مئیر داگان با مرگ دست و پنجه نرم می کند

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 3805
تاریخ عضویت: شنبه ۷ شهریور ۱۳۸۸, ۳:۲۶ ق.ظ
محل اقامت: جمهوری اسلامی ایران
سپاس‌های ارسالی: 4180 بار
سپاس‌های دریافتی: 22794 بار
تماس:

مئیر داگان با مرگ دست و پنجه نرم می کند

پست توسط Sami 1993 »

[External Link Removed for Guests]

[External Link Removed for Guests]
بیمارستان محل بستری داگان تحت حفاظت شدید قرار دارد و به منابع خبری اسراییل اجازه نزدیک شدن به محل بستری داگان داده نمی شو
د.

تصویر

ایران هسته ای- اطلاعات دریافتی «ایران هسته ای» حکایت از آن دارد که مئیر داگان رییس سابق موساد در آستانه مرگ قرار گرفته است.

برخی منابع به «ایران هسته ای» گفتند که داگان اکنون بیش از یک ماه است که در یک بیمارستان در تل آویو بستری شده و خبری از آخرین وضعیت وی در دست نیست.

این منابع تاکید کردند بیمارستان محل بستری داگان تحت حفاظت شدید قرار دارد و به منابع خبری اسراییل اجازه نزدیک شدن به محل بستری داگان داده نمی شود.

اگرچه برخی رسانه های اسراییلی اعلام کرده اند که داگان از یک بیماری کبدی رنج می برد، ولی منابعی که «ایران هسته ای» با آنها گفت وگو کرده این مسئله را یک خبر سازی می دانند و عقیده دارند در این صورت نیازی به اعمال سانسور شدید و گسترده درباره این مسئله نبوده است.

داگان حدود دو سال پیش موساد را ترک کرد و جای خود را به تامیر پاردو داد.

اگرچه وی تا همین چند ماه پیش از منتقدان جدی سیاست های بنیامین نتانیاهو بود ولی خود او وقتی که در موساد حضور داشت، جنایت های بسیار متعددی مرتکب شد.

شهادت عماد مغنیه فرمانده بخش نظامی و اطلاعاتی حزب الله لبنان، شهادت محمود مبحوح فرمانده بخش اطلاعاتی حماس و ترور دانشمندان هسته ای ایران تنها بخشی از کارنامه سیاه داگان است.

گروه های مقاومت بویژه حزب الله لبنان تهدید کرده بودند که حتما انتقام این جنایت ها را خواهند گرفت.
ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”