آیا حمله غافلگيرانه در كمين ايران است؟

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
پست: 1929
تاریخ عضویت: سه‌شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۸۹, ۹:۰۱ ب.ظ
محل اقامت: IRAN
سپاس‌های ارسالی: 2144 بار
سپاس‌های دریافتی: 7631 بار
تماس:

آیا حمله غافلگيرانه در كمين ايران است؟

پست توسط HORLIKAN »

محرمانه نیوز: به نوشته اين روزنامه مقامات بلندپايه وزارت دفاع (جنگ) انگلستان و جمعی مقامات بلندپايه وزارت خارجه و دفتر نخست وزيری در اين جلسه شركت خواهند كرد.

نشست مذكور قرار است پيامدهای حمله نظامی به ايران را بررسی كنند. ساندی تلگراف می نويسد كه رهبری اين حمله را امريكا برعهده خواهد داشت و پايان مهلت مذاکرات استانبول به ايران برای پذيرش تمام خواست های آژانس انرژی هسته ای، و 5+1 آغاز مرحله جديدی است كه در آن راه حل نظامی برای خاتمه بخشيدن به بحران هسته ای در منطقه خاورميانه محتمل ترين گزينه است.

ساندی تلگراف می نويسد كه امريكا اميدواراست عمليات نظامی عليه ايران به صورت چند مليتی صورت پذيرد، هرچند كه فرماندهان عمليات دفاعی انگلستان معتقدند دولت اوباما خود را آماده حمله به ايران كرده است، حتی اگر اين عمليات به تنهايی و يا با همراهی احتمالی اسرائيل انجام شود.

ساندی تلگراف اضافه می كند كه عمليات محدود به بمباران تاسيسات اتمی ايران خواهد بود و عمليات نظامی ديگری در دستور كار نيست.

ساندی تلگراف در بخش ديگری از گزارش خود، به جزئيات فنی عمليات نظامی عليه ايران پرداخته و می نويسد:

موشك تاكتيكی”تام هاك" كه درجنگ خليج فارس نيز از آن استفاده شد، وظيفه نابودی امكانات دفاع هوائی ايران را برعهده خواهند داشت و بمب افكن های B2 همزمان با شليك 8 بمب 4500 پوندی كه از طريق ماهواره هدايت خواهد شد وارد عمليات می شوند.
ساندی تلگراف مدعی شد: مشاركت احتمالی انگلستان دراين حمله محدود خواهد بود ولی استفاده انگلستان از هواپيمای محرمانه "راف"محتمل است. مقامات بلند پايه سياست خارجه انگلستان گفته اند كه مذاكرت امروز، به بررسی نتايج حمله به ايران اختصاص خواهد داشت. مقام وزارت دفاع انگلستان نيز گفته اند كه می خواهند بدانند تاثيراين حمله برای منافع انگلستان دو كشور افغانستان و عراق چگونه خواهد بود. حمله محدود به تاسيسات نظامی خواهد بود واشغال ايران به هيچ روی مطرح نيست
بزرگ ترين گناه ترس است .

امام علي (عليه السلام)

________________________ 
 
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
پست: 556
تاریخ عضویت: یک‌شنبه ۵ آذر ۱۳۸۵, ۱۲:۲۸ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 1602 بار
سپاس‌های دریافتی: 3486 بار

Re: آیا حمله غافلگيرانه در كمين ايران است؟

پست توسط HASAN BARATY »

[HIGHLIGHT=#4f81bd](( پايان مهلت مذاکرات استانبول به ايران برای پذيرش تمام خواست های آژانس انرژی هسته ای، و 5+1 آغاز مرحله جديدی است كه در آن راه حل نظامی برای خاتمه بخشيدن به بحران هسته ای در منطقه خاورميانه محتمل ترين گزينه است.)) 

[COLOR=#000000]دوباره به زمان مذاكرات نزديك شدو برخي به دنبال فتح پارس افتادن.حماقت هم حدي داره اگه اين بازي هاي رواني در رفتار ايران تاثير داشت خب تا حالا نتايجش معلوم مي شد

[HIGHLIGHT=#4f81bd]((ساندی تلگراف اضافه می كند كه عمليات محدود به بمباران تاسيسات اتمی ايران خواهد بود و عمليات نظامی ديگری در دستور كار نيست)) 

چنان توي توهم هستند كه اگه كسي اين مطلب رو بخونه و ايران رو نشناسه فكر ميكنه اينها درباره حمله به جزاير سليمان حرف مي زنند.چون ايران به صراحت اعلام كرده هر حمله كننده اي را با پاسخ شديد مواجه ميكنه.پس شايد اغاز جنگ با اونها باشه ولي دامنه وپايان ان با ايران است(((خداوند دشمنان ما را از احمقها افريد )))
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 3805
تاریخ عضویت: شنبه ۷ شهریور ۱۳۸۸, ۳:۲۶ ق.ظ
محل اقامت: جمهوری اسلامی ایران
سپاس‌های ارسالی: 4180 بار
سپاس‌های دریافتی: 22794 بار
تماس:

Re: آیا حمله غافلگيرانه در كمين ايران است؟

پست توسط Sami 1993 »

اولا تو این وضعیت وخیم اقتصادی هیچ کشور اروپایی به آمریکا تو همچین حمله ای شرکت نمیکند ، همین انگلستان هم با توجه با کاهش شدید بودجه نظامی ( از قرار معلوم تصمیم هم دارن قرار داده اف 35 رو لغو کنند) نمیتونه تو همچین حماقت بزرگی شرکت کند .
دوما یه همچین حمله ای نیاز به برنامه ریزی ، هماهنگی و تدارکات زیادی دارد که با توجه به قدرت اطلاعاتی ایران ، مقامات ایرانی از حمله باخبر میشن.
سوما اینها میخوان به کشوری حمله کنند که در عرصه صنعت دفاعی حرف برای گفتن داره . تو این مدت هم در بحث پدافندی پیشرفت خوبی داشتیم و حتی با اینکه اس 300 رو هم به ماندادن ، باز میتونیک از رادارهای پیشرفته ان که قبلا به ایران داده شده ( و به نظر من با دیگر سامانه های پدافندی ایران نظیر شاهین و اس200و..... هماهنگ شده اند) استفاده کنیم به علاوه داریم سعی میکنیم که اس300 رو در ایران بسازیم .
چهارما واکنش ایران بسیار ویرانگره و غیر قابل پیش بینی .
پنجما و از همه مهمتر اینکه ایران به دانش فن آوری هسته ای دست پیدا کرده و به علاوه براینکه چندین سایت محرمانه و به خوبی پشتیبانی شده داریم ، میتونیم بعد از حمله تاسیسات رو از نو برپا کنیم (در صورتی که اگه بتونن بزننشون) تازه ممکنه ایران به بهانه همین حمله به دنبال سلاح هسته ای بره .
مواردی دیگرهم هست که دوستان میتونن ذکر کنند..........................
Junior Poster
Junior Poster
نمایه کاربر
پست: 114
تاریخ عضویت: جمعه ۱۲ آذر ۱۳۸۹, ۹:۳۲ ب.ظ
محل اقامت: تهران-پیروزی
سپاس‌های ارسالی: 318 بار
سپاس‌های دریافتی: 317 بار

Re: آیا حمله غافلگيرانه در كمين ايران است؟

پست توسط Omicron »

اون موقع که وضع اقتصادیشون هم خوب بود از درگیری با ایران می ترسیدن. حالا که وضع خیلی بدتره. کظورهاشون درگیر آشوبه.
اگه کلشون جمع بشن و نیروهاشون رو در دو ضرب کنیم بازم شکست می خورد.گهمونطور که تو جنگ شکست خوردن.
 [FONT=Palatino Linotype]    [FONT=Palatino Linotype]   [FONT=Palatino Linotype]   [FONT=Palatino Linotype]   [FONT=Palatino Linotype]   [FONT=Palatino Linotype]    [FONT=Palatino Linotype]   [FONT=Palatino Linotype]   [FONT=Palatino Linotype]   [FONT=Palatino Linotype]   [FONT=Palatino Linotype]   [FONT=Palatino Linotype]   [FONT=Palatino Linotype]   [FONT=Palatino Linotype]   [FONT=Palatino Linotype]   [FONT=Palatino Linotype]   [HIGHLIGHT=#000000][FONT=Times New Roman]امام محمد باقر (ع) می فرمایند:   
 [FONT=Times New Roman][HIGHLIGHT=#4f6128](* هیچ چیز نزد خداوند محبوب تر از کاری نیست که بر آن مداومت شود هر چند که آن کار کوچک باشد.  [HIGHLIGHT=#4f6128] *)     [FONT=B Compset]   
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
پست: 509
تاریخ عضویت: شنبه ۱۳ آذر ۱۳۸۹, ۱۲:۰۷ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 4134 بار
سپاس‌های دریافتی: 2138 بار

Re: آیا حمله غافلگيرانه در كمين ايران است؟

پست توسط interceptor »

بايد روي دفاع هوايي مون هم (دفاع هواپايه) كار بشه. البته با توليد جنگنده هاي داخلي!
مطمئن باشين اگه برگ برندشون كه برتري هواييه بگيريم ديگه حتي تهديد هم نمي كنن.
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”