پنهان شدن اسرائيل در پشت تهديد ايران

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 3805
تاریخ عضویت: شنبه ۷ شهریور ۱۳۸۸, ۳:۲۶ ق.ظ
محل اقامت: جمهوری اسلامی ایران
سپاس‌های ارسالی: 4180 بار
سپاس‌های دریافتی: 22794 بار
تماس:

پنهان شدن اسرائيل در پشت تهديد ايران

پست توسط Sami 1993 »

پنهان شدن اسرائيل در پشت تهديد ايران
خبرگزاري فارس: عدم محبوبيت اسرائيل در جهان براي آمريكا به قيمت از بين رفتن همه قدرت‌هاي استراتژيكش در منطقه تمام شده است به همين دليل است كه اسرائيل خود را در پس "تهديد ايران " مخفي مي‌كند تا ارزش استراتژيك خود را به آمريكا ثابت كند.

تصویر
به گزارش فارس، "استيو زو " (Steven Zhou) مقاله‌نويس پايگاه خبري "ربل نيوز " (Rebel News) در مقاله‌اي كه در اين پايگاه منتشر شد مي‌نويسد: ايران مي‌تواند به قطعنامه 1887 شوراي امنيت سازمان ملل استناد كند كه عنوان مي‌كند هنگام سازش در مورد مناقشات هسته‌اي، استفاده از زور غيرقانوني است. با اين حال، افزايش بيش از پيش جوآفريني‌هاي ضد ايران نمي‌تواند اين حقيقت را پنهان كند كه رژيم صهيونيستي به دوراهي رسيده است. تنها اقبال اين رژيم براي حفظ يك كشور يهود از طريق همان راه‌حل دو بخشي با فلسطينيان است ولي شهرك‌سازي‌هاي اين رژيم كه سال‌ها ادامه يافته، تقريباً اين گزينه را از بين برده است.
استيو زو در انتها مي‌نويسد: عدم محبوبيت رژيم صهيونيستي نيز براي آمريكا به قيمت از بين رفتن همه قدرت‌هاي استراتژيكش در منطقه و افزايش شديد نفرت از هر دو آنها تمام شده است. با توجه به نياز آمريكا به نفت، از دست دادن همه متحدانش در منطقه براي اين كشور فاجعه‌آميز خواهد بود. آمريكا با مشكلي غيرقابل حل در داخل خاك خود و احتمال از دست دادن همه دوستانش در سراسر جهان مواجه است، به همين دليل است كه رژيم صهيونيستي خود را در پس "تهديد ايران " مخفي مي‌كند تا ارزش استراتژيك خود را به آمريكا ثابت كند.

انتهاي پيام/
ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”