شکست تلاش آمریکا برای محکوم کردن سوریه در شورای امنیت

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 763
تاریخ عضویت: جمعه ۱۴ آبان ۱۳۸۹, ۱:۲۶ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 687 بار
سپاس‌های دریافتی: 2866 بار

شکست تلاش آمریکا برای محکوم کردن سوریه در شورای امنیت

پست توسط cheka »

تصویر

به گزارش فارس به نقل از خبرگزاري "نووستي "، "الكساندر پانكين " معاون نماينده دائم روسيه در سازمان ملل متحد در نشست شب گذشته شوراي امنيت كه به درخواست برخي كشورهاي غربي به منظور محكوميت استفاده از توان نظامي در مقابل نيروهاي مخالف دولت در سوريه برگزار شده بود، اعلام كرد كه مقامات مسكو بر اين عقيده هستند كه مناقشه سياسي كنوني در سوريه تهديدي براي امنيت بين المللي نيست و نيازي به دخالت خارجي در آن وجود ندارد.

پانكين در سخنراني خود در اين نشست گفت: اوضاع كنوني در سوريه، علي‌رغم وخامت آن و درگيري‌هاي بوجود آمده بين نيرو‌هاي مخالف و نظاميان دولتي، تهديدي براي صلح و امنيت بين المللي بشمار نمي‌رود.

اين ديپلمات بلندپايه روس در صحبت در خصوص اوضاع سوريه اعتراف كرد كه نمي‌توان اين واقعيت را ناديده گرفت كه خشونت‌ها در اين كشور جنبه يكجانبه ندارند و در برخي از شهرهاي سوريه حملاتي به پست‌ها نگهباني و مراكز نظامي صورت گرفته و نيروهاي پليس اين كشور هم در درگيري‌ها كشته شده‌اند.

معاون سفير روسيه در سازمان ملل تاكيد كرد كه آنچه براي امنيت منطقه يك تهديد واقعي است، دخالت خارجي در اوضاع داخلي سوريه، بويژه جانبداري از يك طرف اين مناقشه خواهد بود.

شوراي امنيت چهارشنبه شب نشستي به منظور بررسي اوضاع كنوني در سوريه برگزار كرد ولي در جريان آن نتوانست بيانيه مربوط به محكوميت اقدامات دولت سوريه در برخورد با مخالفان را به تصويب برساند. متن اين بيانيه كه از سوي انگليس، فرانسه، آلمان و پرتغال ارائه شده بود، مورد مخالفت نمايندگان روسيه، چين و لبنان قرار گرفت.
دعا نکنید زندگی آسانی داشته باشید ، دعا کنید انسانهایی قوی باشید.

جان.اف.کندی
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 3805
تاریخ عضویت: شنبه ۷ شهریور ۱۳۸۸, ۳:۲۶ ق.ظ
محل اقامت: جمهوری اسلامی ایران
سپاس‌های ارسالی: 4180 بار
سپاس‌های دریافتی: 22794 بار
تماس:

Re: شکست تلاش آمریکا برای محکوم کردن سوریه در شورای امنیت

پست توسط Sami 1993 »

به این می گن دورویی .
در حالی که در بحرین مردم رو دارند سلاخی می کنند ، اینها گیر دادن به سوریه ای که چند نفر کشته شدند که اکثرشون هم نیروهای نظامی و انتظامی بوده .( البته همین تعدادی هم که قربانی شده اند دردناکه )

انگلیس در حالی این بیانه رو همراه با 3 کشور دیگر اروپائی داده است ، که شاهزاده خون خوار آل خلیفه رو به جشن ازدواج سلطنتی خود دعوت کرده است .
Novice Poster
Novice Poster
نمایه کاربر
پست: 93
تاریخ عضویت: شنبه ۱۲ تیر ۱۳۸۹, ۱۰:۴۹ ب.ظ
محل اقامت: نا کجا آباد
سپاس‌های ارسالی: 1039 بار
سپاس‌های دریافتی: 531 بار

Re: شکست تلاش آمریکا برای محکوم کردن سوریه در شورای امنیت

پست توسط Ass@ss!N »

البته دوست عزیز آمار کشته شدگان در سوریه خیلی بیشتر از چند نفر است که متاسفانه در ایران درست اطلاع رسانی نمی کنند کشتار در سوریه هم دست کمی از بحرین ندارد
سرزمني که اسطوره هاي خويش را فراموش کند به اسطورهاي کشورهاي ديگر دلخوش مي کند فرزندان چنين دودماني بي پناه و آسيب پذيرند .

ارد بزرگ
ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”