در پي هلاكت چهار صهيونيست،150 فعال حماس بازداشت شدند

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 3805
تاریخ عضویت: شنبه ۷ شهریور ۱۳۸۸, ۳:۲۶ ق.ظ
محل اقامت: جمهوری اسلامی ایران
سپاس‌های ارسالی: 4180 بار
سپاس‌های دریافتی: 22794 بار
تماس:

در پي هلاكت چهار صهيونيست،150 فعال حماس بازداشت شدند

پست توسط Sami 1993 »

در پي هلاكت چهار صهيونيست،
تشكيلات خودگردان بيش از 150 فعال حماس را بازداشت كرد
خبرگزاري فارس: حماس در بيانيه‌اي با محكوم كردن همكاري‌هاي امنيتي تشكيلات خودگردان و رژيم صهيونيستي اعلام كرد كه تشكيلات بيش از 150 عضو اين جنبش را بازداشت كرد.

تصویر
به گزارش فارس به نقل از خبرگزاري فرانسه، فراكسيون تغسير و اصلاح در پارلمان فلسطين وابسته به حماس امروز با صدور بيانيه‌اي اعلام كرد كه تشكيلات خودگردان پس از به هلاكت رسيدن 4 صهيونيست در الخليل بيش از 150 تن از فعالان اين جنبش در كرانه باختري را بازداشت كرد.
حماس در ادامه اين بيانيه نسبت به ادامه اين روند هشدار داد و خواستار توقف آن شد.
در اين بيانيه با اشاره به بازداشت 150 تن از عناصر وابسته به حماس آمده است: منازل نمايندگان حماس در كرانه باختري مورد حمله قرار گرفت و فرزندان آنها نيز بازداشت شده‌اند.
اين بيانيه مي‌‌افزايد كه تشكيلات خودگردان تنها برنامه‌هاي اشغالگران را اجرا مي‌‌كند و در كنار دشمن صهيونيستي است و ادامه پروژه‌هاي خود در ناكارآمد كردن مقاومت و ريشه‌كن كردن آن را در پيش گرفته است.
اين بيانيه نسبت به عواقب خطرناك اين سياست و تقسيم كارها ميان تشكيلات خودگردان و اشغالگران صهيونيست در از بين بردن مقاومت هشدار داد و تاكيد كرد كه مقاومتي كه قادر است اين عمليات را انجام دهد، مي‌تواند با وجود تمام تلاش‌هاي مأيوسانه و شكست‌خورده دشمن، عمليات خود را تكرار كند.
انتهاي پيام/+
ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”