اطلاعات جدید از فرزند معنوی وزیر اطلاعات

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 473
تاریخ عضویت: جمعه ۱۵ دی ۱۳۸۵, ۱۲:۳۷ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 696 بار
سپاس‌های دریافتی: 4448 بار

اطلاعات جدید از فرزند معنوی وزیر اطلاعات

پست توسط TD »

   ‌الاسلام والمسلمین حمید رسایی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفتگویی در خصوص جلسه‌ای که هفته گذشته تعدادی از نمایندگان با وزیر اطلاعات و معاونین وی داشته اند گفت: همانطور که طی یادداشتی توضیح دادم این جلسه با دعوت وزارت اطلاعات برای بررسی و حل و فصل سوالات نمایندگان از وزیر اطلاعات در یکی از سالن‌های جلسات مجلس برگزار شده بود. با توجه به موضوع و اهمیت جلسه، نمایندگان درخواست معرفی حاضران در جلسه را داشتند که وزیر اطلاعات همه همراهان خود که مسئولان وزارت اطلاعات بودند را معرفی کرد ولی از معرفی یک چهره جوان جلسه خودداری کرد و در برابر اصرار نمایندگان برای معرفی این فرد آقای علوی اعلام داشت که وی فرزند معنوی ایشان است.

عضو کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی گفت: طبیعی بود در جلسه‌ای که محتوای آن سوال نمایندگان از وزیر اطلاعات درباره مسائل مهم امنیتی کشور است، نمایندگان حق داشته باشند از هویت حاضران در جلسه مطلع باشند اما وزیر محترم از معرفی این فرد خودداری کرد و حتی در برابر درخواست برخی همکاران برای خروج فرد مجهول‌الهویه از جلسه برای این که آنها بتوانند به راحتی صحبت کنند، وزیر اطلاعات پاسخ عجیبی داد و گفت اگر این فرد از جلسه خارج شود من هم از جلسه خارج می شوم. این ادبیات تعجب و حساسیت بیشتر ما را برانگیخت.

رسایی تاکید کرد: از همه بدتر این است که به فاصله چند ساعت، محتوای جلسه نمایندگان با وزیر اطلاعات و معاونین وی به شکل تحریف شده‌ای در برخی از سایتهای خبری منتشر شد و روز بعد نیز همان متن جهت دار تیتر اول یکی از روزنامه ها می شود اما نه تنها وزارت اطلاعات شاکی نیست و حتی تذکری به این روزنامه نمی دهد بلکه طی اطلاعیه ای، رسانه های دیگر را از پرداختن به واقعیت منع می کند و در روزهای بعد، از جمله همین امروز مجددا این روزنامه همان جلسه را دستمایه طنز خود قرار می دهد و به تمسخر جلسه ای در این سطح می پردازد.

وی افزود: این رفتارها علامت سوال ما را در خصوص این که فرزند معنوی وزیر اطلاعات چه کسی است و چه ارتباطی با رسانه هایی که بدسابقه هستند دارد و هدف از حضور این فرد در چنین جلساتی چیست بیشتر می‌کند.

وی درباره این که آیا تاکنون مشخص شده که این فرد مجهول‌الهویه کیست؛ گفت: طی روزهای گذشته برخی از همکاران ما از معاونین وزیر اطلاعات در این باره سوال کرده اند که آنها نیز گفته اند ما اطلاعی از هویت این فرد که آقای علوی او را همراه خود دارد و وی را فرزند معنوی اش معرفی کرده نداریم.

نماینده تهران گفت: ما در پیگیری‌های خود به اطلاعات تازه ای رسیده ایم که به دنبال تطبیق آن با برخی از داده‌های دیگر هستیم. البته یکی از همکاران بعد از حساسیت ایجاد شده در جلسه، عکس فرد مذکور را گرفته است که در صورت لزوم از همه این اطلاعات برای رسیدن به واقعیت کمک می‌گیریم.

رسایی گفت : ما علاقه ای به رسانه ای شدن این موضوع نداشتیم اما وقتی دیدیم که خبر جلسه ای در این سطح به راحتی پس از تحریف به رسانه ها راه می یابد و کسی شاکی آنها نیست، مجبور شدیم تا واقعیت را منتشر کنیم و موضوع را از طریق سوال از وزیر اطلاعات دنبال کنیم و البته اگر لازم باشد از طرق دیگر هم موضوع را دنبال خواهیم کرد.

این عضو کمیسیون اصل ۹۰ درباره سوالی که در این خصوص از وزیر اطلاعات شده گفت: سوال مشخص ما این است که فرد مجهول‌الهویه ای که وزیر خود را ملزم به همراهی او می داند کیست و تابعیت چه کشوری را دارد؟ و سوال دیگر این است که اطلاعات تحریف شده جلسه آن شب توسط چه کسی و با چه هدفی به رسانه ها داده شده و چرا وزارت اطلاعات از رسانه ای که محتوای جلسه ای در این سطح را با تحریف منتشر کرده شاکی نیست به طوری که حمایت وزارت اطلاعات باعث شده تا این رسانه امروز هم به اقدامات تخریبی خود ادامه دهد.    
منبع: [External Link Removed for Guests]
****************************************************************************************************
گالری جامع رادارهای پدافند ایران -
تصاویر جالب ، سرگرم کننده و خنده دار - تصاویر جالب و خنده دار نظامی- گالری کامل قایق های نیروی دریایی ایران

**************************
وقتی خدا مشکلات تو رو حل می کنه

تو به توانایی های او ایمان داری

وقتی خدا مشکلاتت رو حل نمی کنه

او به توانایی های تو ایمان داره
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
پست: 1637
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۴ مرداد ۱۳۸۶, ۱۱:۵۳ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 8092 بار
سپاس‌های دریافتی: 3732 بار

Re: اطلاعات جدید از فرزند معنوی وزیر اطلاعات

پست توسط KH.I.A.2500 »

سلام

فرزند معنوی امروز، آقازاده آینده :P
  
*  *
*  جز ايران نباشد مرا نام ياد *   * * * *    * * *   *  که يزدان مرا زين سبب کام داد *  * *   
Novice Poster
Novice Poster
پست: 55
تاریخ عضویت: یک‌شنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱:۰۳ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 6866 بار
سپاس‌های دریافتی: 93 بار

Re: اطلاعات جدید از فرزند معنوی وزیر اطلاعات

پست توسط امام قلي خان »

KH.I.A.2500 نوشته شده:سلام

فرزند معنوی امروز، آقازاده آینده :P
Major I
Major I
پست: 686
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۲۲ مهر ۱۳۸۹, ۷:۲۴ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 822 بار
سپاس‌های دریافتی: 1585 بار

Re: اطلاعات جدید از فرزند معنوی وزیر اطلاعات

پست توسط saeedjiji »

شاید هم نفوذی دشمن
تصویر

نمیدونی که قبل از رفتن من , چه مردایی که رفتن برنگشتن

چشای خیلیا از عشق تر شد , دلهاشون به خدا نزدیکتر شد
Novice Poster
Novice Poster
نمایه کاربر
پست: 56
تاریخ عضویت: شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۸۸, ۱۱:۴۹ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 55 بار
سپاس‌های دریافتی: 157 بار

Re: اطلاعات جدید از فرزند معنوی وزیر اطلاعات

پست توسط mahdybadrykoohi »

دولت اعتدال = دولت اصلاحات و آزادی بیان = خفقان دوران سازندگی
[FONT=Tahoma, Geneva, sans-serif]   تو نمی توانی باور کنی ،برای کسی که باور دارد همه چیز امکان پذیر    
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 3805
تاریخ عضویت: شنبه ۷ شهریور ۱۳۸۸, ۳:۲۶ ق.ظ
محل اقامت: جمهوری اسلامی ایران
سپاس‌های ارسالی: 4180 بار
سپاس‌های دریافتی: 22794 بار
تماس:

Re: اطلاعات جدید از فرزند معنوی وزیر اطلاعات

پست توسط Sami 1993 »

از همین جا یه دیگر سربازان گمنان امام زمان ( عج ) در دیگر سازمان های اطلاعاتی کشور اعم آشکار و پنهان درورد می فرستم که قطعا خود را برای پر کردن خلاهای واجا در آینده ( اگر الان به وجود نیامده :P ) آماده کرده اند !
Captain II
Captain II
پست: 473
تاریخ عضویت: جمعه ۱۵ دی ۱۳۸۵, ۱۲:۳۷ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 696 بار
سپاس‌های دریافتی: 4448 بار

Re: اطلاعات جدید از فرزند معنوی وزیر اطلاعات

پست توسط TD »

فرزند معنوی وزیر اطلاعات که بود؟
"حمید رسایی" در سایت خود نوشت: وزیر اطلاعات در جلسه مورخ 21 اسفند 93 با تعدادی از نمایندگان که در خصوص بررسی مسائل مهم امنیتی کشور بود، فردی را همراه خود آورده بود که نه تنها نمایندگان بلکه هیچ یک از معاونین وی، او را نمی‌شناختند! حتی نامش را نمی‌دانستند! در آن جلسه وقتی نمایندگان خواستار معرفی همراهان وزیر شدند، آقای "علوی" همه همراهانش را معرفی کرد اما از معرفی این فرد جوان خودداری کرد. از آنجا که موضوع جلسه بررسی مهمترین مسائل امنیتی کشور بود، نمایندگان سئوال‌کننده خواستار عدم حضور کسی که هویتش مجهول بود، شدند اما علوی گفت که اگر این فرد از جلسه بیرون برود، او هم از جلسه بیرون خواهد رفت! در نهایت وقتی نمایندگان اصرار به معرفی وی داشتند و اعلام کردند که اگر این فرد معرفی نشود در جلسه نمی‌مانند، وزیر اطلاعات بدون ذکر نام و سمت فرد مورد نظر، وی را "فرزند معنوی" خود معرفی کرد.

به گزارش دانا، وی در ادامه نوشت: این رفتار عجیب وزیر اطلاعات باعث شد تا تعدادی از نمایندگان در اعتراض به آن جلسه را ترک کنند. علی‌رغم رفتار عجیب وزیر اطلاعات، نمایندگان معترض تصمیم گرفتند برای حفظ حرمت این وزارتخانه مهم، نه مصاحبه‌ای کنند و نه در صحن علنی تذکری بدهند بلکه فقط طی نامه‌ای به رئیس مجلس، موضوع را پیگیری کنند. اما در کمال ناباوری چند ساعت پس از جلسه، مشروح سخنان رد و بدل شده بین وزیر اطلاعات، معاونین وی و 9 تن از نمایندگان به شکل جهت‌دار و تحریف شده‌ای در سایت روزنامه قانون و چند سایت دیگر قرار گرفت و صبح روز بعد تیتر یک روزنامه قانون شد!

 تصویر  تیتر یک روزنامه قانون که خبرنگارش به عنوان فرزند معنوی وزیر اطلاعات در جلسه با نمایندگان در حال ضبط جلسه بود!
  گذشته (سه‌شنبه) وزیر اطلاعات در جلسه کمیسیون امنیت ملی حاضر شد تا در این خصوص توضیح دهد. متأسفانه یکبار دیگر "فرزند معنوی" وزیر اطلاعات مانند جلسه قبل، محتوای جلسه دیروز را نیز به شکل جهت‌دار در "روزنامه قانون" منتشر کرد. ساعتی قبل شنیدم که این روزنامه توقیف شد. از دلایل توقیف بی‌اطلاعم اما مجددا بر خلاف میلمان، مجبوریم برای تنویر افکار عمومی آنچه در جلسه دیروز گذشته را منتشر کنیم.

آقای علوی در ابتدای جلسه فرزند معنوی خود را گسامان صابریان" فرزند "محمد جواد" متولد ۱۳۶۵ در تهران و دانشجوی کارشناسی معرفی کرد که فعالیت‌های رسانه‌ای دارد. وزیر اطلاعات تصریح کرد که محتوای جلسه با نمایندگان را این فرد که با هماهنگی و برنامه‌ریزی آقای علوی در جلسه حاضر شده بود، منتشر کرده است!

 تصویر 
 روزنامه قانون امروز که مجددا فرزند معنوی را دوست رسانه‌ای وزیر اطلاعات معرفی می‌کند!
 
علوی در جلسه کمیسیون در توجیه همراه کردن چنین فردی در جلساتی که با نمایندگان داشته است، گفت: قبلا بنده در جلسات کمیسیون‌های مجلس شرکت کرده‌ام، در جلسات کمیسیون آموزش عالی یا در جلسات کمیسیون امنیت ملی شرکت کرده‌ام اما بعد از جلسه، نمایندگان مجلس مصاحبه کرده‌اند و نه تنها مطالب خودشان را نگفته‌اند بلکه از قول بنده مسائلی را تحریف شده مطرح کرده‌اند! برای همین خبرنگاری را همراه خود کرده است تا در وقت مقتضی از آن استفاده کند!

وزیر اطلاعات گفت که چطور مطالب بنده به شکل تحریف شده منتشر شود اشکال ندارد، اما مطالب یک جلسه عادی دیگر در حالی که تحریف نشده، منتشر شود اشکال دارد؟ علوی تصریح کرد: به عقیده بنده نه همراهی این فرد، نه حضور وی در جلسه با نمایندگان، نه انتشار مطالب آن جلسه اشکالی داشته و نه تحریفی صورت گرفته! وزیر اطلاعات گفت که ما که این متن را منتشر نکرده‌ایم بلکه یک رسانه این کار را کرده و رسانه‌ها هم برای خودشان قانون دارند. اگر نمایندگان معتقدند که تحریف یا خلاف قانونی صورت گرفته، می‌توانند بروند اقدام قانونی کنند و آن رسانه هم باید پاسخگو باشد!

این که عناصر با تجربه و زبده این وزارتخانه چه کشیده‌اند، حتی تصورش برایم زجرآور است. این که قرار است شخصیتی با این سطح فکر و تحلیل و استدلال برای جامعه ما امنیت برقرار کند، خواب را از چشمانم ربود! آن روز که وزیری در این سطح بر دستگاه‌های امنیتی ما حاکم نبود، به دلیل اعتمادهای بی‌جا امثال "کشمیری" و "کلاهی" توانستند در آن رشد و نمو پیدا کنند، امروز اما نباید نگران بود؟ باید فکری برای این نقطه از دولت تدبیر و امید کرد.

به آقای علوی گفتم: برادر محترم یعنی در وزارت اطلاعات با این عرض و طول، روابط عمومی وجود ندارد تا از بیانات گهربار شما حراست کند و نیازی به حضور مستتر خبرنگاران در جلسه با مقامات و نمایندگان نباشد؟ آیا آقای علوی که نمایندگان مجلس را به تحریف سخنانش متهم می‌کند، باید با استفاده از خبرنگاری که حتی معاونان وزارت اطلاعات او را نمی‌شناسند، از سخنانش حراست کند! آقای علوی اصرار داشتند که در جلسه با نمایندگان اسم این فرد را ذکر کرده است، در حالی که نه تنها چنین اقدامی را نکرده بلکه اساسا موضوع و اشکال همکاران بنده، فهمیدن نام و نام خانوادگی این فرد نبود. موضوع این است که آیا خبرنگار یک روزنامه - آن هم روزنامه ای با سابقه زیر سئوال بردن احکام دینی و تبعیض جنسیتی نامیدن تفاوت احکام زن و مرد، روزنامه‌ای که بزک‌کننده دشمنی با آمریکا در شماره‌های مختلف خود بوده و ... - باید به راحتی در چنین جلسه‌ای حضور یابد؟

 تصویر 
صابریان خبرنگار روزنامه قانون و فرزند معنوی وزیر اطلاعات
****************************************************************************************************
گالری جامع رادارهای پدافند ایران -
تصاویر جالب ، سرگرم کننده و خنده دار - تصاویر جالب و خنده دار نظامی- گالری کامل قایق های نیروی دریایی ایران

**************************
وقتی خدا مشکلات تو رو حل می کنه

تو به توانایی های او ایمان داری

وقتی خدا مشکلاتت رو حل نمی کنه

او به توانایی های تو ایمان داره
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
پست: 1637
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۴ مرداد ۱۳۸۶, ۱۱:۵۳ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 8092 بار
سپاس‌های دریافتی: 3732 بار

Re: اطلاعات جدید از فرزند معنوی وزیر اطلاعات

پست توسط KH.I.A.2500 »

سلام

دوباره شروع شد!
  
*  *
*  جز ايران نباشد مرا نام ياد *   * * * *    * * *   *  که يزدان مرا زين سبب کام داد *  * *   
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
پست: 1194
تاریخ عضویت: جمعه ۱۷ آذر ۱۳۸۵, ۱۲:۲۶ ب.ظ
محل اقامت: يه گوشه كنار شيراز
سپاس‌های ارسالی: 1817 بار
سپاس‌های دریافتی: 2632 بار
تماس:

Re: اطلاعات جدید از فرزند معنوی وزیر اطلاعات

پست توسط esijoon »

واقعا این دولت اعتدال !!!!! داره چه میکنه ؟؟؟

اون از رئیس جمهور که هر جا میره حسین فریدون رو میبره حتی تو جلسه مجلس خبرگان

این هم از وزیر ا.ط

خدا به خیر بگذرونه
تصویر
ما از الست طایفه ای سینه خسته ایم...........ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم
امروز اگر که سینه و زنجیر می زنیم..............فردا به عشق مهدیه فاطمه شمشیر می زنیم
از ما بترس،طایفه ای پر اراده ایم...................ما مثل کوه پشت علی ایستاده ایم
از ما بترس، شیعه ی سرسخت حیدریم..........جان برکفان جبهه ی فتوای رهبریم
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 426
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۱, ۲:۱۹ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 1374 بار
سپاس‌های دریافتی: 2546 بار

Re: اطلاعات جدید از فرزند معنوی وزیر اطلاعات

پست توسط jhan2010 »

مدیران نالایق و فاسد= ضعف مدیریت و ناکارایی سیستم=دور شدن از ارمانها و اهداف نظام وانقلاب =انحطاط وفروپاشی نظام=خوشحالی غرب و شرق از بدست اوردن دوباره ایران
امید به رهایی نیست وقتی همه دیوارند
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
پست: 1637
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۴ مرداد ۱۳۸۶, ۱۱:۵۳ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 8092 بار
سپاس‌های دریافتی: 3732 بار

Re: اطلاعات جدید از فرزند معنوی وزیر اطلاعات

پست توسط KH.I.A.2500 »

سلام

یک نفر نیست به وزیر اطلاعات بگوید به جای این زرنگ بازی ها برای عوامل خودی، برو عوامل گروگان گیری مرزبانان را پیدا کن.
  
*  *
*  جز ايران نباشد مرا نام ياد *   * * * *    * * *   *  که يزدان مرا زين سبب کام داد *  * *   
ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”