کشورها براي مواجهه با بيگانگان فضايي آماده شوند

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 875
تاریخ عضویت: جمعه ۴ بهمن ۱۳۸۷, ۷:۳۶ ب.ظ
محل اقامت: شهرکرد
سپاس‌های ارسالی: 1385 بار
سپاس‌های دریافتی: 3738 بار
تماس:

کشورها براي مواجهه با بيگانگان فضايي آماده شوند

پست توسط sayeh_roshan_1988 »

 

جام جم آنلاين: دانشمندان به سازمان ملل متحد اخطار دادند اين سازمان بايد براي برخورد با بيگانگان فضايي برنامه هايي را آماده کرده و کشورها را براي همکاري جهاني برانگيزد زيرا هيچ تضميني وجود ندارد که اين موجودات با انسانها رفتاري دوستانه داشته باشند.به گزارش مهر، دانشمنداني از دانشگاه هاي کمبريج، اوپن، سنت اندروز و مدرسه علوم ديني پاسيفيک لوتران اخطار دادند دولت هاي جهان در صورت برقراري تماس بيگانگان فضايي با زمين بايد براي اجراي برنامه هاي هماهنگ شده آمادگي کامل داشته باشند و سازمان ملل متحد نيز بايد بخشي را با عنوان دفتر امور فرازميني راه اندازي کند تا در اين بخش به برنامه ريزي و طراحي نقشه هايي براي چگونگي برخورد با بيگانگان فضايي پرداخته شود.اين اظهارات قسمتي از نسخه نشريه علمي Phil. Trans با تمرکز کامل بر حيات فرازميني است، اين نشريه به انجمن سلطنتي علوم اختصاص داشته و به تازگي منتشر شده است. در اين مقاله دانشمندان تمامي جنبه هاي تحقيقات براي يافتن حيات فرازميني را از جنبه نجومي و زيستي گرفته تا جنبه سياسي و مذهبي که پس از مواجهه با بيگانگان فضايي اهميت پيدا خواهند کرد مورد بررسي قرار داده اند.اين دانشمندان با تاکيد بر نياز به همکاري جهاني و برنامه اي دقيق تحت پشتيباني نهاد سياسي قانوني و جهاني ، اعلام کردند سازمان ملل متحد در حال حاضر مکانيزم از پيش آماده «کميته استفاده صلح آميز از فضا» را در اختيار دارد و مي تواند از آن در راستاي برنامه ريزي براي مقابله با بيگانگان فضايي استفاده کند.به گفته اين دانشمندان سازمان ملل بايد بخش امور فرازميني اين سازمان را راه اندازي کرده و با اين پديده همانطور جدي برخورد کند که براي مقابله با برخورد اجرام کيهاني با زمين برخورد کرده است. به گفته «سايمون کنوي موريس» استاد پاليوبيولوژي تکاملي دانشگاه کمبريج، هرکس که براي تماس برقرار کردن با بيگانگان فضايي برنامه ريزي مي کند، بهتر است خود را براي شرايطي سخت آماده کند.به گفته وي حيات در هر گوشه ديگري از جهان هستي مي تواند شباهت هاي زيادي با حيات بر روي زمين داشته باشد، به ويژه اگر اين حيات بيگانه از سياره اي شبه زميني به وجود آمده باشد زيرا در جهان هاي شبه زميني مي توان ساختارهاي زيستي مولکولي مشابه زمين يافت. اين به آن معني است که بيگانگان فضايي مي توانند به ما شباهت داشته باشند و اين شباهت مي تواند در زمينه گرايش ذاتي انسان به خشونت نيز صحت داشته باشد.

 
[External Link Removed for Guests]

[External Link Removed for Guests]

کارت پستال درخواستی اعضای سنترال
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
پست: 509
تاریخ عضویت: شنبه ۱۳ آذر ۱۳۸۹, ۱۲:۰۷ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 4134 بار
سپاس‌های دریافتی: 2138 بار

Re: کشورها براي مواجهه با بيگانگان فضايي آماده شوند

پست توسط interceptor »

با سلام

من واقعن نمی دونم بیگانگان فضایی وجود دارن یا نه.
ولی اینو میدونم که این آمریکایی ها که همه رو تهدید و به خیلی ها کشورها حمله نظامی کردن و کلی بیگناه رو کشتن از صد تا بیگانه فضایی بدترن. اگه اونا بودن این بلا ها رو سر ما نمی آوردن!!
بعید نیست این اشیا نورانی هم پرنده های سری اون ها مثل Xسری یا B سری باشن یا موفق شدن بشقاب پرنده بسازن که با توجه به فناوری برتر اون ها کاملن محتمل هست.
متاسفانه نسل بشر پیشرفت زیادی نکرده و درگیر مسایل پیش پا افتا ده ای مثل تبعیض ادیان-نژاد-پوست و …
هست. در برنامه کهکشان راه شیری(شبکه 4) گفته شد که هر موجود هوشمندی اگر وجود داشته باشه(که به دلایل بسیاری این احتمال هست) به خاطر عمر زیاد سیاره اش (زمین سیاره ای جوان است) قطعن از انسان تکامل یافته تر و پیشرفته تراست.

{ رجوع شود به:
پرونده اف-14 که موثق ترین برخورد انسان با این موجودات است. }


در این پرونده دو فروند اف14 ایرانی (در زمان رژیم شاه) به رهگیری یک شی ناشناس یا UFO می پردازند
که یکی از جنگنده ها دچار مشکل از کارافتادن کامل رادار+بیسیم+موتور و... می شود. خود او(نامش یادم نیست) ادعا می کرد که بیگانگان فضایی بودن که با تکنولوژی غریب خود پرنده اف14 رو برای مدتی از کار انداختن. او در ادامه گفت خواسته به آن شی حمله موشکی کند که تامکت توسط آن ها از کار افتاده. این خلبان ادعا کرده چنین موجوداتی با فناوری بسیار برتر از ما وجود دارند ولی ما نمی دانیم.
البته این پرنده پس از دور شدن آن شی به حالت قبل بر می گردد.
این پرونده توسط کارشناسان ناسا به شدت دنبال می شود.
New Member
پست: 9
تاریخ عضویت: جمعه ۱۷ دی ۱۳۸۹, ۱۲:۳۵ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 2 بار
سپاس‌های دریافتی: 17 بار

Re: کشورها براي مواجهه با بيگانگان فضايي آماده شوند

پست توسط kooseye sefid »

چقدر جهان سوم هالو گیر آوردن که این مزخرفات رو به خوردشون میدن .!
از اینور میگن آمریکا چند ساله پشت پرده داره با این فرزمینیها میجنگه و یه تنه داره زمین وزمینیان رو از گزند اونا نجات میده ! :-O :???:
از این ور میگن امکان داره اونا شباهتهایی به انسانها زمینی داشته باشن !
یعنی با این حرفها میخوان از کثافت کاری وجنایاتی که در آینده قراره بر سر مردم بی گناه زمین و بخصوص جهان سومیها اجرا کنند ...شانه خالی کنن و همه رو به گردن فرازمینیهای بی رحم بندازن ...
هفت تیر کشای........ .............. ................. که فکر کردین جهان سومیها ساده اند ....
اگه همه خواب باشند....ایرانیها بیدارن :smile:
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”