عمل جراحی رهبر معظم انقلاب با موفقیت انجام شد

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 3805
تاریخ عضویت: شنبه ۷ شهریور ۱۳۸۸, ۳:۲۶ ق.ظ
محل اقامت: جمهوری اسلامی ایران
سپاس‌های ارسالی: 4180 بار
سپاس‌های دریافتی: 22794 بار
تماس:

عمل جراحی رهبر معظم انقلاب با موفقیت انجام شد

پست توسط Sami 1993 »

[External Link Removed for Guests]

[External Link Removed for Guests]
تهران - ایرنا - حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در آستانه ی عزیمت به بیمارستان برای انجام عمل جراحی که با موفقیت انجام شد، گفتند: من یک عمل جراحی دارم و اکنون عازم بیمارستان هستم.


تصویر

به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری، ایشان افزودند: البته جای نگرانی نیست. این به معنای آن نیست که مردم دعا نکنند لیکن ان شاءالله جای نگرانی نیست و یک عمل خیلی معمولی و عادی است.

حضرت آیت الله خامنه ای در پایان خاطرنشان کردند: ان شاءالله لطف خدای متعال شامل خواهد شد و کارها بخوبی پیش خواهد رفت.

لازم به ذکر است رهبر معظم انقلاب اسلامی به دلیل عارضه پروستات صبح امروز (دوشنبه) در یکی از بیمارستان های دولتی، تحت عمل جراحی قرار گرفتند که بحمدلله این عمل با موفقیت به پایان رسید.
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 3805
تاریخ عضویت: شنبه ۷ شهریور ۱۳۸۸, ۳:۲۶ ق.ظ
محل اقامت: جمهوری اسلامی ایران
سپاس‌های ارسالی: 4180 بار
سپاس‌های دریافتی: 22794 بار
تماس:

Re: عمل جراحی رهبر معظم انقلاب با موفقیت انجام شد

پست توسط Sami 1993 »

[External Link Removed for Guests]

رییس تیم معالج حضرت آیت الله خامنه ای:
[External Link Removed for Guests]
تهران - ایرنا - دکتر علیرضا مرندی رییس تیم معالج رهبر معظم انقلاب اسلامی گفت: جراحی حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب با بی حسی موضعی و بدون بیهوشی انجام شد و بحمد الله وضعیت عمومی ایشان کاملا خوب و طبیعی است.

تصویر

به گزارش [External Link Removed for Guests] از پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله العظمی خامنه ای، در پی عمل جراحی صبح امروز (دوشنبه) رهبر معظم انقلاب اسلامی، دکتر مرندی رییس تیم معالج ایشان، در مصاحبه ای ضمن ابراز رضایت کامل از عمل جراحی پروستات انجام شده، اظهارداشت: این عمل جراحی بدون بیهوشی و با بی حسی موضعی انجام شد و وضعیت عمومی رهبر انقلاب اسلامی کاملا خوب و طبیعی است.

وی افزود: جراجی پروستات برای افراد در محدوده سنی سالمندی و حتی میانسالی، عمل رایجی است که در اغلب موارد نیاز به برداشتن پروستات به وجود می آید.

رییس تیم معالج حضرت آیت الله خامنه ای ادامه داد: مدتی بود که این عارضه در رهبر انقلاب ایجاد شده بود و نظر پزشکان این بود که اکنون زمان مناسبی برای جراحی است و ایشان نیز از نظر پزشکان معالج تبعیت کردند.

مرندی درباره فرآیند انجام جراحی نیز گفت: این جراحی صبح امروز و در مدت کمتر از نیم ساعت با بی حسی موضعی و بدون نیاز به بیهوشی و بدون هرگونه عارضه ای انجام شد.

وی خاطرنشان کرد: رهبر انقلاب در مدت جراحی در هوشیاری کامل بودند و صحبت می کردند و اکنون نیز در وضعیت خوبی هستند و از بنده خواستند که سلامت ایشان را به مردم ابلاغ کنم.

رییس تیم معالج رهبر معظم انقلاب به تأکید حضرت آیت الله خامنه ای در زمینه انجام جراحی در یک بیمارستان دولتی اشاره کرد و افزود: رهبر انقلاب تأکید داشتند که مزاحمتی برای سایر بیماران انجام نشود، لذا جراحی صبح زود انجام شد.

مرندی در پاسخ به سؤالی درباره زمان ترخیص رهبر معظم انقلاب از بیمارستان گفت: به طور معمول مراقبت های بعد از این جراحی برای همه بیماران بین ۳ تا ۵ روز در بیمارستان انجام می شود و در خصوص ایشان نیز همین روند طی خواهد شد.

وی ادامه داد: پس از ترخیص نیز مانند همه بیماران، در دوره نقاهت، محدودیت های بعد از عمل از لحاظ میزان فشار کاری وجود دارد و ایشان اگرچه فردی فوق العاده پر کار هستند، اما باید به مدت چند هفته از فشار کاری خود کم و برخی کارها را نیز حذف کنند، البته اراده ایشان بر این است که هر چه زودتر به حالت طبیعی بازگردند.

رییس تیم معالج رهبر معظم انقلاب همچنین از زحمات کادر پزشکی و پرستاران در انجام عمل جراحی و همچنین از دعاهای خالصانه مردم ایران برای سلامتی رهبر معظم انقلاب قدردانی کرد.
ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”