دستگيري 13 تروريست با 10 بمب آماده انفجارتوسط وزارت اطلاعات

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
پست: 7545
تاریخ عضویت: سه‌شنبه ۲۶ آذر ۱۳۸۷, ۴:۲۰ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 9280 بار
سپاس‌های دریافتی: 22106 بار

دستگيري 13 تروريست با 10 بمب آماده انفجارتوسط وزارت اطلاعات

پست توسط sinaset »

دستگيري 13 تروريست همراه با 10 بمب آماده انفجار توسط وزارت اطلاعات
خبرگزاري فارس: 13 تن از اعضاي يك گروه ضد‌انقلاب تروريستي وابسته به سرويس‌هاي اطلاعاتي بيگانه با تلاش و پيگر‌ي‌هاي اطلاعاتي سربازان گمنام امام زمان(عج) و طي عمليات‌هايي با همكاري نيروهاي انتظامي دستگير شدند.
 تصویر 
به گزارش خبرگزاري فارس به نقل از روابط عمومي وزارت اطلاعات، در ادامه ضربات پي در پي وارده بر اعضاي يك گروه ضد‌انقلاب تروريستي وابسته به سرويس‌هاي اطلاعاتي بيگانه و با تلاش و پيگر‌ي‌هاي اطلاعاتي سربازان گمنام امام زمان (عج)، 13 تن از اعضاي وابسته به گروه تروريستي طي هفته گذشته در استان‌هاي قزوين، همدان، كردستان و مازندران شناسايي و طي عمليات‌هاي موفق با همكاري نيروهاي انتظامي دستگير شدند.
‌اين گروه تروريستي در سال گذشته به طور مستقيم در به شهادت رساندن ماموستا برهان امام جمعه موقت و امام جمعه مسجد قباي سنندج و ماموستا محمد شيخ الاسلام نماينده مردم سنندج در مجلس خبرگان رهبري و ربايش و قتل خليفه ابراهيم فرهادي در شهرستان‌ قروه نقش داشته و ترورهاي ديگري نيز در كارنامه خود داشته‌اند.
در اين عمليات‌ها بالغ بر 500 كيلوگرم مواد ساخت بمب به همراه ده بمب آماده انفجار و مقادير معتنابهي سلاح و مهمات جنگي به دست آمده است.
گروه مذكور به منظور ايجاد رعب و وحشت و انجام اقدامات تروريستي خود مبادرت به سرقت مسلحانه از چند مغازه طلا فروشي در شهر همدان كردند كه منجر به مجروحيت 5 تن از عابرين پياده شده و همچنين در جريان سرقت از يك طلا فروشي در شهرستان زنجان موجب به شهادت رسيدن يكي از شهروندان شد.
انتهاي پيام/
منبع:خبرگزاری فارس
"قرآن"(کلام خدا) ...راه سعادت و خوشبختی.
با عرض پوزش،دیگر در انجمن حضور ندارم،که به پیام ها پاسخ بدم.
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”