رجزخواني فرمانده اسراييلي عليه ايران : براي حمله آماده ايم

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
پست: 965
تاریخ عضویت: چهارشنبه ۱۰ تیر ۱۳۸۸, ۸:۴۷ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 2776 بار
سپاس‌های دریافتی: 3436 بار

رجزخواني فرمانده اسراييلي عليه ايران : براي حمله آماده ايم

پست توسط victory67 »

 [External Link Removed for Guests]  مي دانيم كه با اين توانمندي ها حزب الله پايگاه هاي هوايي ما را در تير رس دارد . ما از اين موضوع اطلاع داريم و در حال آماده سازي خود براي مثابله با اين تهديد هستيم ".   نيروي هوايي اسرائيل در اظهاراتي تهديد كرد نيروي هوايي اين رژيم آماده پاسخگويي به تهديدات پيش روي اسراييل به ويژه تهديد ايران است.

به گزارش [External Link Removed for Guests] به نقل از روزنامه اسراييلي جروزالم پست، ژنرال "ايدو نهوشتان" فرمانده نيروي هوايي اسراييل روز سه شنبه طي اظهاراتي با اشاره به اينكه سال 2011 " سالي حساس " در برخورد با برنامه هسته اي ايران است افزود :‌"‌ نيروي هوايي اسراييل وظيفه مهمي دارد تا براي هر ماموريت لازم آماده باشد."

اين ژنرال 53 ساله اسراييلي كه در يك كنفرانس خبري در پايگاه هوايي "رامون " اسراييل سخن مي گفت ، با اشاره به اين موضوع گفت :‌"‌ما همواره پيگير تحولات اطراف خود هستيم و از اين رو همواره آماده ايم ".

وي با اشاره به اينكه بزرگ ترين چالش نيروي هوايي اسراييل حفظ توان عملياتي اين نيرو در چند جبهه عليه حماس در غزه ، حزب الله در لبنان و سوريه و ايران است ، افزود :‌" ما براي سناريوهاي مختلف آماده ايم و بر مبناي تحليل ها و اطلاعات روزانه توان عملياتي خود را در جبهه هاي مختلف ( عليه حماس ، حزب الله ، سوريه و ايران) بررسي مي كنيم ".

ژنرال نهوشتان با اشاره به اينكه حزب الله در سال هاي اخير به توان موشكي لازم براي هدف قرار دادن پايگاه هاي نيروي هوايي اسراييل دست يافته ، گفت :‌"‌ ما مي دانيم كه با اين توانمندي ها حزب الله لبنان پايگاه هاي هوايي ما را در تير رس دارد . ما از اين موضوع اطلاع داريم و در حال آماده سازي خود براي مثابله با اين تهديد هستيم ".

اين فرمانده اسراييلي براي نمونه به افزايش صد در صدي برگزاري مانورهاي نيروي هوايي اسراييل در سال جاري در مقايسه با سال گذشته اشاره كرد و گفت كه اين مانورها در راستاي آمادگي نيروي هوايي براي مقابله با تهديدات موشكي حزب الله است .

گفتني است مقامات مختلف سياسي و نظامي اسراييل در سال هاي گذشته بارها بر احتمال حمله هوايي به تاسيسات هسته اي ايران اذعان كرده اند ، اما بسياري از ناظران اين گونه تهديدات را بيشتر در راستاي جنگ رواني دانسته و بر اين نكته تاكيد مي كنند كه اسراييل به تنهايي توان حمله موثر به تاسيسات هسته اي پراكنده ايران را ندارد.  
  تصویر تصویرزندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست/ هر کسی نغمه خود خواندو از صحنه رودتصویر تصویر 
  تصویر تصویرصحنه پیوسته بجاست /خرم آن نغمه که بسپارند به یادتصویر تصویر     
  
Moderator
Moderator
نمایه کاربر
پست: 1649
تاریخ عضویت: چهارشنبه ۸ مهر ۱۳۸۸, ۱۱:۱۵ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 14934 بار
سپاس‌های دریافتی: 14993 بار

Re: رجزخواني فرمانده اسراييلي عليه ايران : براي حمله آماده ا

پست توسط oweiys »

سلام تصویر


فرمانده ارتش اسلام :

  we are subjected to any attack by israeal , I do not think we will need more than 11 days to wipe israel out of  

[External Link Removed for Guests]


[HIGHLIGHT=#ebf1dd]اگر ما در معرض حمله اسرائیل قرار بگیریم , من فکر نمیکنم که ما بیشتر از 11 روز برای نابودی اسرائیل زمان نیاز داشته باشیم. 
__________________________________

السلام عليك يا علي ابن موسي الرضا المرتضي (ع)
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 3805
تاریخ عضویت: شنبه ۷ شهریور ۱۳۸۸, ۳:۲۶ ق.ظ
محل اقامت: جمهوری اسلامی ایران
سپاس‌های ارسالی: 4180 بار
سپاس‌های دریافتی: 22794 بار
تماس:

Re: رجزخواني فرمانده اسراييلي عليه ايران : براي حمله آماده ا

پست توسط Sami 1993 »

آقا بفرمایید ، ازتون توپول پذرایی میکنیم به صرف شهاب ،سجیل،قائم و....... :-D :-D :-D :-D :-D
یه وقت خجالت نکشینا ،بروبچه های دریایتون هم بیارین ،آخه جماران و غدیر و موشک نور و......... حوصله شون از این همه بیکاری و رزمایش سر رفته .............. :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o
اگرم توننستین مراکاوا و آپاچیاتون هم بیارین دورهم باشیم :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Junior Poster
Junior Poster
نمایه کاربر
پست: 148
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۳۰ فروردین ۱۳۸۶, ۱:۱۶ ق.ظ
محل اقامت: zigomigota@gmail.com
سپاس‌های ارسالی: 415 بار
سپاس‌های دریافتی: 411 بار
تماس:

Re: رجزخواني فرمانده اسراييلي عليه ايران : براي حمله آماده ا

پست توسط saeed_saba »

ای کاش همه چیز رو می شد با مهمونی گرفتن حل کرد .
ما براي رفتن آمديم نه براي ماندن

[External Link Removed for Guests]
New Member
پست: 3
تاریخ عضویت: چهارشنبه ۶ مرداد ۱۳۸۹, ۱۱:۱۱ ق.ظ
سپاس‌های دریافتی: 5 بار

Re: رجزخواني فرمانده اسراييلي عليه ايران : براي حمله آماده ا

پست توسط a12x »

سلام بر دوستان
اسرائیل غلط کرده!!!! با زر........... زده
اگه خیلی میتونست کاری بکنه این قدر پارس نمیکرد!
اگر میخواهید مقدار کمی از آینده این جنگ را ببینید به این وبلاگ بیاین تا اگه شد با هم بیشتر دوست بشیم!
[External Link Removed for Guests]
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 3805
تاریخ عضویت: شنبه ۷ شهریور ۱۳۸۸, ۳:۲۶ ق.ظ
محل اقامت: جمهوری اسلامی ایران
سپاس‌های ارسالی: 4180 بار
سپاس‌های دریافتی: 22794 بار
تماس:

Re: رجزخواني فرمانده اسراييلي عليه ايران : براي حمله آماده ا

پست توسط Sami 1993 »

نافذ عزام " در گفت‌وگو با فارس:
رژيم صهيونيستي آمادگي جنگ جديد را ندارد
خبرگزاري فارس: يكي از رهبران جنبش جهاد اسلامي فلسطين با اشاره به تهديدات اخير سران صهيونيست براي حمله مجدد به نوار غزه گفت: جنگ غزه چنان پيامد منفي براي رژيم صهيونيستي به بار آورد كه اين رژيم آمادگي جنگ جديد در هيچ عرصه‌اي را ندارد.

تصویر
تهاجم وحشيانه رژيم صهيونيستي در اواخر دسامبر 2008 به ساكنان نوار غزه كه 22 روز طول كشيد بيش از هزار و 500 نفر را قتل‌عام كرد در حالي كه نيمي از قربانيان زن و كودك بود.
به اين مناسبت خبرنگار فارس در غزه با شيخ "نافذ عزام " عضو دفتر سياسي جنبش جهاد اسلامي فلسطين مصاحبه‌اي را انجام داد.
وي در اين مصاحبه گفت مطمئن است فلسطيني‌ها جنگ 2سال پيش رژيم صهيونيستي را هرگز فراموش نخواهند كرد و از ياد نخواهند برد كه چگونه با شكوه و قدرت در برابر تجاوزات وحشيانه زميني، دريايي و هوايي رژيم صهيونيستي ايستادگي كردند.

* رژيم صهيونيستي براي سركوب مقاومت به هر سلاحي متوسل شد

وي افزود: رژيم صهيونيستي در اين جنگ سه هفته مستمر، خشم و كينه خود را برسر مردم بي‌گناه غزه فرو ريخت و از هر سلاحي براي در هم شكستن مقاومت و ايستادگي نوار غزه استفاده كرد.

شيخ غزام در ادامه گفت: در گذشته قتل عام‌ها و كشتارها بيش از چند ساعت يا چند روز طول نمي‌كشيد، مثلا كشتار "دير ياسين " چند ساعت به درازا نكشيد كه طي آن 250 فلسطيني بي‌گناه قتل عام شدند يا كشتار "صبرا و شتيلا " بيش از دو يا سه روز به اجرا گذاشته نشد تا طي آن 5000 هزار كودك، زن، پير و جوان فلسطيني به فجيع‌ترين شكل سربريده شوند، اما قتل عام غزه سه هفته طول كشيد و با وجود ترس و وحشت حاكم بر اثر اين جنگ و بمباران‌هاي وحشتناك صهيونيستي، مردم غزه در برابر اشغالگران سرفرود نياوردند.

*صهيونيست‌ها از پيامدهاي جنگ 22روزه رنج مي‌برند

عزام در اين مصاحبه كه بمناسبت دومين سالگرد تجاوز رژيم صهيونيستي به نوار غزه صورت گرفت، تاكيد كرد: با وجود گذشت دو سال از جنگ رژيم صهيونيستي عليه نوار غزه آثار اين جنگ همچنان در نوار غزه مشهود است و خرابي‌ها و ويراني‌ها آن و تهديدات آغاز جنگي ديگر همچنان مشهود است، اما عزم و اراده فلسطيني‌ها نيز همچنان به قدرت خود و حتي قدرتمندتر از گذشته پابرجاست.

اين عضو دفتر سياسي جنبش جهاد اسلامي فلسطين با اشاره به اينكه جنگ براي تل‌آويو همچنان چالش لاينحلي است كه رژيم صهيونيستي را به بن‌بست كشانده و اين رژيم همواره از تبعات جنگ غزه رنج مي‌برد، گفت: واقعيت امر اين است كه پس از اين جنگ هر چند كه رژيم صهيونيستي تلاش نموده چهره و وجه خود را در جهان و عرصه بين‌المللي بهبود بخشد اما در عمل ذره‌اي موفق نبوده است.

* تل‌آويو آمادگي درگيري جديد را ندارد

وي گفت: اگر بخواهيم بي‌پرده و صريح سخن بگوييم بايد گفت، جنگ غزه چنان پيامد منفي براي رژيم صهيونيستي به بار آورد كه اين رژيم آمادگي درگيري جديد در هيچ عرصه‌اي را ندارد با اين كه ما باور داريم، تجاوز و جنگ و ددمنشي جزيي جدايي ناپذير از ماهيت صهيونيست‌هاست و اين رژيم به هر طريق ممكن تلاش مي‌كند، حلقه فشار بر ملت فلسطين را تنگ‌تر كند.

عزام افزود: اگرچه در حال حاضر جنگي عيان عليه ملت فلسطيني صورت نمي‌گيرد، اما اين جنگ در اشكال و انواع مختلف در سراسر سرزمين‌هاي اشغالي دنبال مي‌شود و از آنجا كه رژيم صهيونيستي خيري براي فلسطيني‌ها نمي‌خواهد، بنابراين تفاوتي ميان اوضاع حاكم بر نوار غزه با كرانه باختري مشاهده نمي‌شود.

شيخ عزام با اشاره به موضع فلسطيني‌ها در برابر مذاكرات سازش گفت: اين موضع بسيار ارزشمند و قابل تقديري است كه بايد تا پايان به آن توسل جست و از سر فرود آوردن در برابر فشارهاي آمريكا و رژيم صهيونيستي امتناع كرد.

* مذاكرات سازش به تشكيلات خودگردان ضربه زد

عضو دفتر سياسي جنبش جهاد اسلامي فلسطين با تاكيد بر اينكه مذاكرات بيش از هر كس و هر چيز به تشكيلات خودگردان فلسطين ضربه وارد مي‌كند و برخلاف موضع ملت فلسطين و گروه‌هاي فلسطيني از جمله جنبش فتح است، از تشكيلات خود گردان خواست با پاسخ گفتن به خواست ملت فلسطين از حضور در مذاكرات امتناع كند و درصدد حل چالش‌ها و خطرات داخلي باشد كه موجوديت فلسطين را تهديد مي‌كند.

* آشتي ملي باعث تقويت جبهه داخلي فلسطين مي‌شود

وي با اشاره به موضوع بسيار با اهميت آشتي ملي و تلاش‌هاي به كار گرفته شده براي تحقق آن گفت: با اينكه دو جنبش حماس و فتح در اين راه گام‌هايي برداشته‌اند اما از آنجا كه آشتي ملي براي فلسطيني‌ها از اهميت بسيار بالايي برخوردار است و به وسيله آن مي‌توان درد و رنج ملت فلسطين را كاهش داد و جبهه داخلي را مستحكم نمود و وحدت گروه‌ها و نيروهاي مقاومت را تقويت كرد، بنابراين اين تلاش‌ها كافي به نظر نمي‌رسد و ضروري است در اين راه گام‌هاي بسيار جدي‌تري برداشته شود.

عزام گفت: ما درك مي‌كنيم كه شرايط پيچيده‌اي بر دو جنبش فتح و حماس حاكم است و شكاف‌هاي بزرگي ميان اين دو جنبش وجود دارد كه موجب مي‌شود، اين دو جنبش در موضع‌گيري از يكديگر فاصله بگيرند اما آنها نبايد اجازه دهند، اين فضا همچنان به قوت خود ادامه يابد، چون در صورت ادامه يافتن اين شرايط بي‌شك تحقق آشتي ملي غيرممكن خواهد بود.

وي افزود: حتي اگر براي اختلاف نظرهاي موجود راه حلي يافت نشود، بايد با وضع راهكارهايي موقت و تدوين برنامه‌اي مشترك اين اختلافات را در ابتدا كنترل و سپس راه حلي منطقي براي آنها پيدا كرد تا بدين طريق بتوانيم بر بحران كنوني فائق آييم.

*همچنان مخالف مشاركت در قدرت هستيم

عزام در پاسخ به اين سوال كه چرا جنبش جهاد اسلامي فلسطين درخواست حماس براي مشاركت در دولت "اسماعيل هنيه " را رد كرد، گفت: ما از برادرانمان در جنبش حماس بسيار متشكريم و از اعتماد و اطمينان آنها به جنبش جهاد اسلامي سپاسگزاريم، اما موضع ما در برابر اين موضوع كاملا مشخص و روشن است و در اين زمينه طي انتخابات 1996 و 2006 نيز صراحتا موضع خود را اعلام كرديم و مشاركت در دولت‌هاي پيشين را رد كرديم.

وي افزود: موضع جنبش جهاد اسلامي در طول اين سال‌ها تغيير نكرده و ما همچنان معتقديم انتخابات مجلس قانونگذاري و قوه مجريه از رهاوردهاي توافقنامه "اسلو "است كه ما آن را از اساس و پايه رد مي‌كنيم و با تمام احترامي كه براي برادرانمان در جنبش حماس داريم، مشاركت در اين دو عرصه را نمي‌پذيريم.

شيخ عزام تاكيد كرد: موضع و برنامه سياسي جنبش آشكار و روشن است و عدم مشاركت ما در قدرت به معناي دوري ما از عرصه فلسطين يا بي‌تفاوت بودن در برابر آن نيست.

* اعلام آمادگي جهاد اسلامي براي همكاري با حماس و فتح

وي در پايان آمادگي جنبش جهاد اسلامي فلسطين را براي همكاري با دو جنبش حماس و فتح و هر جنبشي كه به نحوي در قدرت نقش دارد، اعلام كرد و شرط آن را در نظر گرفتن منافع ملت فلسطين و گام برداشتن در مسير تقويت و تحكيم مقاومت دانست.

انتهاي پيام/++
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 3805
تاریخ عضویت: شنبه ۷ شهریور ۱۳۸۸, ۳:۲۶ ق.ظ
محل اقامت: جمهوری اسلامی ایران
سپاس‌های ارسالی: 4180 بار
سپاس‌های دریافتی: 22794 بار
تماس:

Re: رجزخواني فرمانده اسراييلي عليه ايران : براي حمله آماده ا

پست توسط Sami 1993 »

interceptor نوشته شده:ما چه خوار شدیم که نیم وجب اسراییل(به طور دقیق 48 هزار ک.م.مربع) باید ما رو تهدید کنه!
دوستان کمی منطقی باشند. حتمن ضعیف هستیم که اینطوری میشه.
با این نیرو هوایی شاهکار که دقیقن در حد پاکستانه! کاری از پیش نمیشه برد.

خودتون تو یکی از پستاتون در تاپیک مربوط به بودجه نیروی دریایی گفتید که اتکای ما به نیروی هوایی نیست ، حالا دارید حرف خودتون رو نغض میکنید؟!؟!؟!؟!؟!؟
رژیم صیهونیستی اگه 100 جمله بگه ،99تا تهدید نظامیه و از این 99 تا 60 تاش تهدید ایران هستش و بقیش تهدید لبنان و حماس و سوریه و حرب الله ..................
این رژیم به خیلی دلایل حتی با کمک آمریکا ( وضعیت نظامی انگلیس روز به روز بدتر میشه ) هم از پس ایران بر نمیان .
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 763
تاریخ عضویت: جمعه ۱۴ آبان ۱۳۸۹, ۱:۲۶ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 687 بار
سپاس‌های دریافتی: 2866 بار

Re: رجزخواني فرمانده اسراييلي عليه ايران : براي حمله آماده ا

پست توسط cheka »

interceptor نوشته شده:ما چه خوار شدیم که نیم وجب اسراییل(به طور دقیق 48 هزار ک.م.مربع) باید ما رو تهدید کنه!
دوستان کمی منطقی باشند. حتمن ضعیف هستیم که اینطوری میشه.
با این نیرو هوایی شاهکار که دقیقن در حد پاکستانه! کاری از پیش نمیشه برد.


از حرف تا عمل کیلومترها فاصله است ، نمیدونم شما چه اصراری دارید که ارتش و توانایی نظامی رو فقط در نیروی هوایی ببینید ! (نه فقط در این تاپیک) چرا از توان موشکی ایران حرف نمیزنید که در عرض یک ربع میتونه کل اسراییل رو محو کنه یا از پدافند سنگینی که داریم ؟
اسراییل تو کل عمرش تنها کاری که بلد بوده تهدید بقیه کشورها بوده ، قبلا اعراب ، حالا ایران ، چون هویتش زیر سواله همیشه محبوره برای ساکت کردن بقیه به زور تهدید و ارعاب تو خاورمیانه بمونه ، مطمئن باشید اگر میتوانست کاری کنه تاحالا میکرد
دعا نکنید زندگی آسانی داشته باشید ، دعا کنید انسانهایی قوی باشید.

جان.اف.کندی
Junior Poster
Junior Poster
نمایه کاربر
پست: 114
تاریخ عضویت: جمعه ۱۲ آذر ۱۳۸۹, ۹:۳۲ ب.ظ
محل اقامت: تهران-پیروزی
سپاس‌های ارسالی: 318 بار
سپاس‌های دریافتی: 317 بار

Re: رجزخواني فرمانده اسراييلي عليه ايران : براي حمله آماده ا

پست توسط Omicron »

saman azizi نوشته شده:
interceptor نوشته شده:ما چه خوار شدیم که نیم وجب اسراییل(به طور دقیق 48 هزار ک.م.مربع) باید ما رو تهدید کنه!
دوستان کمی منطقی باشند. حتمن ضعیف هستیم که اینطوری میشه.
با این نیرو هوایی شاهکار که دقیقن در حد پاکستانه! کاری از پیش نمیشه برد.

خودتون تو یکی از پستاتون در تاپیک مربوط به بودجه نیروی دریایی گفتید که اتکای ما به نیروی هوایی نیست ، حالا دارید حرف خودتون رو نغض میکنید؟!؟!؟!؟!؟!؟
رژیم صیهونیستی اگه 100 جمله بگه ،99تا تهدید نظامیه و از این 99 تا 60 تاش تهدید ایران هستش و بقیش تهدید لبنان و حماس و سوریه و حرب الله ..................
این رژیم به خیلی دلایل حتی با کمک آمریکا ( وضعیت نظامی انگلیس روز به روز بدتر میشه ) هم از پس ایران بر نمیان .


تون دریایی و زمینی و موشکی و حتی هوادارن قدرتمند غیرایرانیمون رو هم باید در نظر گرفت.
به هرحال در نیروی هوایی خیلی قوی نیستیم. اما اینطوری نمی مونه. به زودی تغییراتی حاصل می شه.
 [FONT=Palatino Linotype]    [FONT=Palatino Linotype]   [FONT=Palatino Linotype]   [FONT=Palatino Linotype]   [FONT=Palatino Linotype]   [FONT=Palatino Linotype]    [FONT=Palatino Linotype]   [FONT=Palatino Linotype]   [FONT=Palatino Linotype]   [FONT=Palatino Linotype]   [FONT=Palatino Linotype]   [FONT=Palatino Linotype]   [FONT=Palatino Linotype]   [FONT=Palatino Linotype]   [FONT=Palatino Linotype]   [FONT=Palatino Linotype]   [HIGHLIGHT=#000000][FONT=Times New Roman]امام محمد باقر (ع) می فرمایند:   
 [FONT=Times New Roman][HIGHLIGHT=#4f6128](* هیچ چیز نزد خداوند محبوب تر از کاری نیست که بر آن مداومت شود هر چند که آن کار کوچک باشد.  [HIGHLIGHT=#4f6128] *)     [FONT=B Compset]   
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”