برخورد پلیس آمریکا با یک دختر14ساله+عکس

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 3805
تاریخ عضویت: شنبه ۷ شهریور ۱۳۸۸, ۳:۲۶ ق.ظ
محل اقامت: جمهوری اسلامی ایران
سپاس‌های ارسالی: 4180 بار
سپاس‌های دریافتی: 22794 بار
تماس:

برخورد پلیس آمریکا با یک دختر14ساله+عکس

پست توسط Sami 1993 »

اخبار و حوادث centralclubs به نقل از :

تصویر

برخورد پلیس آمریکا با یک دختر14ساله+عکس
روزنامه دیلی میل تصاویری را از دوربین های نظارت در شهر منتشر کرد که نشان از برخورد بیرحمانه یک افسر پلیس در حالی که یک شوکر در دست داشت، با یک دختر محصل ۱۴ ساله می داد.

[JUSTIFY CLASS=BODY]
به گزارش [External Link Removed for Guests]به نقل از جهان، کشنا ویلسون در شهر آلنتون ایالت فیلادلفیا زندگی می کند که در تاریخ ۲۹ دسامبر بعد از تعطیلی مدرسه با دوستان خود در خیابان در حال پیاده روی بود که افسر پلیس وی را متوقف کرد.
البته ۱۰۰ ثانیه از برخورد زشت افسر پلیس با دختر جوان به دلایلی گم شده است و وجود ندارد اما عکس های موجود نشان از برخود این افسر با دختر جوان دارد.
وکیل مدافع دختر ۱۴ ساله در دادگاه ضمن نشان دادن این تصویر گفت: در این ویدئو نشان می دهد خانم ویلسون و دو دوست او در راه رفتن به سمت ماشین تیره رنگی هستند. عکس بعدی نشان می دهد افسر پلیس چگونه به این دختر جوان توهین کرده و به نظر می رسد باید دوباره برای آموزش احضار شود.
تصویری که از این برخورد موجود می باشد نشان می دهد افسر پلیس چند قدم عقب رفته و اسلحه و شوکر خود را به سمت ران پای دختر جوان نشانه می گیرد. افسر ادعا می کند دختر جوان مقاومت کرده و با آرنج به چانه وی زده است ولی آنچه از تصاویر بر می اید آن است که چنین مقاومتی وجود نداشته است.
 تصویر     تصویر     تصویر     تصویر 
در این هنگام افسر با زدن شوکر به پای دختر ۱۴ ساله وی را در حالی که به شدت درد می کشیده است به زمین می اندازد. در حالی که دختر ۱۴ ساله از شدت درد بر روی زمین افتاده است افسر پلیس درخواست نیروی کمکی می کند.
طبق ادعای افسر پلیس خانم ویلسون می خواسته است با کوله پستی شوکر را از دست وی به زمین بیاندازد. اما در این عکس ها چیزی که بتوان این ادعا را ثابت کرد دیده نمی شود.
دادستان منطقه فیلادلفیا که به شکایت مادر خانم ویلسون رسیدگی می کند این موضوع را تائید کرده است که افسر پلیس بی دلیل با شوکر به پای خانم ویلسون ۱۴ ساله زده است.
نکته جالب توجه آن که بعد از آن که خانم ویلسون به بیمارستان منتقل شد وی به جرایم زیر متهم شده است: حمله به افسر پلیس، شورش، مقاومت در برابر بازداشت، رفتار آشوبگرایانه، راه رفتن در بزرگراه و عدم توجه به هشدار پلیس. اما نکته جالب تر آن که وی در داداگاه نوجوانان به اتهام های بالا محکوم شده است.
اما پس از آن که شکایتی از سوی خانواده دختر جوان از افسر پلیس صورت گرفت ثابت شد دختر جوان چیزی برای تحریک پلیس نداشته است. اما پلیس شهر آلنتون در فیلادلفیا می گوید خانم ویلسون قصد تحریک دانش اموزان برای شورش را داشته و با آرنج به چانه افسر پلیس زده است. طبق ادعای پلیس، این افسر در استفاده از شوکر توجیه بوده است و نیازی به آموزش مجدد ندارد.
در امریکا استفاده از شوکر نیاز به آموزش ندارد و افسران پلیس آمریکا می توانند هم برای زنان و هم برای مردان با هر سنی که باشند از شوکر استفاده کنند.
[/JUSTIFY CLASS]
ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”