کویت اجازه نمیدهد از خاک آن برای حمله به کشوری استفاده شود

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 3805
تاریخ عضویت: شنبه ۷ شهریور ۱۳۸۸, ۳:۲۶ ق.ظ
محل اقامت: جمهوری اسلامی ایران
سپاس‌های ارسالی: 4180 بار
سپاس‌های دریافتی: 22794 بار
تماس:

کویت اجازه نمیدهد از خاک آن برای حمله به کشوری استفاده شود

پست توسط Sami 1993 »

وزير دفاع كويت:
كويت اجازه نمي‌دهد از خاك آن براي حمله به كشوري استفاده شود
خبرگزاري فارس: وزير دفاع و معاون نخست وزير كويت اعلام كرد كه كشورش اجازه نمي‌دهد از خاك آن براي حمله به كشوري استفاده شود.

تصویر
به گزارش فارس به نقل از روزنامه القبس كويت، شيخ جابر المبارك در سخناني در جمع خبرنگاران اعلام كرد كه كشورش خاك خود را در اختيار كسي براي حمله به كشوري ديگر قرار نمي‌دهد.
وزير دفاع و معاون اول نخست وزير كويت كه درباره قرارداد خريد سامانه موشكي پاتريوت از آمريكا سخن مي‌گفت، تاكيد كرد كه "كويت هرگز نمي‌پذيرد كه از خاكش براي حمله به كشوري ديگر استفاده شود ".
جابر المبارك در ادامه با اشاره به قرارداد خريد موشك‌هاي پاتريوت نيز گفت: قرارداد اين موشك‌ها در قالب برنامه‌هاي وزارت دفاع براي توسعه سامانه نظامي كويت امضا شده و مدت‌ها پيش درباره آن توافق شده بود و اين قرارداد، مسئله جديدي نيست.
وي با بيان اينكه اين طرح، با هدف حمايت از نيروي هوايي كويت انجام مي‌شود، تصريح كرد كه نبايد اين چنين قراردادهايي به مسائل ديگري تعبير شود.
وزير دفاع آمريكا با بيان اينكه "خريد سلاح نبايد اينطور معنا بدهد كه ما قصد تجاوز به كشوري را داريم " افزود: در مقابل نيز اجازه نمي‌دهيم كه كسي به خاك ما تجاوز كند.
انتهاي پيام/+
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”