واکنش ایران به هر تهدید غافلگیر کننده خواهد بود

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 3805
تاریخ عضویت: شنبه ۷ شهریور ۱۳۸۸, ۳:۲۶ ق.ظ
محل اقامت: جمهوری اسلامی ایران
سپاس‌های ارسالی: 4180 بار
سپاس‌های دریافتی: 22794 بار
تماس:

واکنش ایران به هر تهدید غافلگیر کننده خواهد بود

پست توسط Sami 1993 »

عضو مركز حقوق بشر آمريكا در گفت‌وگو با فارس:
واكنش ايران به هر تهديد غافلگيركننده خواهد بود
خبرگزاري فارس: شفازند با اشاره به نامه گروه متبوعش به سران كاخ سفيد و هشدار نسبت به هرگونه حمله احتمالي به ايران، گفت: به مسئولان آمريكايي تاكيد كرده‌ايم كه ايران، عراق و افغانستان نيست و هرگونه رفتار تهاجمي اتحاد ملت ايران را منسجم‌تر مي‌كند.

تصویر
آزيتا شفازند مهندسن راه‌ و ساختمان ايراني مقيم آمريكا و از جمله مدعوين همايش ايرانيان مقيم خارج از كشور بود، در گفت‌وگو با خبرنگار سياسي خبرگزاري فارس، با بيان اينكه عملكرد منفي آمريكا مانع از ارتباط ايران با اين كشور شده است، اظهار داشت: اگر آمريكا مي‌خواهد با ايران ارتباط داشته باشد ابتدا بايد به آرمان‌هاي مردم اين كشور احترام بگذارد و سپس با ادبيات ملت ايران با مسئولان جمهوري اسلامي سخن بگويد.

وي روي كار آمدن جناح راست محافظه كار را در رژيم صهيونيستي از جمله دلايل تشديد ناامني در خاورميانه دانست و گفت: من عضو گروه صلح حقوق بشر در آمريكا هستم و براي جلوگيري از هرگونه روياروي نظامي ايران و آمريكا در خاورميانه تمام تلاش خود را به كار بسته‌ام.

عضو گروه صلح حقوق بشر در آمريكا تصريح كرد: ما طي نامه‌اي خطاب به مسئولان آمريكايي تاكيد كرديم كه ايران، عراق و افغانستان نيست و اين ملت پناسيل اين را دارند كه وحدتي بي‌نظير از خود نشان دهند و تهديد نظامي بهترين عامل براي وحدت ملت ايران است.

اين مهندس ايراني مقيم آمريكا با اشاره به قدرت نظامي ايران، گفت: همه ما مي‌دانيم كه واكنش ايران به هر تهديد نظامي غافلگير كننده خواهد بود؛ فرماندهان نظامي ايران اعلام كردند كه مي‌توانند در كمترين زمان ممكن بيشترين موشك ممكن را به پايگاه‌هاي نظامي آمريكا در منطقه شليك كنند.

وي در ادمه افزود: در صورت هرگونه تجاوز احتمالي آمريكا به ايران، ايرانيان مقيم ايالت متحده‌ براي حراست از عزت و شرف خود بايد خاك اين كشور را ترك كنند و من بعنوان يك ايراني در شرايط جنگ صلاح نمي‌دانم با متجاوزان به خاكم همسايگي كنم.
انتهاي پيام/ك
ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”