نمايش دستاوردهاي جديد ارتش در رژه 29 فروردين

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 3805
تاریخ عضویت: شنبه ۷ شهریور ۱۳۸۸, ۳:۲۶ ق.ظ
محل اقامت: جمهوری اسلامی ایران
سپاس‌های ارسالی: 4180 بار
سپاس‌های دریافتی: 22794 بار
تماس:

نمايش دستاوردهاي جديد ارتش در رژه 29 فروردين

پست توسط Sami 1993 »

امير سرلشكر صالحي در جمع خبرنگاران خبر داد:
نمايش دستاوردهاي جديد ارتش در رژه 29 فروردين
خبرگزاري فارس: فرمانده كل ارتش گفت: دستاوردهاي جديدي در حوزه دفاعي و نظامي در رژه روز 29 فروردين به نمايش گذاشته مي‌شود.

تصویر
به گزارش خبرنگار دفاعي خبرگزاري فارس، اميرسرلشكر عطاءالله صالحي فرمانده كل ارتش در حاشيه مراسم دوازدهمين سالگرد شهادت امير سپهبد صياد شيرازي كه صبح امروز (يكشنبه) برگزار شد، گفت: شهيد صياد شيرازي در دفاع مقدس يك نوآوري براي دفاع در رزم ارائه كرد كه باعث توقف دشمن در ابتداي جنگ در مرزها شد.

وي افزود: اين شهيد با ايجاد يك وحدت در ميان نيروهاي مسلح و خلاقيت‌هاي خود باور شكست را در دشمن ايجاد كرد و ما روز شهادت ايشان را سرآغاز هفته ارتش قلمداد كرديم.

فرمانده كل ارتش با اشاره به روز 29 فروردين روز ارتش تصريح كرد: 29 فروردين از يادگارهاي امام است و امروز ارتش ايران همراه با ساير نيروهاي مسلح از نظر توانمندي، خودباوري و اتكا به توليدات بومي قابل مقايسه با اوايل دفاع مقدس نيست. ما در حال حاضر به تمام علوم توليدات بومي در سلاح‌ها دست يافته‌ايم و توانسته‌ايم تهديدات را خنثي و براي دشمن بازدارندگي ايجاد كنيم.

صالحي با اشاره به رژه يگان‌هاي ارتش در روز 29 فروردين گفت: دستاوردهاي جديدي در حوزه دفاعي و نظامي در رژه روز 29 فروردين به نمايش گذاشته مي‌شود.

فرمانده كل ارتش در ادامه با اشاره به دخالت نيروهاي نظامي عربستان در بحرين اظهار داشت: سربازهايي كه به اين كشورها خصوصا بحرين هجوم مي‌برند مزدوران استكبار جهاني هستند كه مسلمانان را دوره مي‌كنند و از جنايات آنها لذت مي‌برند. آنها مزدوران مزد بده هستند يعني از استكبار نه تنها مزدي دريافت نمي‌كنند بلكه براي كارهايشان مزد هم مي‌دهند.
انتهاي پيام/ع تصویرتصویرتصویر
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”