بوئینگ هزار فروند هواپیما به روسیه می فروشد

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
پست: 1863
تاریخ عضویت: یک‌شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۸۸, ۳:۴۲ ب.ظ
محل اقامت: کرمان/رفسنجان
سپاس‌های ارسالی: 10774 بار
سپاس‌های دریافتی: 12391 بار
تماس:

بوئینگ هزار فروند هواپیما به روسیه می فروشد

پست توسط AGeNiS1 »

معاون و مدیر کل برنامه های شرکت هواپیماسازی "بوئینگ" در مصاحبه با یک شبکه روسی از برنامه های این شرکت برای تحویل یک هزار فروند هواپیما به مسکو خبر داد.

به گزارش مهر، "شنا هان" در مصاحبه با شبکه خبری وستی با بیان این مطلب گفت: بوئینگ قصد دارد طی 20 سال آینده نزدیک به هزار هواپیما به روسیه تحویل دهد.

وی گفت: روابط ما با روسیه اساساً بر تکنولوژی و مبادله تکنولوژی متکی است. در حال حاضر پرسنل کمپانی "بویینگ" در مسکو بیش از 1200 کارشناس فنی را در بر می گیرد. این اشخاص در طراحی جدیدترین فرآورده های ما بطور اخص در مورد "بویینگ 787" نقش کلیدی ایفا می کنند.

وی خاطرنشان کرد: همکاری با روسیه الهام بخش چشم ‌اندازهای درخشان است ولی باید درک شود این مشارکت چطور برقرار می شود. روابط تولیدی و مهندسی-فنی و همچنین روابط تجاری با مهمترین خریداران روس اساس این همکاری را تشکیل می دهد.

وی همچنین نظر خود را در مورد پروژه سکولکوو بیان کرد.
وی معتقد است پروژه ساخت مرکز نوآوریها در روسیه موفق خواهد بود و افزود معتقدم بویینگ در زمینه هوافضا در چارچوب پروژه سکولکوو مشارکت موفقی راه اندازی می کند.

هان در پایان گفت : ما چند سال است با طرف روس همکاری می کنیم و با موفقیت به مبادله افکار پرداخته و توانستیم روابط مشارکتی خوبی برقرار کنیم. پروژه ها و فرآورده های جدید امکان می دهند این روابط را توسعه و تحکیم نماییم.
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”