جلسه محاكمه برگزار شد:قتل برای رسیدن به زن مورد علاقه

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 3805
تاریخ عضویت: شنبه ۷ شهریور ۱۳۸۸, ۳:۲۶ ق.ظ
محل اقامت: جمهوری اسلامی ایران
سپاس‌های ارسالی: 4180 بار
سپاس‌های دریافتی: 22794 بار
تماس:

جلسه محاكمه برگزار شد:قتل برای رسیدن به زن مورد علاقه

پست توسط Sami 1993 »

جلسه محاكمه برگزار شد:
قتل براي رسيدن به زن مورد علاقه
خبرگزاري فارس: مرد جواني كه مدعي بود با ابراز علاقه زني به خود،‌ با شوهر آن زن درگير شده و او را به قتل رسانده بود،‌ امروز محاكمه شد.

تصویر
به گزارش خبرنگار حوادث فارس، شامگاه 5 تير سال گذشته مأموران پليس بخش ملارد از وقوع يك فقره درگيري منجر به قتل در يك منزل مسكوني باخبر شدند.

مأموران با حضور در محل حادثه متوجه شدند مرد ميانسالي به نام حسن بر اثر اصابت ضربات چاقو به سينه‌اش به شدت مجروح شده و قبل از حضور عوامل امدادي به قتل رسيده است.

تحقيقات براي شناسايي عامل اين قتل آغاز شد و يك روز بعد مرد جواني به نام محمد با مراجعه به اداره آگاهي شهرستان كرج خودش را به عنوان قاتل معرفي كرد.

با اعتراف متهم به ارتكاب قتل، قرار مجرميت وي از سوي دادسراي جنايي صادر و پرونده براي رسيدگي به شعبه 113 دادگاه كيفري استان تهران ارجاع كه صبح امروز به رياست قاضي محمدسلطان همتيار برگزار شد.

بعد از قرائت كيفرخواست صادره توسط سيدرضايي نماينده دادستان مبني بر محرز بودن ارتكاب قتل توسط متهم و درخواست مجازات او، اولياي‌دم نيز خواسته خود را قصاص وي اعلام كردند.

متهم در جايگاه قرار گرفت و در تشريح حادثه گفت: مدتي قبل از قتل با همسرم مقتول آشنا شدم و او با بيان اينكه بدون رضايت با حسن ازدواج كرده است و به من علاقه دارد، از من خواست با حسن صحبت كنم تا او را طلاق دهد و با من ازدواج كند.

وي ادامه داد: اوايل با اين درخواست او مخالفت كردم اما به قدري بر من فشار آورد تا اينكه بالاخره اسير حرف‌هاي او شدم و تصميم گرفتم با حسن صحبت كنم. قبل از ديدن حسن، تلفني با او حرف زدم و موضوع رابطه با همسرش را به او گفتم؛ او به من گفت بايد همديگر را ببينيم تا در اين‌باره صحبت كنيم.

متهم افزود: به خانه حسن رفتم ولي به محض اينكه همديگر را ديديم حسن به من حمله كرد و من هم كه احساس خطر كرده بودم براي فرار از آن وضعيت، مجبور شدم او را با چاقو بزنم. فرداي آن روز هم به خاطر عذاب وجداني كه داشتم خودم را به پليس معرفي كردم.

بعد از اظهارات متهم در بيان آخرين دفاع كه خود را پشيمان دانست، قاضي همتيار ختم جلسه را اعلام و صدور حكم را به بعد از مشورت با مستشاران دادگاه موكول كرد.
انتهاي پيام/ب
ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”