آغاز بازی جدید آمریکا : ايران در طراحي حملات 11 سپتامبر ...

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

Captain I
Captain I
نمایه کاربر
پست: 1929
تاریخ عضویت: سه‌شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۸۹, ۹:۰۱ ب.ظ
محل اقامت: IRAN
سپاس‌های ارسالی: 2144 بار
سپاس‌های دریافتی: 7631 بار
تماس:

آغاز بازی جدید آمریکا : ايران در طراحي حملات 11 سپتامبر ...

پست توسط HORLIKAN »

دادگاهي در نيويورك كه به پرونده نقش احتمالي ايران در حملات 11 سپتامبر رسيدگي مي كند روز گذشته در جلسه اي به استماع شهادت سه فرد كه ادعا شده از مقامات سابق دستگاه امنيتي ايران هستند پرداخت .

به گزارش عصر ايران و به نقل از روزنامه " ديلي ميل " وكلاي قربانيان حملات 11 سپتامبر روز جمعه اعلام كردند كه بر اساس شواهد جديد دادگاهي در نيويورك كه به پرونده حادثه 11 سپتامبر و نقش احتمالي ايران و گروه حزب الله لبنان در انجام اين حملات مي پردازد ، جمهوري اسلامي ايران و حزب الله لبنان پيش از انجام حملات 11 سپتامبر از وقوع آن خبر داشته اند.

در جلسه روز جمعه دادگاه سه شاهد از مقامات امنيتي سابق ايران كه به آمريكا پناهنده شده اند ، به صورت ويدئو كنفرانس در دادگاه شهادت داده اند كه ايران پيش از انجام حملات 11 سپتامبر از وقوع آن خبر داشته و حتي يكي از اين شاهدان ادعا كرده كه ايران به طراحي و انجام اين حملات ياري رسانده است.

بر اساس اين گزارش ، ايران در آموزش و جابجايي تروريست هايي كه حملات 11 سپتامبر را به انجام رسانده اند نقش داشته و پس از حمله 11 سپتامبر نيز در ياري رساندن به گروه القاعده براي مخفي ماندن و در امان بودن از انتقام گيري آمريكا به اين گروه تروريستي ياري رسانده است.

بر اساس اين ادعا ايران و گروه شيعي حزب الله لبنان از اوايل دهه 1990 با گروه سني القاعده وارد همكاري شده اند و اين همكاري تا زمان حملات 11 سپتامبر و پس از آن نيزبه وسيله "عماد مقنيه " يكي از فرماندهان نظامي حزب الله و 10 تن ديگر از اعضاي اين گروه شيعي لبناني ، ادامه داشته است.

به گفته وكلاي پرونده ، ايران پس از حملات 11 سپتامبر و پس از آغاز حمله آمريكا براي اشغال افغانستان بسياري از رهبران و اعضاي القاعده و خانواده هايشان را از افغانستان فراري داده و در ايران به آنها پناه داده است و يا شرايطي را مهيا كرده كه آنها براي فرار از دست آمريكا از خاك ايران عبور كرده و به كشورهاي ديگر بروند.

يكي از شاهدان دادگاه ادعا كرده است كه ايران پيش بيني مي كرده است كه اگر نقش اين كشور در حملات 11 سپتامبر لو برود با حمله ايالات متحده آمريكا مواجه خواهد بود از اين رو تلاش كرده است تا همه شواهد دست داشتن خود در حملات 11 سپتامبر از جمله عماد مقنيه سر حلقه ارتباط ايران و حزب الله با گروه القاعده را از ميان بردارد.

عماد مغنيه در سال 2008 به وسيله تيم تروري كه گمان مي رود وابسته به سازمان جاسوسي اسراييل ( موساد) باشد ، در سوريه ترور شد.

ادعاي جديد دو هفته پس از ترور اسامه بن لادن رهبر گروه القاعده در ويلايي در نزديكي اسلام آباد پاكستان در حمله نيروهاي ويژه آمريكايي ، صورت مي گيرد و پيش بيني مي شود موج جديدي از عمليات رواني عليه ايران در سطح رسانه هاي غربي با اين اخبار و ادعاهاي بي اساس شكل بگيرد.

جمهوري اسلامي ايران پس از حملات 11 سپتامبر جزء نخستين كشورهايي بود كه اين حملات را محكوم كرده و با قربانيان اين حادثه تروريستي ابراز همدردي كرد ، با اين حال ايران لشگر كشي به بهانه حملات 11 سپتامبر و كشتار صدها هزار انسان بي گناه در افغانستان و عراق و پاكستان و ديگر كشورهاي خاورميانه را نيز محكوم كرده است.

به نظر مي رسد ادعاهايي اين چنين نشان از آغاز مرحله اي جديد در اتهام زني و فشار سياسي و رسانه اي آمريكا عليه ايران باشد و پس از اينكه واشنگتن ظاهرا از شر دشمن ديرينه اش اسامه بن لادن خلاص شد ، سياست دشمن سازي واشنگتن نياز به سوژه هاي جديدي دارد تا همچنان توجيه لشگر كشي و حضور صدها هزار نظامي اين كشور در كشورهاي خاورميانه و همجوار ايران باشد.
بزرگ ترين گناه ترس است .

امام علي (عليه السلام)

________________________ 
 
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 1780
تاریخ عضویت: شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۸۶, ۳:۵۸ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 1264 بار
سپاس‌های دریافتی: 10136 بار

Re: آغاز بازی جدید آمریکا : ايران در طراحي حملات 11 سپتامبر

پست توسط typhoon »

ایران و حزب الله با القاعده و طالبان.
ما هم گوشهامون درازه و آی کی یو ما هم در حد مرغ پخته!!!شرم نمی کنند. خودشون زدن خودشون رو منفجر کردن حالا میندازن گردن مغنیه خدا بیامرز.اون یک بار با نظامیان آمریکا در ۱۹۸۳ رو به رو شد و اینقدر مرد بود که روی زن و بچه و غیر نظامی تیغ نکشه.
Old soldiers never die.They just fade away
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 3805
تاریخ عضویت: شنبه ۷ شهریور ۱۳۸۸, ۳:۲۶ ق.ظ
محل اقامت: جمهوری اسلامی ایران
سپاس‌های ارسالی: 4180 بار
سپاس‌های دریافتی: 22794 بار
تماس:

Re: آغاز بازی جدید آمریکا : ايران در طراحي حملات 11 سپتامبر

پست توسط Sami 1993 »

یه بوهایی به مشام می رسه . :-( :-( :-(

اگر خوب به بازی های رایانه ای آمریکا دقت کنیم می بینیم که فضای این بازی ها یا در عراق بود و یا در افغانستان ، بعد دیدیم که آمریکا به این دو کشور حمله کرد . تازگی ها هم فضای بازی به ایران و تهران خودمون کشیده شده ( خبرش تو سنترال اومده)
حالا هم اتهام زنی علیه ایران .
اون خبر دیده شدن جنگنده های اسرائیلی در عراق رو هم باید اضافه کنیم .
حوادث منطقه و به ویژه تنش میان ایران و اعراب ( که متاسفانه ایران سعی در بهبود داره که هم بی نتیجه و هم بی معنا است ) رو هم نباید از قلم بیاندازیم .

باید آماده باشیم و این دفعه رو مثل قبلی ها زیادی الکی ندونیم .
Junior Poster
Junior Poster
پست: 108
تاریخ عضویت: چهارشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۸۵, ۱:۰۹ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 12 بار
سپاس‌های دریافتی: 115 بار

Re: آغاز بازی جدید آمریکا : ايران در طراحي حملات 11 سپتامبر

پست توسط mobile_nazari »

باریک الله ایران
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 1160
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۲۷ اسفند ۱۳۸۸, ۱:۵۱ ب.ظ
محل اقامت: تهران
سپاس‌های ارسالی: 15611 بار
سپاس‌های دریافتی: 6443 بار
تماس:

Re: آغاز بازی جدید آمریکا : ايران در طراحي حملات 11 سپتامبر

پست توسط ASHKAN95 »

ایران نه افغانستان،نه عراق.
ایــــــــــــــــــــرانه
Rookie Poster
Rookie Poster
پست: 26
تاریخ عضویت: سه‌شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۸۶, ۱۲:۵۴ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 11 بار
سپاس‌های دریافتی: 22 بار

Re: آغاز بازی جدید آمریکا : ايران در طراحي حملات 11 سپتامبر

پست توسط amovlavi »

سلام حتما یک جایی ایران خفت امریکاییها را گرفته و دنبال یه راه گریز می گردند البته از نوع امریکایی و احمقانه ما همیشه برای اسلام و ایران جون میدیم
Major I
Major I
پست: 199
تاریخ عضویت: شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۸۷, ۱۲:۵۰ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 281 بار
سپاس‌های دریافتی: 407 بار

Re: آغاز بازی جدید آمریکا : ايران در طراحي حملات 11 سپتامبر

پست توسط hadi021 »

خیلی خنده داره
همکاریه ایران و حزب الله با طالبان!!
حد اقل فبلش با انگیلیسیها مشورت کنن بعد یه همچین گیری بدن
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
پست: 1378
تاریخ عضویت: سه‌شنبه ۶ فروردین ۱۳۸۷, ۱۲:۱۰ ب.ظ
محل اقامت: شهرکرد
سپاس‌های ارسالی: 4214 بار
سپاس‌های دریافتی: 8330 بار

Re: آغاز بازی جدید آمریکا : ايران در طراحي حملات 11 سپتامبر

پست توسط FREE MAN »

من فکر می کنم ایندفعه واقعا می خوان یه کارایی بکنن .از یه طرف راحت تر کردن گرفتن ویزا برای دانشجوهای ایرانی و دم زدن از دوست داشتن مردم و جوانان ایران و جدا کردن حساب مردم از دولت و از اون طرف اتهام های اینطوری زدن به ایران اونها اول می خوان مردم رو از حکومت جدا کنن و بعدش هم با بهانه کمک به مردم بهمون حمله کنن .یه عده خائن هم از داخل و خارج دارن همراهیشون میکنن .سر دولت سوریه هم که در خطره ،دائم هم دارن تبلیغ میکنن اینهایی که دارن سوریها رو می کشن ایرانی هستند تا وجهه ایران رو توی منطقه خراب کنن .حضرات سوسمار خور هم که خوب دارن برای صاحبشون دم تکون میدن...ایندفعه باید حواسمون رو خیلی جمع کنیم .
زنده بودن حرکتی افقی است از گهواره تا گور و زندگی کردن حرکتی عمودی است از زمین تا آسمان
[FONT=Tahoma, Tahoma, Tahoma, Tahoma, Tahoma][HIGHLIGHT=#fef8e0]انسان ها دو دسته اند: آن هایی که بیدارند در تاریکی و آن هایی که خوابند در   
Junior Poster
Junior Poster
پست: 144
تاریخ عضویت: یک‌شنبه ۲۷ اسفند ۱۳۸۵, ۱۲:۲۲ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 180 بار
سپاس‌های دریافتی: 411 بار

Re: آغاز بازی جدید آمریکا : ايران در طراحي حملات 11 سپتامبر

پست توسط omidr »

خوب البته اینکه باید حواسمون جمع باشه حرف درستیه ولی این دفعه اول نیست که آمریکاییها از دخالت مستقیم و غیر مستقیم ایران در حملات صحبت میکنند. مگه یادتون رفته که درست یکسال پیش صحبت از حضور بعضی از عوامل 11 سپتامبر در ایران در روستایی در حوالی سبزوار بود (نمیدونم سبزوار رو دیگه از کجا پیدا کرده بودن :::P ؟؟؟) یا در زمان بوش بارها از پوشش امنیتی ایران برای مسافرت و اینجور چیزای اعضا القاعدبه آمریکا گفته بودند. .... نه فکر نکنم این حرفها جدید باشه ولی اینکه ما در یک وضعیت جدید بسر میبریم و از این حرف قدیمی دنبال چیز تازه ای میگردند ممکنه درسته باشه . در حال وضعیت بین ایران و آمریکا یک طوریه که آمریکاییها اگه بتوند به ایران حمله کنند منتظر پیدا کردن بهونه نمیموند. اصولا همه میدونیم که آمریکاییها اول شلیک میکنند بعد فکر میکنند چرا؟
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
پست: 1407
تاریخ عضویت: جمعه ۳ شهریور ۱۳۸۵, ۱:۳۱ ق.ظ
محل اقامت: مازندران
سپاس‌های ارسالی: 6679 بار
سپاس‌های دریافتی: 5422 بار

Re: آغاز بازی جدید آمریکا : ايران در طراحي حملات 11 سپتامبر

پست توسط airplane »

دوستان اریستر کرائولی که پیغمبر جدید کابایست ها و از حلقه های اصلی شیطان پرستی کابالایی بود تو کتاب قانون خودش که تو سال 1904 نوشته شده اورده بود که (((سلام بر شما ای دوقلوهایی که اتش جنگ را در سرتاسر جهان برافراشته میکنید))))
جالب بدونید این شخص خودش رو پیغمبر شیطان میدونه و مدعی هست این کتاب رو شیطان بعد از 40 روز ریاضت وبراش نازل کرده.

مطالب بسیار جالب تر در این مورد رو می تونین تو سایت [External Link Removed for Guests] ببینید.سخنرانی های استاد رائفی پور هم منابع بسیار خوبی هستن
آیا می دانید هر فرد پس از مرگ با اهدای اعضای خویش می تواند سبب نجات یا ارتقای سلامتی بیش از 50 نفر شود


برای عضویت در انجمن اهدای عضو به لینک زیر مراجعه کنید


[External Link Removed for Guests]

[COLOR=#000000]تا چند زنم بروی [COLOR=#0070c0]دریاها خشت بیزار شدم ز بت‌پرستان  

خیام که گفت دوزخی خواهد بود که رفت بدوزخ و که آمد ز بهشت 
Major II
Major II
نمایه کاربر
پست: 225
تاریخ عضویت: جمعه ۲۲ تیر ۱۳۸۶, ۹:۳۸ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 3045 بار
سپاس‌های دریافتی: 1123 بار

Re: آغاز بازی جدید آمریکا : ايران در طراحي حملات 11 سپتامبر

پست توسط shaman »

دوست عزیز :razz: اسم اون شخص الیستر کرولی هستش، دوست عزیز این شخص خودشو پیغمبر شیطان نمیدونست اصلا داستان چیز دیگیی‌ هستش تو اون سایت الکی‌ یه‌چیزی نوشته شما نباید بدون تحقیق باور کنی‌ که اصلا چه ربطی‌ داره این موضوع به تاپیک چون ۱۱ سپتامبر داره؟ منظور شما از کابایست همون کابالیست هستش فکر کنم، که این فرد هیچ ربطی‌ به اون نداره هیچ تازه تو تمام طول عمر ش میگفته کابالا اشتباه هستش واقعاً دیگه اینجوریشو ندیده بودیم
ways of the West
wisdom of the East
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”