بولتون با تاكيد بر حمله به تاسيسات هسته‌اي ايران؛

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 3805
تاریخ عضویت: شنبه ۷ شهریور ۱۳۸۸, ۳:۲۶ ق.ظ
محل اقامت: جمهوری اسلامی ایران
سپاس‌های ارسالی: 4180 بار
سپاس‌های دریافتی: 22794 بار
تماس:

بولتون با تاكيد بر حمله به تاسيسات هسته‌اي ايران؛

پست توسط Sami 1993 »

با تاكيد بر حمله به تاسيسات هسته‌اي ايران؛
بولتون: نيروگاه بوشهر ايران را در عرصه بين‌المللي قدرتمندتر مي‌كند
خبرگزاري فارس: نماينده سابق آمريكا در سازمان ملل كه از نوع محافظه‌كاران جنگ‌طلب آمريكايي است، با بيان اينكه تنها راه متوقف كردن ايران هسته‌اي حمله نظامي به تاسيسات هسته‌اي ايران است، اذعان كرد كه نيروگاه بوشهر ايران را قدرتمندتر مي‌كند.

تصویر
به گزارش فارس، "جان بولتون " در گفت‌وگو با شبكه خبري "روسيا اليوم " با اشاره به نيروگاه بوشهر و راه‌اندازي آن اذعان كرد كه اين امر، پيروزي بزرگي براي ايران محسوب مي‌شود.
وي كه بر خلاف گزارش‌هاي آژانس بين‌المللي انرژي اتمي، ايران را به تلاش كردن براي رسيدن به سلاح اتمي متهم مي‌كند، مدعي شد كه نيروگاه بوشهر پيروزي بزرگي براي ايران در جهت رسيدن به سلاح اتمي به شمار مي‌رود.
وي بر خلاف گزارش‌هاي رسمي آژانس و بر خلاف اعلام كارشناسان كه اعلام كرده‌اند، نيروگاه بوشهر كاملا براي مقاصد صلح‌آميز طراحي و ساخته شده است، افزود: اين احتمال وجود دارد كه ايران از اين نيروگاه براي برنامه هسته‌اي نظامي استفاده كند.
بولتون در پاسخ به اين سوال كه "نتايج راه‌اندازي نيروگاه بوشهر در سطح بين‌المللي چيست؟ " تاكيد كرد: اين امر ايران را در عرصه بين‌المللي در مقام كشوري اتمي قدرتمندتر مي‌كند و در اين صورت ممانعت از ايران براي ساخت سلاح اتمي دشوارتر مي‌شود.
وي در پاسخ به سوالي مبني بر اينكه ايران بر خلاف تحريم‌ها اين نيروگاه را راه‌اندازي كرد، به بي‌اثر بودن تحريم‌ها اذعان كرد و افزود: با وجود تحريم‌ها نيروگاه راه‌اندازي شد زيرا تا زمانيكه كشورهايي مانند روسيه و چين و ونزوئلا هستند كه از تحريم‌هاي آمريكا و اروپا تبعيت نمي‌كنند، تحريم بي‌اثر است.
جان بولتون در ادامه در پاسخ به اين سوال كه راهكار چيست، مدعي شد كه "تنها راه براي جلوگيري كردن از رسيدن ايران به سلاح هسته‌اي، نابود كردن تاسيسات هسته‌اي ايران و تغيير حكومت ايران با هدف تاسيس حكومتي به نمايندگي [دست‌نشانده] براي بلندمدت است. "
وي در ادامه به هراس خود از واكنش ايران به حمله رژيم صهيونيستي به تاسيسات هسته‌اي ايران اشاره كرد و با تلاش براي اينكه وانمود كند ايران چنين واكنشي نشان نمي‌دهد اذعان كرد كه مشكل اصلي در اسرائيل است كه "ساكنان آن در خطر قرار مي‌گيرند و اين دليل است كه راهكار اقدام نظامي را مطلوب جلوه نمي‌دهد. "
بولتون در ادامه با بيان اينكه كشورهاي عربي در خفا از اين حمله حمايت مي‌كنند و در ظاهر با آن مخالفت مي‌كنند، مدعي شد كه مي‌توان در دو روز به تاسيسات هسته‌اي ايران حمله كرد و اين امر سبب نمي‌شود كه جنگي فراگير شكل بگيرد.
انتهاي پيام/++
Major I
Major I
نمایه کاربر
پست: 837
تاریخ عضویت: شنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۸۸, ۶:۱۰ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 231 بار
سپاس‌های دریافتی: 1917 بار

Re: بولتون با تاكيد بر حمله به تاسيسات هسته‌اي ايران؛

پست توسط میهن پرست »

این مردک احمق کم کم باید سر به بیابان بگذاره چون قوه ی عقل در این پیرمرد به طور کامل نابود شده که ممکنه بر اثر استفاده بی رویه از الکل باشه.یکی نیست بگه اصلا اسرائیل میخواد حمله کنه تورو سننه :? اقا مگه بیکاری این اراجیف رو میبافی. :zz: :ch:
در پایان در این شب های عزیز ارزوی شفای عاجل برای تمام بیماران رو دارم و امیدوارم ایشون هم شفا پیدا کنند به هر حال ما شیعه علی هستیم و برای دشمن هم گاهی دعا میکنیم . :AA: :AA:
شاید سالهای سال باشد که اتش امپراطوری پارس خاکستر شده باشد.اما روزی فرا خواهد رسید که ز خاکستر ها ققنوس برخیزد و ان هنگام اتش سالهای سال سکوت مردم ایران زبانه خواهد کشید و بار دیگر مردمی از سرزمین پارس از شرق تا چین واز غرب تا دروازه های روم حکمرانی میکنند و تمام دشمنان این مرز وبوم در اتش قهر ایران خواهند سوخت.ان روز نزدیک است...
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 3805
تاریخ عضویت: شنبه ۷ شهریور ۱۳۸۸, ۳:۲۶ ق.ظ
محل اقامت: جمهوری اسلامی ایران
سپاس‌های ارسالی: 4180 بار
سپاس‌های دریافتی: 22794 بار
تماس:

Re: بولتون با تاكيد بر حمله به تاسيسات هسته‌اي ايران؛

پست توسط Sami 1993 »

وحيدي در گفت‌و‌گو با فارس:
بولتون شناخت صحيحي از مسائل سياسي و نظامي ندارد
خبرگزاري فارس: وزير دفاع و پشتيباني نيروهاي مسلح گفت: اظهارات جان بولتون فاقد هر گونه پايه صحيح سياسي، نظامي و درك يك سياستمدار است.

تصویر
سردار پاسدار احمد وحيدي وزير دفاع و پشتيباني نيروهاي مسلح كه در خصوص اظهارات جان بولتون مبني بر لزوم حمله به تاسيسات هسته‌اي ايران با خبرنگار حوزه دولت خبرگزاري فارس گفت و گو مي‌كرد اين اظهارات را فاقد هر گونه پايه صحيح سياسي نظامي دانست و گفت: اظهارات جان بولتون فاقد هر گونه پايه صحيح سياسي، نظامي و درك يك سياستمدار است و نشان مي‌دهد اصولا فاقد يك شناخت صحيح است چرا كه نيروگاه اتمي هيچ ربطي به مسائل اتمي كه آنها ادعا مي‌كنند ندارد توانمندي‌هاي ما نيز وابسته به آن نيست لذا به اين ترتيب نمي‌توانند توانمندي‌هاي ما را از بين ببرند.

وي در ادامه اين گفت و گو در خصوص حضور مردم در روز قدس خاطرنشان كرد: مردم در روز قدس مثل هميشه خيلي گسترده‌تر شركت خواهند كرد و با شركت خود نشان خواهند داد اين طرح‌هاي سازش كه در جهت اسارت و فشار بيشتر به مردم و همسويي با رژيم صهيونيستي است به جايي نخواهد رسيد و شكست خورده است.
انتهاي پيام/م
ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”