تقويت توان موشكي ايران ادامه خواهد يافت!

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
پست: 965
تاریخ عضویت: چهارشنبه ۱۰ تیر ۱۳۸۸, ۸:۴۷ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 2776 بار
سپاس‌های دریافتی: 3436 بار

تقويت توان موشكي ايران ادامه خواهد يافت!

پست توسط victory67 »

لاريجاني در همايش سراسري مسئولان ستاد دهه فجر-2و پاياني
تقويت توان موشكي ايران ادامه خواهد يافت
خبرگزاري فارس: رئيس مجلس با بيان اينكه ما به دنبال افزايش توان سيستم موشكي خود هستيم، گفت: تا وقتي كه امريكا و رژيم صهيونيستي ملت ما را تهديد مي‌كنند ما روي سيستم‌هاي موشكي خود كه جنبه دفاعي دارند، كار خواهيم كرد.

تصویر
به گزارش خبرنگار پارلماني خبرگزاري فارس، علي لاريجاني رئيس مجلس شوراي اسلامي در ادامه سخنان خود در همايش سراسري مسئولين ستادهاي دهه فجر به فتنه پس از انتخابات اشاره كرد و گفت: در حوادث بعد از انتخابات گرچه ظاهرا بحث، بحث قانون وعدم پايبندي به آن بود، اما در روز عاشورا همه ديدند كه به عاشورا و عزاداران امام حسين (ع) اهانت شد.

وي افزود: بعد از اهانت به عاشورا مردم متوجه شدند كه اين جريان چگونه عمل مي‌كنند به طوري كه اوباما و ساير رؤساي كشورهاي غربي از جمله صدر اعظم آلمان گفت: مردم در مراسم عزاداري شركت كرده بودند در حالي كه آنها از كساني دفاع كردند كه به عزاداران امام حسين (ع) اهانت كرده بودند.

لاريجاني با بيان اينكه مردم در 9 دي نشان دادند كه پاي اسلام ايستاده‌اند و اين حضور مردم بسيار با ارزش است، تصريح كرد: بايد قدردان ملتي باشيم كه 32 سال است پاي آرمان‌هاي انقلاب ايستادگي كرده‌اند.

رئيس مجلس شوراي اسلامي حضور مردم در صحنه را موجب مقابله با انحرافات دانست و گفت: بايد بپذيريم كه ما در مقابل توطئه‌هاي متعدد خسارت ديده‌ايم.250 هزار شهيد در جنگ تحميلي داشته‌ايم اما اين خسارت‌ها پيام‌هاي مثبتي از سوي ملت ايران به دشمنان انقلاب اسلامي ارائه شد.

وي ضمن اشاره به حوادث 18 تير 78 گفت: در حواشي حوادث 18 تير يكي از كشورهاي همسايه كه بعيد بود ملت ايران را نشناسد، در دفاع از 18تيري‌ها حرف‌هاي درشتي عليه نظام مي‌زد. اما وقتي 23 تير رخ داد آنها متوجه شدند كه اظهارات آنها و عربده‌هاي مستانه‌ آمريكا بي‌پايه و اساس است.

عضو مجمع تشخيص مصلحت نظام نقش ولايت فقيه را در خنثي كردن توطئه‌هاي بعد از انقلاب كليدي و اثرگذار توصيف كرد و گفت: در حوادثي كه بعد از انقلاب شكل گرفته بود دشمنان كامل اميدوار شده بودند، اما وقتي حضور مردم را ديدند متوجه اشتباهات خود شدند.

لاريجاني شرايط فعلي كشور را در عرصه‌هاي بين‌المللي عزت‌بخش توصيف كرد و گفت: در دوران قبل از انقلاب عليرغم اينكه كشورهاي عربي با رژيم صهيونيستي مشكل داشتند، شاه نفت ايران را به اسرائيل مي‌فروخت به طوري كه بعد از تركيه دومين كشوري بوديم كه رژيم صهيونيستي را به رسميت شناختيم؛ در امجديه بازي فوتبال بين ايران و رژيم صهيونيستي برگزار شد اما جوانان با حضور در صحنه شعار مرگ بر اسرائيل سر دادند و اقدامات شاه را محكوم كردند كه اين موضوع نيز ناشي از خصوصيات ديني ملت ايران است.

وي با بيان اينكه ايران امروز به الگويي براي ساير كشورها در مقابله با رژيم اشغالگر قدس تبديل شده است، گفت: حزب‌الله بعد از 60 سال توانست كمر اسرائيل را بشكند.

رئيس مجلس شوراي اسلامي در واكنش به اظهارات غربي‌ها و آمريكا مبني بر اينكه ايران از حزب‌الله لبنان به طور مخفيانه حمايت مي‌كند،‌گفت: اين موضوع صحت ندارد ما حمايت خود را از حزب‌الله مخفي نمي‌كنيم و به آن افتخار مي‌كنيم؛ ما نه تنها از حزب‌الله بلكه از حماس هم دفاع مي‌كنيم. اين آمريكا است كه بايد پاسخ دهد كه چرا به حماس و حزب‌الله ظلم مي‌كند نه جمهوري اسلامي ايران كه چرا از آنها حمايت مي‌كند.

لاريجاني با اشاره به حمله آمريكا به عراق و افغانستان گفت: جمهوري اسلامي ايران تنها كشوري بود كه بر اساس مسلك و مكتب خود پاي آرمان‌هاي ملت ايران ايستاد. متاسفانه در زمان دوم خرداد برخي‌ها مباحث عجيبي مطرح مي‌كردند و مي‌گفتند سياست خارجي نبايد ايدئولژيك باشد. اما ملت ايران ايدئولوژيك فكر كرده و مسلكي فكر كردند.

وي با اشاره به ماجراجويي‌هاي آمريكا در منطقه تاكيد كرد: اگر ما كمر آمريكا را منطقه نمي‌شكستيم، ‌امروز شرايط دنيا متفاوت بود؛ آمريكايي‌ها از كانال‌هاي متفاوت تهديداتشان را به گوش ما مي‌رساندند و اميدوار بودند كه تهديدهايشان نتيجه داشته باشد اما امروز نه تنها تهديداتشان نتيجه‌اي نداشت بلكه كسي ديگر حرفي از آمريكا در منطقه نمي‌زند.

رئيس مجلس شوراي اسلامي با بيان اينكه شكستن كمر آمريكا توسط ايران در منطقه به بركت توجه و عمل به وصيت‌نامه شهدا بوده است، به اظهارات وزير دفاع آمريكا مبني بر اينكه ايران توازن را در منطقه به هم ريخته است، واكنش نشان داد و گفت:‌ اين حرف بي‌ربطي است ما دنبال امپراطوري نيستيم. ما دنبال مردمسالاري ديني و فكر هستيم و بر اساس مكتب خود عمل مي‌كنيم.

لاريجاني به پيشرفت‌هاي كشور در عرصه فناوري نيز اشاره كرد و گفت: دشمنان وقتي حرف درشت مي‌زنند و در مورد يك موضوع بسيار حساس مي‌شوند بايد آن موضوع را با ارزش بدانند. به طور مثال آنها روي ولايت فقيه حساس هستند و ما بايد بدانيم اين موضوع بسيار با ارزش است؛ آنها زماني حاكميت دوگانه را مطرح مي‌كردند اما در حال حاضر ولايت فقيه براي آنها مهم شده است.

وي نسبت به پيشرفت‌هاي هسته‌اي كشورمان ابراز خرسندي كرد و گفت: آمريكايي‌ها مي‌گويند ايران موشك‌هاي كوتاه برد و ميان برد توليد كرده است و اين براي ما خطرناك است. در حالي كه ما مي‌گوييم ما مخفي نمي‌كنيم كه دنبال افزايش توان سيستم موشكي خود هستيم تا وقتي كه شما و رژيم صهيونيستي تهديد مي‌كنند ما روي سيستم‌هاي موشكي خود كه جنبه دفاعي دارند، كار خواهيم كرد.

رئيس مجلس شوراي اسلامي پيشرفت‌هاي هسته‌اي را مرهون رهنمودهاي مقام معظم رهبري دانست و گفت: در برنامه هسته‌اي آنها هر روز ادعاي جديدي مطرح مي‌كنند. يك روز مي‌گفتند شفافيت داشته باشيد ما به همه سؤال‌هايشان پاسخ داديم. سپس گفتند مبادله كنيم و در اين موضوع نيز توطئه كردند.

لاريجاني در ادامه خطاب به مسئولان آژانس انرژي اتمي گفت: بايد بدانيد ايران عضو آژانس است و شما بايد طبق NPT سوخت ما را نه اينكه ما را از حق مسلم‌مان بخواهيد محروم كنيد و بايد بدانيد ايرانيان ساده لوح نيستند.

به گزارش فارس لاريجاني در ادامه سخنان خود به پيشرفت‌هاي فرهنگي كشور اشاره كرد و گفت:‌ جوانان ما امروز با معارف اهل بيت آشنا شده‌اند و در عزاداري‌ها حضوري باشكوه دارند. البته برخي نابساماني‌هاي فرهنگي نيز وجود دارد كه ناشي از آدرس غلط فرهنگي برخي مسئولان است، بخش فرهنگ نياز به رژ لب ندارد نياز به نگاه عميق به فرهنگ اسلامي دارد.

وي با بيان اينكه غربي‌ها مي‌گويند شما بايد حقوق بشر مدنظر ما را اجرايي كنيد در حالي كه مباحث حقوق بشري ما ناشي از مكتب و ايدئولوژي ما است، گفت: در ديداري كه با گروهي كه از كشورهاي غربي آمده بودند،‌داشتم آنها مي‌گفتند ما نسبت به اعدام و ممنوعيت همجنس‌بازي در ايران معترضيم، كه به آنها گفتم ما طبق مباحث شرعي خودمان عمل مي‌كنيم. در ايران اعدام اجرايي مي‌شود تا فساد نشود و در مورد همجنس‌بازي نيز ما نمي‌توانيم دنباله‌رو شما باشيم. شايد شما تمايل داشته باشيد كه با حيوانات نيز نزديكي كنيد.

لاريجاني گفت: ما نبايد نسبت به سؤالات حقوق بشري غربي‌ها كوتاه بياييم. آنها بايد پاسخ دهند چرا نزول مي‌كنند.

رئيس مجلس شوراي اسلامي با بيان اينكه ولايت فقيه در كشور كار اجرايي نمي‌كند بلكه از حقوق ملت صيانت مي‌كند‌،‌گفت: اين ولايت فقيه بود كه بني‌صدر را حذف كرد. ولايت فقيه اگر قوه‌اي ديكتاتوري كند در مقابلش مي‌ايستد.

وي با بيان اينكه بايد به جوهره حكومت اسلامي توجه كرد، گفت‌: متاسفانه در برخي شبنامه‌ها مشاهده مي‌شود كه به روحانيت اهانت شده است به طوري كه حرف‌هايي عليه روحانيت مي‌زدند كه در زمان شاه زده مي‌شد.

نماينده مردم قم در مجلس با بيان اينكه ملت ايران از ناسيوناليزم به انقلاب نرسيده است، گفت: متاسفانه بعضاً حرفهايي در كشور زده مي‌شود كه نشان از ناسيوناليست رمال‌گونه دارد.

لاريجاني از برخي اظهار نظرها در دوران دوم خرداد مبني بر ارتباط با آمريكا انتقاد كرد و گفت: برخي‌ها در دوران دوم خرداد به اشتباه فكر مي‌كردند كه با مذاكره با آمريكا منافع ملت تأمين مي‌شود اما آنها اشتباه مي‌كردند. اگر مقام معظم رهبري فرمودند اگر جلوي آنها كوتاه بياييد آنها جلو خواهند آمد و اين سخن رهبر انقلاب دقيق است. اگر حزب‌الله لبنان در مقابل آمريكا و رژيم صهيونيستي كوتاه مي‌آمد آنها جلوتر مي‌آمدند. اما ايستادگي حزب‌الله موجب عجز رژيم صهيونيستي شد.

رئيس مجلس ضمن رد هر گونه اظهار نظري مبني بر اينكه نياز به مذاكره با آمريكا وجود دارد، گفت كه آمريكا به دنبال دشمني با ملت ايران است و اين موضوع كاملا جدي و دقيق است.

وي در بخش پاياني سخنان خود به حوزه اقتصادي انقلاب اسلامي پرداخت و گفت: مقام معظم رهبري تصريح فرمودند كه بايد در نيازهاي استراتژي خود به خودكفايي برسيم؛ برخي‌ها تفكرات چپ اقتصادي داشتند اما رهبر معظم انقلاب با مطرح كردن اصل 44 به اجراي عدالت در كشور تأكيد فرمودند.

لاريجاني به اجراي قانون هدفمند كردن يارانه‌ها اشاره كرد و گفت: مجلس تعيين كرده است كه آزادسازي قيمت‌ها بايد شيب ملايمي داشته باشد و اگر به اين شيوه توجه شود انشاءالله مشكلات مردم برطرف خواهد شد.

رئيس مجلس توليد را موجب برطرف شدن مشكل اشتغال دانست و گفت: برخي‌ها فكر مي‌كنند كه مشكل بيكاري با حالت‌هاي مسكني قابل حل است در حالي كه بايد گفت مشكل اشتغال تنها با افزايش توليد در كشور حل شدني است.
انتهاي پيام/
  تصویر تصویرزندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست/ هر کسی نغمه خود خواندو از صحنه رودتصویر تصویر 
  تصویر تصویرصحنه پیوسته بجاست /خرم آن نغمه که بسپارند به یادتصویر تصویر     
  
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
پست: 509
تاریخ عضویت: شنبه ۱۳ آذر ۱۳۸۹, ۱۲:۰۷ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 4134 بار
سپاس‌های دریافتی: 2138 بار

Re: تقويت توان موشكي ايران ادامه خواهد يافت!

پست توسط interceptor »

ایشالاه یه روزی ما توان ساخت موشک های قاره پیمایی در حد ترایدنت و توپول رو پیدا می کنیم و ماهواره هامون رو با موشک خودمون-در پایگاه خودمون-توسط کارشناسان خودمون و به مدارهای بالا مثل 47 هزار کیلومتری پرتاب میکنیم با دقت خوب.
به امید آن روز
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”