عربستان از ترس ایران، دو بمب هسته ای از پاکستان خرید!

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Junior Poster
Junior Poster
نمایه کاربر
پست: 114
تاریخ عضویت: جمعه ۱۲ آذر ۱۳۸۹, ۹:۳۲ ب.ظ
محل اقامت: تهران-پیروزی
سپاس‌های ارسالی: 318 بار
سپاس‌های دریافتی: 317 بار

عربستان از ترس ایران، دو بمب هسته ای از پاکستان خرید!

پست توسط Omicron »

  آفرینی دوباره صهیونیست ها:  [External Link Removed for Guests]   هفته های اخیر، رسانه های صهیونیستی، تلاش بسیاری برای بر هم زدن آرامش منطقه و القای تیره شدن کامل روابط کشورهای عربی به ویژه عربستان با ایران دارند که متأسفانه، رفتار دوپهلوی مقامات سعودی و موضعگیری نکردن صریح آنها در قبال این اخبار، افکار عمومی منطقه را دچار سردرگمی کرده است؛ پس بجاست در صورت دروغ بودن این اخبار، شخصیت ها و رسانه های سعودی در برابر آن موضع روشن گرفته و...  خبری صهیونیستی «دبکا» که در چند سال گذشته به دروغ پردازی و جوسازی خبری همسو با سیاست های صهیونیستی در منطقه پرداخته، به تازگی در خبری مدعی شد که عربستان سعودی از ترس جمهوری اسلامی ایران و برنامه هسته ای کشورمان، تلاش دارد با همکاری پاکستان، دو عدد بمب هسته ای بسازد!

به گزارش [External Link Removed for Guests]، این پایگاه خبری صهیونیستی در ادامه خبر خود نوشت: این نگرانی عربستان از ایران موجب شده که رقابتی هسته ای با این کشور آغاز کند که این رقابت به ساخت دو بمب هسته ای توسط پاکستان برای این کشور منجر خواهد شد.

«دبکا» در ادامه افزود: این دو بمب هسته ای در نیروگاه هسته ای پاکستان در شهر «کرما» در شمال این کشور در حال ساخته شدن است. چندی پیش، پاکستان نیز در همین راستا جدیدترین نسخه موشک «گاوری 2» را که برد آن به 3200 کیلومتر می رسد، به عربستان تحویل داد. این موشک های فرستاده شده برای سعودی در انباری بزرگ در زیرزمین در شهر «السلیل» در جنوب ریاض، پایتخت عربستان پنهان شده است.

این سایت خبری همچنین مدعی شد، هرچند دو هواپیمای باربری بزرگ عربستانی، روزی یک بار از سرزمین های سعودی به نیروگاه هسته ای پاکستان پرواز می کنند و آماده انتقال این دو بمب هسته ای هستند، قرار است به محض دستور مستقیم «ملک عبدالله بن عبدالعزیز» پادشاه سعودی و شاهزاده «مقرن بن عبدالعزیز» رئیس سازمان اطلاعات و امنیت این کشور عملیات انتقال انجام گیرد.

«دبکا» همچنین افزود: تاکنون زمان دقیق تحویل این دو بمب هسته ای مشخص نشده، ولی آنچه برای ما (دبکا) اثبات شده، صحت ساخت و انتقال آن در آینده ای نزدیک است؛ بنابراین، مقام های ارشد اطلاعاتی و امنیتی سعودی، در چند وقت اخیر، به پایتخت های غربی سفر کرده و اعلام می نمودند، دیگر نیازی به ساخت بمب هسته ای ندارند، زیرا آن را به مقدار لازم تهیه کرده اند.

گفتنی است، در هفته های اخیر، رسانه های صهیونیستی، تلاش بسیاری برای بر هم زدن آرامش منطقه و القای تیره شدن کامل روابط کشورهای عربی به ویژه عربستان با ایران دارند که متأسفانه، رفتار دوپهلوی مقامات سعودی و موضع گیری نکردن صریح آنها در برابر این اخبار، افکار عمومی منطقه را دچار سردرگمی کرده است. پس بجاست در صورت دروغ بودن این اخبار، شخصیت ها و رسانه های سعودی در برابر آن موضع روشن در پیش گرفته و فرصت سوءاستفاده صهیونیست ها و بر هم زدن آرامش منطقه را از آنان بگیرند.   
 [FONT=Palatino Linotype]    [FONT=Palatino Linotype]   [FONT=Palatino Linotype]   [FONT=Palatino Linotype]   [FONT=Palatino Linotype]   [FONT=Palatino Linotype]    [FONT=Palatino Linotype]   [FONT=Palatino Linotype]   [FONT=Palatino Linotype]   [FONT=Palatino Linotype]   [FONT=Palatino Linotype]   [FONT=Palatino Linotype]   [FONT=Palatino Linotype]   [FONT=Palatino Linotype]   [FONT=Palatino Linotype]   [FONT=Palatino Linotype]   [HIGHLIGHT=#000000][FONT=Times New Roman]امام محمد باقر (ع) می فرمایند:   
 [FONT=Times New Roman][HIGHLIGHT=#4f6128](* هیچ چیز نزد خداوند محبوب تر از کاری نیست که بر آن مداومت شود هر چند که آن کار کوچک باشد.  [HIGHLIGHT=#4f6128] *)     [FONT=B Compset]   
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
پست: 509
تاریخ عضویت: شنبه ۱۳ آذر ۱۳۸۹, ۱۲:۰۷ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 4134 بار
سپاس‌های دریافتی: 2138 بار

Re: عربستان از ترس ایران، دو بمب هسته ای از پاکستان خرید!

پست توسط interceptor »

پاکستان چه آتیش بیار معرکست!
ایران از اونا بهترش رو داره.
شاهین یک: همان موشک ام ام 11 چین با نام پاکستانی-سوخت جامد-برد حدود 400 ک.م.
شاهین 2: ارتقا یافته توسط مهندسان چینی و با مشارکت پاکستان-سوخت جامد-برد حدود 2000 ک.م.-دارای قابلیت حمل کلاهک هسته ای


ایران شهاب 5 و 6 و بسیاری موشک های زمینی و دریایی و هوایی رو داره که نه هند و نه پاکستان هیچکدوم ندارن.
عربستان هم که وضعیتش مشخصه.
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”