الكه هوف :تحريم‌ ايران هيچگاه كارساز نبوده است

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 3805
تاریخ عضویت: شنبه ۷ شهریور ۱۳۸۸, ۳:۲۶ ق.ظ
محل اقامت: جمهوری اسلامی ایران
سپاس‌های ارسالی: 4180 بار
سپاس‌های دریافتی: 22794 بار
تماس:

الكه هوف :تحريم‌ ايران هيچگاه كارساز نبوده است

پست توسط Sami 1993 »

الكه هوف در ديدار با بروجردي:
تحريم‌ ايران هيچگاه كارساز نبوده است
خبرگزاري فارس: رئيس گروه دوستي پارلماني آلمان - ايران با اشاره به اعمال تحريم‌هاي فرا قانوني عليه ملت ايران گفت: تحريم‌ها عليه ايران هيچگاه كار ساز نبوده است.

تصویر
به گزارش خبرگزاري فارس به نقل از اداره اخبار مجلس شوراي اسلامي، الكه هوف رئيس گروه دوستي پارلماني آلمان با جمهوري اسلامي ايران در مجلس اين كشور ظهر امروز(شنبه) با رئيس كميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس شوراي اسلامي ديدار و گفت‌وگو كرد.

بروجردي در ابتداي اين ديدار با اشاره به نقش مهم رايزني‌ها و مبادله هيئت‌هاي پارلماني ميان دو كشور در تقويت همكاري‌هاي دوستانه في ما بين گفت: بايد از ظرفيت گسترده پارلمان‌هاي دو كشور براي تحكيم هر چه بيشتر مناسبات في ما بين در همه عرصه‌ها بهره برد.

وي همچنين از مبارزه با تروريسم و مواد مخدر و حل بحران‌هاي منطقه‌اي نظير افغانستان به عنوان مهمترين محورهاي همگاري في ما بين ياد كرد و افزود: اروپا از جمله آلمان بايد ضمن بازنگري در سياست‌هاي خود در زمينه مبارزه با ترويسم در مواد مخدر نقش خود را در اين زمينه‌ها ايفا كند.
رئيس كميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس هشتم، حضور عناصر تروريست در آلمان را مغاير تعهدات اين كشور در مبارزه با تروريسم خواند.

بروجردي در بخش ديگري از سخنان خود ضمن انتقاد از پيروي كشورهاي اروپايي از سياست‌هاي ضد ايراني دولت آمريكا، اتخاذ اين سياست‌ها به زبان منافع كشورهاي اروپايي خواند و افزود: ملت ايران هيچگاه در برابر فشارها دست خود را بالا نخواهد برد و تحريم‌هاي كنوني را به فرصتي براي پيشرفت اقتصادي - علمي تبديل مي‌كند.

وي تصريح كرد: جمهوري اسلامي ايران علاقمند به چالش‌ در روابط بين المللي نمي‌باشد و خواهان گفتماني بر مبناي منطق و مقررات بين المللي است.
الكه هوف رئيس گروه دوستي پارلماني آلمان - ايران نيز در اين ديدار ضمن با اهميت خواندني مناسبات با ايران براي كشورش گفت: روابط دو كشور بايد بر اساس منطق و به دور از تاثير تحولات زود گذر همچنين مسير رشد و توسعه را طي كند.
وي با تاكيد بر نقش مهم ايران در حل و فصل مسائل منطقه از جمله افغانستان گفت: ايران شريك همطراز ما در حل و فصل مسائل افغانستان مي‌باشد.

رئيس گروه دوستي پارلماني آلمان - ايران در ادامه با اشاره به اعمال تحريم‌هاي فرا قانوني عليه ملت ايران، افزود: هيچ‌گاه تحريم كار ساز نبوده و مشكل را حل نخواهد كرد.

وي ملت ايران ملتي قدرتمند و مقاوم در برابر فشارها خواند و تصريح كرد: بايد به منطق به راه حلي براي عبور از شرايط كنوني بر اساس منافع مشترك دست يافت.
انتهاي پيام/ص
Major II
Major II
نمایه کاربر
پست: 260
تاریخ عضویت: شنبه ۳۰ آبان ۱۳۸۸, ۱۲:۱۱ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 1138 بار
سپاس‌های دریافتی: 1124 بار

Re: الكه هوف :تحريم‌ ايران هيچگاه كارساز نبوده است

پست توسط salam_2407 »

کارساز در زمینه اینکه نظر دولتمردان ایران را عوض کنه نبوده و به نظر من کارساز هم نخواهد بود .
ولی لطمه های اقتصای زیادی به ایران وارد شده .
آخر من از گیسوی تو ، خود را بیاویزم به دار
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 3805
تاریخ عضویت: شنبه ۷ شهریور ۱۳۸۸, ۳:۲۶ ق.ظ
محل اقامت: جمهوری اسلامی ایران
سپاس‌های ارسالی: 4180 بار
سپاس‌های دریافتی: 22794 بار
تماس:

Re: الكه هوف :تحريم‌ ايران هيچگاه كارساز نبوده است

پست توسط Sami 1993 »

salam_2407 نوشته شده:
ولی لطمه های اقتصای زیادی به ایران وارد شده .

هم به اقتصاد ایران لطمه میزنه وهم کشور های تحریم کننده به شدت ضرر خواهن کرد(نمونه توتال فرانسه) تحریم مثل یه شمشیر دو لبه اس.
ولی ای کاش چین هم مارو تحریم میکرد ( تحریم چین به اقتصاد و صنعت ایران کمک میکنه و خیلی از کارخونه ها سرپا میشن و فرصت شغلی زیادی ایجاد میشه)
ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”