آموزه‌هاي شيطاني «عرفان حلقه» در كمين دانش‌آموزان

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 3805
تاریخ عضویت: شنبه ۷ شهریور ۱۳۸۸, ۳:۲۶ ق.ظ
محل اقامت: جمهوری اسلامی ایران
سپاس‌های ارسالی: 4180 بار
سپاس‌های دریافتی: 22794 بار
تماس:

آموزه‌هاي شيطاني «عرفان حلقه» در كمين دانش‌آموزان

پست توسط Sami 1993 »

در ادامه فعاليت‌هاي فرقه‌هاي انحرافي صورت مي‌گيرد؛
آموزه‌هاي شيطاني «عرفان حلقه» در كمين دانش‌آموزان
خبرگزاري فارس: فعاليت‌هاي فرقه انحرافي موسوم به «عرفان حلقه» در مدارس تهران به‌ويژه مدارس راهنمايي دخترانه نفوذ كرده است.

تصویر
به گزارش خبرنگار باشگاه خبري فارس «توانا»، طي سال‌هاي اخير شاهد گسترش فرقه‌هاي انحرافي و خودساخته‌اي بوده‌ايم كه با توسل به معاني ماوراي طبيعت و فرامادي اقدام به جذب مخاطب و سپس فريب و سوء استفاده از آنها مي‌كنند؛ فرقه شيطاني «عرفان حلقه» يكي از اين فرقه‌هاست.

شنيده‌ها حاكي است فرقه منحرف و شيطاني «عرفان حلقه» كه چند سالي است در كشور ما فعاليت‌ مي‌كند، با نفوذ در ميان دانش‌آموزان و مدارس به دنبال آن است تا جوان و نوجوان جامعه را در معرض افكار و آموزه‌هاي انحرافي خود قرار دهد.

فعاليت‌هاي اين فرقه ضالّه در مدارس راهنمايي يكي از مناطق تهران گسترش بيشتري داشته و گويا موفق شده برخي از دانش‌آموزان و حتي معلمان مدارس اين منطقه را با آموزه‌هاي دروغين و شيطاني خود فريب دهد.

اين فرقه شيطاني به واسطه برخي جذابيت‌هاي خاص، دانش‌آموزان را به سوي خود جذب مي‌كند و متأسفانه در مدارس راهنمايي دخترانه نفوذ بيشتري داشته است.

‌به گزارش توانا، سركرده اين گروه كه از تحصيلات كلاسيك نيز برخوردار نيست، شيطان را بنده خدا مي‌داند و معتقد است قرآن وحي الهي نيست بلكه زائيده فكر بشري است.

به گفته برخي نجات‌يافتگان از گروه‌ عرفان حلقه، كلاس‌هاي عرفان حلقه به صورت مختلط برگزار مي‌شود و محتواي آنها به تمسخر گرفتن دين اسلام و غلط دانستن نماز و روزه و ساير كتاب‌‌هاي ديني است؛ آنها حتي زيارت عاشورا را به دليل تأكيد بر لعن و برائت باطل و خرافه مي‌دانند.

بي‌شك اين خرافات و دروغ‌ها بهداشت معنوي را در جامعه تهديد مي‌كند؛ اينكه به نام عرفان و رحمانيت خداوند، بندگان خدا را به نيروهاي شيطاني بفروشند و اخلاق و انسانيت و ايمان را در آنها نابود كنند، تهديدي جدي براي سلامت معنوي جامعه است.
انتهاي پيام/
ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”