آنتي ويروس‌هاي جديد براي محافظت از تلفن همراه

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
پست: 1862
تاریخ عضویت: یک‌شنبه 23 اسفند 1388, 3:42 pm
محل اقامت: کرمان/رفسنجان
سپاس‌های ارسالی: 10774 بار
سپاس‌های دریافتی: 12387 بار
تماس:

آنتي ويروس‌هاي جديد براي محافظت از تلفن همراه

پست توسط AGeNiS1 »

ایلنا: نسخه ۹ نرم افزار موبایل سکیوریتی کسپرسکی وارد بازار ایران شد.

آزمايشگاه كسپرسكي، اعلام كرد: نگارش ۹ نرم افزار محبوب Kaspersky Mobile Security که راهکاری جامع برای حفاظت از تلفن های همراه هوشمند است را به بازار ایران عرضه کرده است.

یکی از امکانات جدید این برنامه، امکان تعریف فهرست تماس‌های محرمانه است. بدین نحو که فهرستی از اشخاص و شماره‌هایی که بایستی به صورت محرمانه نگهداری شوند، از بین شماره‌های موجود در سیم‌کارت و تلفن مشخص می‌شود

در واقع با استفاده از یک کلید، می‌توان شماره‌ها را تحت عنوان private علامت‌گذاری كرد و پس از آن هیچ نشانه‌ای از شماره مذکور در دفترچه تلفن، سابقه تماس‌ها، تماس‌های ورودی یا پیامک‌ها دیده نخواهد شد و این اطلاعات محرمانه فقط از طریق همان اسمارت فون در دسترس خواهد بود.

بر اساس این گزارش، نگارش جدید امکان محرمانه‌سازی برخی قسمت‌های تماس‌ها را نیز می‌دهد، مثلا می‌توان لیست تماس‌های مربوط به یک شماره خاص را پنهان ساخت بدون آنکه آن شماره را پنهان كرد.

البته آشکارسازی اطلاعات پنهان شده نیز با وارد نمودن رمز عبور مربوطه میسر است. این تنظیمات نیز هم به طور مستقیم و دستی و هم به صورت راه دور و از طریق ارسال اس ام اس امکان پذیر است.

Kaspersky Mobile Security 9 با استفاده از فناوری‌های انحصاری که دارد، تلفن‌های همراه هوشمند را در مقابل انواع تهدیدات و حملات شبکه‌ای محافظت می‌کند و با روش‌های ضدسرقت و ماجول‌های کنترل توسط والدین، همه فعالیت های تلفن همراه را تحت نظر می‌گیرد.
ماجول ضدسرقت در این برنامه امکان مسدودکردن، پاک کردن اطلاعات حافظه و ردیابی تلفن مسروقه را فراهم می‌کند.

درصورتی که دارنده تلفن همراه از طریق ارسال یک اس ام اس، تلفن را در حالت مسروقه قرار دهد، تلفن به طور خودکار GPS دستگاه را روشن کرده و موقعیت خود را از طریق ارسال پیامک اطلاع می دهد و حتی از طریق نمایش یک پیام، از سارق می خواهد که تلفن را به صاحبش بازگرداند.

سرگی نوستروف، مدیر خدمات موبایل در آزمایشگاه کسپرسکی معتقد است:" همه ما که از اسمارت فون ها استفاده می کنیم، هر روز تعدادی پیامک شخصی ارسال یا دریافت می‌کنیم، تماس‌های شخصی می‌گیریم و از اینترنت استفاده می‌کنیم. با این برنامه جدید می‌توانیم مطمئن باشیم که از حریم شخصی ما محافظت می شود. ضمن آنکه می‌توانیم بدون نگرانی تلفن خود را موقتا در اختیار دیگران قرار دهیم."

نگارش جدید موبایل سکیوریتی کسپرسکی با سیستم عامل های Symbian 9.1, 9.2, 9.4 و Windows Mobile 5.0, 6.0-6.5. سازگار است.

[External Link Removed for Guests]
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”