ترور یك دانشمند اتمی دیگر

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

Moderator
Moderator
نمایه کاربر
پست: 2659
تاریخ عضویت: سه‌شنبه ۲۳ تیر ۱۳۸۸, ۹:۵۸ ق.ظ
محل اقامت: روبروی شما
سپاس‌های ارسالی: 2234 بار
سپاس‌های دریافتی: 14097 بار

ترور یك دانشمند اتمی دیگر

پست توسط RAHVAR »

 [HIGHLIGHT=#ff0000]ترور یك دانشمند اتمی دیگر در شرق تهران؟

 
تصویر 
این حادثه در خیابان بنی‌هاشم خیابان خادم رضائیان رخ داده است و گفته می‌شود عامل جنایت با شلیك گلوله مرتكب این جنایت شده است.
در این حال سایت جوان هم نوشت: بعد از ظهر امروز یكی دیگر از دانشمندان هسته ای كشورمان هنگام خروج از منزل خود به دست عواملی ناشناس كه سوار بر یك موتور سیكلت بودند به شهادت رسید.


دقايقي پيش با شليك گلوله به مردي كه گفته مي‌شود يكي از نخبه‌هاي كشور است بازپرس ويژه قتل تهران عازم محل حادثه شد.
اخبار تكمیلی متعاقبا اعلام خواهد شد.
   تصویر     
  
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
پست: 509
تاریخ عضویت: شنبه ۱۳ آذر ۱۳۸۹, ۱۲:۰۷ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 4134 بار
سپاس‌های دریافتی: 2138 بار

Re: ترور یك دانشمند اتمی دیگر

پست توسط interceptor »

فکر می کردم این کار رو گذاشتند کنار، اما نه مثل اینکه هنوز فعالند. :-?
Moderator
Moderator
نمایه کاربر
پست: 2659
تاریخ عضویت: سه‌شنبه ۲۳ تیر ۱۳۸۸, ۹:۵۸ ق.ظ
محل اقامت: روبروی شما
سپاس‌های ارسالی: 2234 بار
سپاس‌های دریافتی: 14097 بار

Re: ترور یك دانشمند اتمی دیگر

پست توسط RAHVAR »

 [HIGHLIGHT=#ff0000]بعداز علیمحمدی و شهریاری، ترور سومین دانشمند اتمی كشور مقابل چشم دختر خردسالش 
   ترور یك دانشمند هسته ای دیگر از دانشگاه شهید بهشتی، بعد از شهادت مسعود علیمحمدی، مجید شهریاری و ترور ناكام فریدون عباسی، چهارمین مورد از ترورهای هدفمند علیه برنامه هسته‌ای كشورمان انجام شد. 
 به گزارش خبرنگار «آینده»؛ دانشمند مذكور كه دكتر داریوش رضایی‌نژاد استاد دانشگاه صنعتی مالك اشتر نام دارد، در موضوعات مربوط به انرژی هسته ای فعالیت می كرده است و براثر ترور امروز در مقابل منزلش به شهادت رسیده است.تصویر 
  اطلاعات رسیده، همسر آن شهید نیز به شدت مجروح شده و در بیمارستان است. 
  عصر امروز هنگام خروج از منزل خود به دست عواملی ناشناس كه سوار بر یك موتور سیكلت بودند بعد از شلیك گلوله در خیابان بنی‌هاشم خیابان خادم رضائیان به شهادت رسید و همسر وی نیز بر اثر اصابت گلوله مجروح شد.

پس از ورود موساد به كشور و ترور شهید علیمحمدی كارشناسان نسبت به احتمال ترور دانشمندان دیگر هسته ای كشور هشدار داده بودند و خواستار مجازات اعدام مجید فشی یكی از عوامل اجرایی ترور در محل حادثه شده بودند. مجید جمالی فشی در مستندی كه از صداوسیما پخش شد، عامل ترور شهید علیمحمدی با هدایت موساد معرفی شد.

گفتنی است شهید علیمحمدی در 22 دی 88 و شهید شهریاری و دكتر عباسی در 8 آذر 89 ترور شدند كه خوشبختانه همسر شهید شهریاری و نیز دكتر عباسی جان سالم به در بردند و عباسی هم رییس سازمان انرژی اتمی شد. 
 
جزئیات ترور
شاهدان عینی به عصر ایران گفتند كه این دانشمند هسته ای به همراه همسر و دختر خردسالش ، مقابل در خانه شان و در درون خودروی سواری خود مورد هدف تروریست ها قرار گرفت.

یكی از همسایه ها به خبرنگار ما گفت:تروریست ها دو موتور سوار بودند كه كلاه كاسكت داشتند و صورتشان دیده نمی شد.

یك خانم میانسال نیز درباره ماجرا گفت: بلافاصله بعد از شنیدن صدای چند شلیك ، به كوچه آمدم و پیكر غرقه به خون او را دیدم كه در آغوش همسرش بود و همسرش نیز كه در این حادثه آسیب دیده بود ، جیغ می كشید و فریاد می زد: تو را به خدا كمك كنید!

تصویر

صحنه رقت انگیز دیگر نیز گریه های دختر خردسال این دانشمند هسته ای بود كه شوكه شده بود و مدام گریه می كرد كه فوراً او را بغل كردم و به خانه بردم و به او آب دادم و بلافاصله با اورژانس تماس گرفتم.

پوكه های باقی مانده در محل نشان می دهد كه در این ترور 5 گلوله شلیك شد كه یك گلوله به گردن این دانشمند و گلوله دیگر به دست وی اصابت كرده است.

همچنین یك گلوله به در خانه اصابت كرده است.ضاربان بعد از ترور از محل متواری شدند. این عده همچنین گفتند كه نیم ساعت طول كشید تا اورژانس به محل حادثه برسد.

گفتنی است این حادثه در خیابان بنی‌هاشم خیابان خادم رضائیان رخ داده است .
پیرو ترور دكترشهریاری یك [External Link Removed for Guests]: استفاده از سیستم های یكپارچه كنترل شهری، به ویژه دوربینهای مداربسته ترافیكی، شهرداری، امنیتی و تجاری را از ابزارهای كارآمد شناسایی شبكه‌های ترور عنوان كرده و افزود: اگر نه به شكل پراكنده و از هم گسیخته كنونی، بلكه به شكل متمركز و آنی از این سیستم تصویربرداری استفاده شود، می توان در شناسایی این شبكه ها تسریع كرد و امروزه اكثر سرویسهای امنیتی دنیا از شبكه های تصویربرداری مدار بسته استفاده زیادی می كنند.
  كارشناس در ادامه شیوه عملكرد موساد در ایران را اجاره بزهكاران توصیف كرده و افزود:نباید به صورت سنتی و براساس فیلمهای سینمایی تصور كنیم عوامل ترور حتما باید از خارج و با گریم وارد كشور شوند. بلكه در شرایط فعلی و رشد جرائم سازمان یافته در سالهای اخیر، معمولا سرویس های اطلاعاتی ترجیح می دهند به جای استفاده از نیروهای خود در عملیات، از بزهكاران و جنایاتكاران حرفه ای كه در باندهای قاچاق مواد مخدر و سرقتهای مسلحانه فعال هستند، استفاده كنند و با پرداخت مبالغی بین دهها تا صدها هزار دلار و هدایت اطلاعاتی فرد، عملیات ترور را انجام می دهند و در سالهای اخیر نیز این شیوه به كرات توسط موساد به كار گرفته شده و بودجه هنگفتی جهت جذب منابع اطلاعاتی و انجام عملیات در ایران هزینه شده است. 
  افزود:ظاهرا همانگونه كه فرمانده ناجا اظهار كرده بود، سیستم انتظامی و امنیتی كشور به دلیل تمركز بر حوادث پس از انتخابات فراغت كافی برای حل سایر مسایل را نداشته و به همین دلیل با گذشت نزدیك به یك سال از ترور دكتر علیمحمدی، نه تنها عوامل آن حادثه شناسایی نمی شوند، بلكه دو ترور مشابه دیگر نیز رخ می دهد. 
  كارشناس در خاتمه گفت:شرایط فعلی شبیه شرایط امنیتی كشور در اواخر دهه هفتاد است كه به دلیل غفلت از گروهك تروریستی مجاهدین خلق، این سازمان در كشور فعال شد و تازمانی كه اقدام به شلیك خمپاره به مجمع تشخیص مصلحت نظام و وزارت اطلاعات نكرد، اراده جدی برای برخورد با آن در سیستم امنیتی كشور به وجود نیامد. البته یك تفاوت مهم میان موساد و منافقین وجود دارد و آن قدرت پردازش و طراحی فوق العاده قویتر موساد است. پس اگر به سرعت نسبت به این موضوع تدبیری اندیشیده نشود، چه بسا باید منتظر فاجعه‌ای بزرگتر از انفجارات سال 1377 تهران باشیم.  
   تصویر     
  
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
پست: 556
تاریخ عضویت: یک‌شنبه ۵ آذر ۱۳۸۵, ۱۲:۲۸ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 1602 بار
سپاس‌های دریافتی: 3486 بار

Re: ترور یك دانشمند اتمی دیگر

پست توسط HASAN BARATY »

تنها راه مقابله به مثله..کافی یک دانشمند صهیون یه بلایی سرش بیاد این تحرکات تموم میشه وگرنه با این روش که اونها طرح ترور بریزند و ما بخواهیم خنثی کنیم همین اش و همین کاسهتصویرتصویرتصویر
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 1160
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۲۷ اسفند ۱۳۸۸, ۱:۵۱ ب.ظ
محل اقامت: تهران
سپاس‌های ارسالی: 15611 بار
سپاس‌های دریافتی: 6443 بار
تماس:

Re: ترور یك دانشمند اتمی دیگر

پست توسط ASHKAN95 »

HASAN BARATY نوشته شده:تنها راه مقابله به مثله..کافی یک دانشمند صهیون یه بلایی سرش بیاد این تحرکات تموم میشه وگرنه با این روش که اونها طرح ترور بریزند و ما بخواهیم خنثی کنیم همین اش و همین کاسهتصویرتصویرتصویر

   ,
همینجوری بهمون تهمت تروریست بودن میزنند.ایم لحن صحبت شما دیگه کارو تکمیل میکنه.اگر ما هم کار اونارو انجام بدیم فرق بین ما که شیعه ی مولا علی(ع) هستیم و اونایی که کافر و صهیونیست هستند چیه؟ :D
Fast Poster
Fast Poster
پست: 226
تاریخ عضویت: شنبه ۸ خرداد ۱۳۸۹, ۲:۳۲ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 9 بار
سپاس‌های دریافتی: 486 بار

Re: ترور یك دانشمند اتمی دیگر

پست توسط metal_korn »

معلوم نیست دانشمند هسته ای بوده یا نه به گزارش مشرق که نبوده ولی بازم دانشمند بوده باید برای دانشمندها در همه رشته ها گارد محافظتی تشکیل شه به جای ترور دانشمندها صهیونیست یکی از فرمانده های نظامیشون ترور شه بهتره بعد حماس یا حزب الله به گردن بگیرن
[External Link Removed for Guests]
وقتی از کسایی که دوست دختر دارن و رابطه نامشروع برقرار میکنن می پرسم برنامت برای آینده چیه میگن الان خوش میگزرونیم بعد با یک زن [FONT=Impact] پاک    میکنیم یکی از آیات سوره نور قرآن کریم میگه مرد زناکار زن زناکار گیرش میاد

  غرب علیه مردم ایران  بی شمار است اما جالب اینجاست که عده ای از همین مردم یاران راستین غرب هستن و اونهارو ناجی خوشون میدونن باید به حال خود گریست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 763
تاریخ عضویت: جمعه ۱۴ آبان ۱۳۸۹, ۱:۲۶ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 687 بار
سپاس‌های دریافتی: 2866 بار

Re: ترور یك دانشمند اتمی دیگر

پست توسط cheka »

آخرين جزئيات از حادثه تروريستي امروز تهران

به گزارش خبرنگار سياسي خبرگزاري فارس عصر امروز داريوش رضايي‌نژاد دانشجوي فوق ليسانس برق گرايش قدرت دانشگاه خواجه نصير‌الدين طوسي در مقابل درب خانه‌اش در خيابان بني‌هاشم تهران ترور شد.
در اين اقدام تروريستي همسر و كودك اين فرد نيز مصدوم شدند كه هم اينك براي مداوا به يكي از بيمارستان‌هاي تهران منتقل شده‌اند. داريوش رضايي‌نژاد از همكاران وزارت دفاع كشور بود.
طي ساعات گذشته برخي رسانه‌هاي كشور به اشتباه وي را يكي از دانشمندان هسته‌اي كشورمان قلمداد كرده بودند در حالي كه اخبار موثق حاكي از آن است كه فرد ترور شده جزء دانشمندان هسته‌اي نبوده و دانشجوي فوق‌ليسانس برق (گرايش قدرت) دانشگاه خواجه نصير بوده است.

رضايي‌نژاد سال 87 به همراه 20 نفر ديگر در دوره كارشناسي ارشد مهندسي برق (گرايش قدرت) دانشگاه خواجه نصير با دانشگاه هانور آلمان پذيرفته شده بود.

[External Link Removed for Guests]

متن محکومیت رییس دانشگاه خواجه نصیر طوسی

"شهيد داريوش رضايي‌نژاد از نخبگان علمي و دانشجوي كارشناسي ارشد برق گرايش قدرت دانشگاه خواجه نصير‌الدين طوسي مي‌باشد. اينجانب ترور اين شهيد را محكوم كرده و اين نشان مي‌دهد كه دشمنان خارجي ملت شريف ايران از توانايي‌هاي علمي به هراس آمده و بدين جهت به دنبال ترور نخبگان علمي جامعه افتاده‌اند. همانگونه كه در رابطه با شهيد شهرياري و شهيد عليمحمدي اتفاق افتاد.
اين جانب به مقام معظم رهبري، ملت شريف ايران و خانواده شهيد رضايي‌نژاد و جامعه دانشگاهي اين شهادت را تبريك و تسليت عرض كرده و خواهان بررسي اين موضوع از طريق مجامع قضايي و مجامع بين‌المللي هستم. "
آخرین ويرايش توسط 1 on cheka, ويرايش شده در 0.
دعا نکنید زندگی آسانی داشته باشید ، دعا کنید انسانهایی قوی باشید.

جان.اف.کندی
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
پست: 283
تاریخ عضویت: چهارشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۸۹, ۱۰:۴۱ ق.ظ
محل اقامت: بوشهر
سپاس‌های ارسالی: 14428 بار
سپاس‌های دریافتی: 3461 بار

Re: ترور یك دانشمند اتمی دیگر

پست توسط reza4087 »

در گفت‌وگو با فارس تشريح شد:
جزئيات ترور دانشجوي دانشگاه خواجه نصير از زبان رئيس دانشگاه
خبرگزاري فارس: مجيد قاسمي رئيس دانشگاه خواجه نصير جزئيات ترور دانشجوي اين دانشگاه را تشريح كرد
مجيد قاسمي رئيس دانشگاه خواجه نصيرالدين طوسي تهران در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاري فارس به تشريح جزئيات ترور يكي از دانشجويان اين دانشگاه پرداخت.

وي با بيان اينكه عصر امروز داريوش رضايي‌نژاد دانشجوي كارشناسي‌ارشد برق گرايش قدرت دانشگاه خواجه نصير‌الدين طوسي مقابل درب خانه‌اش در خيابان بني‌هاشم تهران ترور شد، گفت: در اين اقدام تروريستي اين دانشجو به شهادت رسيده و همسر و كودك وي نيز مجروح شدند.

قاسمي افزود: همسر و فرزند اين شهيد براي مداوا به يكي از بيمارستان‌هاي تهران منتقل شده‌اند.

رئيس دانشگاه خواجه نصيرالدين طوسي با اعلام بي‌اطلاعي از فعاليت داريوش رضايي‌نژاد در مباحث هسته‌اي، اين دانشجو را فعال در پروژه‌هاي تحقيقاتي دانشگاه عنوان كرد.

[External Link Removed for Guests]
Fast Poster
Fast Poster
پست: 226
تاریخ عضویت: شنبه ۸ خرداد ۱۳۸۹, ۲:۳۲ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 9 بار
سپاس‌های دریافتی: 486 بار

Re: ترور یك دانشمند اتمی دیگر

پست توسط metal_korn »

یعنی رییس دانشگاه از فعالیت ایشون نمیدونه ولی سرویسهای اطلاعاتی دیگه میدونن یا اشتباه ترور کردن یا ....
وقتی از کسایی که دوست دختر دارن و رابطه نامشروع برقرار میکنن می پرسم برنامت برای آینده چیه میگن الان خوش میگزرونیم بعد با یک زن [FONT=Impact] پاک    میکنیم یکی از آیات سوره نور قرآن کریم میگه مرد زناکار زن زناکار گیرش میاد

  غرب علیه مردم ایران  بی شمار است اما جالب اینجاست که عده ای از همین مردم یاران راستین غرب هستن و اونهارو ناجی خوشون میدونن باید به حال خود گریست
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 3805
تاریخ عضویت: شنبه ۷ شهریور ۱۳۸۸, ۳:۲۶ ق.ظ
محل اقامت: جمهوری اسلامی ایران
سپاس‌های ارسالی: 4180 بار
سپاس‌های دریافتی: 22794 بار
تماس:

Re: ترور یك دانشمند اتمی دیگر

پست توسط Sami 1993 »

metal_korn نوشته شده:یعنی رییس دانشگاه از فعالیت ایشون نمیدونه ولی سرویسهای اطلاعاتی دیگه میدونن یا اشتباه ترور کردن یا .......... یا تصمیم گرفته اند کل نخبگان ایران را از بین ببرند .
حتما هم بعدش نوبت به کل مردم ایران می رسد .


خدایا نابودی آمریکا و اسرائیل و غرب و هرکی که دشمن ایران است را زود برسان .تصویرتصویرتصویرتصویر
Moderator
Moderator
نمایه کاربر
پست: 2659
تاریخ عضویت: سه‌شنبه ۲۳ تیر ۱۳۸۸, ۹:۵۸ ق.ظ
محل اقامت: روبروی شما
سپاس‌های ارسالی: 2234 بار
سپاس‌های دریافتی: 14097 بار

Re: ترور یك دانشمند اتمی دیگر

پست توسط RAHVAR »

[HIGHLIGHT=#ff0000]با توجه به وخیم گزارش شدن حال همسر شهید رضایی نژاد كه در عملیات تروریستی زخمی شد، برای او دعا كنید.  


 
 تصویر 
 تصویر 
  تصویر 
 تصویر 
 تصویر 

 
   تصویر     
  
Moderator
Moderator
نمایه کاربر
پست: 2659
تاریخ عضویت: سه‌شنبه ۲۳ تیر ۱۳۸۸, ۹:۵۸ ق.ظ
محل اقامت: روبروی شما
سپاس‌های ارسالی: 2234 بار
سپاس‌های دریافتی: 14097 بار

Re: ترور یك دانشمند اتمی دیگر

پست توسط RAHVAR »

 ترور دانشجوی ایرانی
 
عصر روز گذشته "داریوش رضایی‌نژاد"، دانشجوی فوق لیسانس برق گرایش قدرت دانشگاه خواجه نصیر‌الدین طوسی در مقابل در خانه‌اش در مقابل چشمان دختر و همسرش در خیابان بنی‌هاشم تهران ترور شد.

بر اساس آخرین اخبار در این اقدام تروریستی همسر و كودك این فرد نیز مصدوم شده و برای مداوا به یكی از بیمارستان‌های تهران منتقل شدند. داریوش رضایی‌نژاد از همكاران وزارت دفاع كشور بود.

برخی رسانه‌های كشور به اشتباه وی را یكی از دانشمندان هسته‌ای كشورمان قلمداد كرده بودند، در حالی كه اخبار موثق حاكی از آن است كه فرد ترور شده جزء دانشمندان هسته‌ای نبوده و دانشجوی فوق‌لیسانس برق (گرایش قدرت) دانشگاه خواجه نصیر بوده است.

رضایی‌نژاد سال 87 به همراه 20 نفر دیگر در دوره كارشناسی ارشد مهندسی برق (گرایش قدرت) دانشگاه خواجه نصیر در دانشگاه "هانور" آلمان پذیرفته شده بود.

بر اساس این گزارش پیكر مطهر شهید داریوش رضایی‌نژاد، دانشجویی كارشناسی ارشد برق، ظهر امروز از مقابل دانشكده برق خواجه نصیر،‌ واقع در خیابان شریعتی نرسیده به پل سیدخندان تشییع می‌شود.

این مراسم ساعت 12 ظهر امروز با حضور مسئولان كشوری و لشكری،‌ دانشجویان، اساتید و اقشار مختلف مردم آغاز می‌شود.
   تصویر     
  
ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”