عضو پیشین آژانس امنیت ملی آمریکا:اوباما،دست پرورده سیا است

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 3805
تاریخ عضویت: شنبه ۷ شهریور ۱۳۸۸, ۳:۲۶ ق.ظ
محل اقامت: جمهوری اسلامی ایران
سپاس‌های ارسالی: 4180 بار
سپاس‌های دریافتی: 22794 بار
تماس:

عضو پیشین آژانس امنیت ملی آمریکا:اوباما،دست پرورده سیا است

پست توسط Sami 1993 »

عضو پيشين آژانس امنيت ملي آمريكا اعلام كرد
اوباما، پرورده دستان سيا
خبرگزاري فارس: عضو پيشين آژانس امنيت ملي آمريكا "باراك اوباما "، رئيس جمهور امريكا را كه گذشته مبهم و سؤال‌‌برانگيزي دارد، تربيت شده سازمان سيا معرفي كرد.

تصویر
به گزارش فارس، "وين مدسن "، روزنامه‌نگار محقق و عضو پيشين آژانس امنيت ملي آمريكا در گفت‌وگو با "پرس تي‌وي " گفت: اوباما و خانواده‌اش از جمله والدين، ناپدري و مادربزرگ وي با سيا و خانواده‌هاي صاحب نفوذي چون روچيلد و راكفلر ارتباط داشته‌اند.
مدسن در برنامه 3 قسمتي خود با استفاده از مدارك موجود نشان مي‌دهد كه باراك اوباما، "استنلي آن دونهام "، مادر وي، "لولو سوئترو "، ناپدري اندونزيايي او، همگي با سيا و جامعه اطلاعاتي امريكا در ارتباط بوده‌اند.
تاكنون بررسي‌هاي بسياري درباره جزئيات عادي زندگي اوباما از سوي پژوهشگران و روزنامه‌نگاران مختلف از جمله مدسن با ابهامات فراواني روبرو شده است.
به گفته مدسن، حاميان اوباما نيز به دقت تلاش مي‌كنند گذشته وي را از انظار مخفي كنند. مدارك مربوط به دوران تحصيل اوباما در دبيرستان و دانشگاه، گذرنامه و اسناد تولد وي از جمله اسنادي هستند كه به طرز مشكوك و خارج از قاعده‌اي از دسترس عموم خارج شده‌اند.
اين مامور پيشين امنيتي گفت: ابهام درباره تولد اوباما در امريكا صحيح نيست و كاخ سفيد از پيگيري اين موضوع از سوي منتقدان و محققان استقبال مي‌كند زيرا با باطل شدن اين فرض ترديد درباره گذشته اوباما كم رنگ مي‌شود.
به گفته مدسن، ازدواج ماموران سيا با يكديگر و نشو و نماي فرزندان آنان در محيط امنيتي و ادامه راه والدين، رسم تازه‌اي نيست و اكنون نسل سوم اين‌گونه خانواده‌ها در جامعه اطلاعاتي امريكا به امور امنيتي مشغولند.
اين روزنامه‌نگار همچنين تاكيد كرد بسياري از همراهان اوباما درباره گذشته وي سكوت مي‌كنند و كاخ سفيد نيز به خبرنگاران هشدار داده است در صورت پرس‌وجو درباره گذشته رئيس جمهور، ورود ‌آن‌ها به كاخ سفيد ممنوع خواهد شد.
انتهاي پيام/ص
ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”