متجاوز به عنف در زندان مركزي اصفهان به دار مجازات آويخته شد

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 3805
تاریخ عضویت: شنبه ۷ شهریور ۱۳۸۸, ۳:۲۶ ق.ظ
محل اقامت: جمهوری اسلامی ایران
سپاس‌های ارسالی: 4180 بار
سپاس‌های دریافتی: 22794 بار
تماس:

متجاوز به عنف در زندان مركزي اصفهان به دار مجازات آويخته شد

پست توسط Sami 1993 »

دادستان عمومي و انقلاب اصفهان:
متجاوز به عنف در زندان مركزي اصفهان به دار مجازات آويخته شد
خبرگزاري فارس: دادستان عمومي و انقلاب استان اصفهان گفت: مردي كه با همدستي دو فرد ديگر اقدام به تجاوز به عنف و سرقت از زنان و دختران بي‌گناه مي‌كرد، به دار مجازات آويخته شد.

تصویر
محمدرضا حبيبي امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس با اعلام اين خبر اظهار داشت: از ابتداي سال 1388 چند فقره شكايت مبني بر آدمربايي، سرقت و آزار و اذيت جنسي از ناحيه چند زن به حوزه قضايي ملك‌شهر مطرح شده بود.
وي افزود: با گذشت چهار ماه از شكايت شاكيان و تشكيل پرونده خودرو مجرمان توسط يكي از قربانيان شناسايي و پس از اطلاع به ماموران نيروي انتظامي خودرو متوقف و پس از شناسايي راننده به سرعت دستگير و به مراجع قضايي تحويل داده شد.
دادستان عمومي و انقلاب استان اصفهان تصريح كرد: فرد متهم پس از دستگيري به اعمال مجرمانه خود و دو نفر از همدستانش در ارتكاب اعمال مجرمانه اعتراف كرد.
وي بيان داشت: به دنبال اعتراف دستگير شدگان مشخص شد اين افراد به عنوان مسافر‌كش زنان را سوار كرده و پس از تهديد با چاقو افراد را به مكان خلوتي برده و مورد تجاوز قرار مي‌دادند.
حبيبي اضافه كرد: مجرمان در بعضي از موارد علاوه بر تجاوز، اقدام به سرقت از ربوده شدگان مي‌كردند.
وي ادامه داد: در مراحل اوليه بازپرسي با توجه به اعترافات متهمان، شكايت شاكيان، نظريه پزشكي قانوني و ساير شواهد كيفرخواست براي (حسين ـ م) كه به عنوان راننده و سردسته باند بود به دليل زنا به عنف حكم اعدام صادر شد.
دادستان عمومي و انقلاب استان اصفهان اظهار داشت: براي دو همدست ديگر اين مجرم نيز به اتهام ارتباط نامشروع غير از زنا توأم با عنف، مشاركت در آدم ربايي، ايراد ضرب و جرح و سرقت همراه با آزار 74 ضربه شلاق، حبس تا 18 سال، پرداخت ديه و رد اموال مسروقه به عنوان مجازات در نظر گرفته شد.
وي گفت: حكم صادره اعدام در خصوص متهم رديف اول پس از تأييد ديوان عالي كشور در محوطه زندان مركزي اصفهان به اجرا درآمد.
حبيبي در خصوص نحوه برخورد با افراد سود‌جو و فرصت‌طلب كه قصد چنين اقداماتي را دارند، تصريح كرد: دستگاه قضايي براي حفظ امنيت شهر و شهروندان به هيچ عنوان با چنين افرادي به ديد اغماض نگاه نمي‌كند و اشد مجازات را براي آنان در نظر مي‌گيرد.
انتهاي پيام/آ20/ع
ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”