویم و مشکلات نیازمندان را حل کنیم. ما گروه محدودی هستیم که می خواهیم در این تعداد بمانیم و همفکر با یکدیگر کار را پیش ببریم. 
  افشین قطبی سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان نیز با اشاره به تشکیل این انجمن گفت: هدفمان این است که بتوانیم نشان بدهیم که فرزندان ایران شیرهای بزرگی هستند و امید آینده کشور هستند. 
  [External Link Removed for Guests] 
  وی ادامه داد: ما آمده ایم تا از ته قلب مان به افراد نیازمند کمک کنیم. نمی خواهیم خودمان را نشان دهیم بلکه قصد کمک کردن به افراد نیازمند را داریم چرا که اعتقا داریم کمک کردن به ایران افراد، کمک کردن به آینده ایران عزیز است و امیدوارم هر روز بتوانیم این مجموعه را بزرگتر کنیم. 
  قطبی افزود: برای این انجمن برنامه های زیادی داریم که امیدوارم بتوانیم با حضور چهره های مطرح و دوست داشتنی به اهدافمان دست پیدا کنیم. 
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
پست: 965
تاریخ عضویت: چهارشنبه ۱۰ تیر ۱۳۸۸, ۸:۴۷ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 2776 بار
سپاس‌های دریافتی: 3436 بار

Re: نیکی کریمی سخنگو شد

پست توسط victory67 »

:-( :-x
  تصویر تصویرزندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست/ هر کسی نغمه خود خواندو از صحنه رودتصویر تصویر 
  تصویر تصویرصحنه پیوسته بجاست /خرم آن نغمه که بسپارند به یادتصویر تصویر     
  
ارسال پست

بازگشت به “ساير گفتگوها”