عابدي:زمين‌گير كردن پرنده‌هاي متجاوزاستراتژي دفاعي ايران است

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 3805
تاریخ عضویت: شنبه ۷ شهریور ۱۳۸۸, ۳:۲۶ ق.ظ
محل اقامت: جمهوری اسلامی ایران
سپاس‌های ارسالی: 4180 بار
سپاس‌های دریافتی: 22794 بار
تماس:

عابدي:زمين‌گير كردن پرنده‌هاي متجاوزاستراتژي دفاعي ايران است

پست توسط Sami 1993 »

كريم عابدي در گفت‌وگو با فارس:
زمين‌گير كردن پرنده‌هاي متجاوز استراتژي دفاعي ايران است
خبرگزاري فارس: عضو كميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس ضمن تقدير از هوشياري سپاه پاسداران در مواجهه با هواپيماهاي بدون سرنشين آمريكايي در منطقه، گفت: مرزبانان جمهوري اسلامي ايران به هيچ‌ پرنده ناشناس متجاوز رحم نخواهند كرد.

تصویر
محمد كريم عابدي نماينده مردم فردوس و عضو كميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس در گفت‌‌وگو با خبرنگار پارلماني خبرگزاري فارس، با اشاره به خصوص سرنگوني هواپيماهاي آمريكا و زمين‌گير كردن آنها در خليج فارس توسط سپاه پاسداران اظهار داشت: مرزبانان ارتش و سپاه طبق وظيفه‌اي كه دارند، از شليك به پرنده‌هاي ناشناس متجاوز در منطقه دريغ‌نكرده و نخواهند كرد.

وي درباره موضع پنتاگون در اين خصوص نيز با بيان اينكه آمريكا از شرمندگي شكست ‌نطامي از ملت ايران حاضر نيست كه بپذيرد هواپيماهايش مورد هدف سپاه قرار گرفته‌اند، تصريح كرد: ما كاملا آگاه هستيم كه آمريكا و متحدانش از توان پاسخگويي سپاه، ارتش و بسيج به هرگونه تجاوز مرزي آگاه هستند و نيازي نيست كه ما مدام وقت خود را براي هشدار دادن به آمريكا صرف كنيم.

عابدي با تاكيد بر اينكه ايران به دنبال آرامش در منطقه است و از هرگونه تنش پرهيز مي‌كند، افزود: اگر قرار باشد عده‌اي در منطقه تنش درست كنند، ايران براي آرامش وارد عمل خواهد شد.

نايب رييس كميته دفاعي مجلس مجلس تاكيد كرد: مرزبانان جمهوري اسلامي ايران به هيچ‌پرنده متجاوزي رحم نخواهد كرد و اين موضوع، يك ادعا نيست بلكه استراتژي دفاعي ماست كه در عمل نيز مشاهده شده است.

وي با اشاره به پروژه ايران‌هراسي در منطقه، گفت: آمريكا در حالي عراق را اشغال كرده است كه 9/5 ميليارد دلار از پول نفت مردم اين كشور را به سرقت برده و در عين حال تجهيرات نظامي خود را به كشورهاي منطقه مي‌فروشد كه بايد گفت "ايران‌هراسي " يك پروژه بزرگ اقتصادي براي امريكاست.
انتهاي پيام/ب
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”