واکنش مشاور نظامی رهبری به ادعای اوباما

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 3805
تاریخ عضویت: شنبه ۷ شهریور ۱۳۸۸, ۳:۲۶ ق.ظ
محل اقامت: جمهوری اسلامی ایران
سپاس‌های ارسالی: 4180 بار
سپاس‌های دریافتی: 22794 بار
تماس:

واکنش مشاور نظامی رهبری به ادعای اوباما

پست توسط Sami 1993 »

واکنش مشاور نظامی رهبری به ادعای اوباما

امیر ناصر آراسته تاکید کرد: اوباما نه تصمیم گیرنده است و نه آنکه می تواند از خودش حرف بزند.
تصویر


به گزارش گروه دفاع و امنیت مشرق به نقل از ایرنا، امیر ناصر آراسته تصریح کرد: استکبار جهانی از عظمت و قدرت اسلام درمنطقه و عظمت و قدرت انقلاب اسلامی ایران در ترس و اضطراب بسر می برد.
وی یادآور شد: امروز صهیونیستها در محاصره منطقه هستند و آمریکا نیز همان آمریکای گذشته نیست و این حرفها حرفهای تو خالی است.
امیر آراسته با بیان این که یقین بدانید انقلاب اسلامی ایران صادر شده و برپایی تمدن شکوهمند اسلامی به دست رهبر فرزانه انقلاب، دشمن را به لرزه درآورده است، تصریح کرد: دشمنان ایران اسلامی چه بلرزند و یا نلرزند این تمدن شکوهمند ایجاد شده و هر روز متجلی تر از گذشته خواهد شد.
مشاور نظامی فرمانده معظم کل قوا با اشاره به بیداری اسلامی در منطقه گفت: دشمنان ما از جمله رژیم صهیونیستی نابود خواهد شد و چیزی به فروپاشی آمریکا نیز باقی نمانده است.
امیر سرتیپ آراسته خاطرنشان کرد: ابرقدرت شرق فروپاشید، ابرقدرت غرب هم فرو خواهد پاشید و اینها دست و پا زدن در مردابی است که خودشان برای خودشان ساخته اند.
وی با اشاره به تلاش امارات متحده عربی برای نزدیکی به سازمان نظامی پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو) گفت: آدمهای ناتو همه شان با ناتو پیمان می بندند و به طبع به همین ترتیب است یعنی اینها چون پشتوانه مردمی ندارند می خواهند استحکام حکومتهایشان را از قدرت بیگانه بگیرند ولی ملتهای منطقه دیگر زیربار زور نمی روند و حضور ناتو در تمام کشورهای منطقه برای اینها نجات بخش نخواهد بود.
امیر سرتیپ آراسته در خصوص آینده تحولات منطقه نیز یاد آورشد: آنگونه که طلیعه این بیداری در کشورهای منطقه از جمله در تونس و مصر نشان می دهد، به طوریقین مردم پیروز خواهند بود و دشمنان اسلام و مسلمین سرافکنده، شرمسار و انشاالله بزودی نابود خواهند شد.
مشاور نظامی فرمانده معظم کل قوا در ادامه به جایگاه ارتش و سپاه در منطقه اشاره کرد و افزود: ارتش جمهوری اسلامی ایران و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تجربیات ارزشمند دوران دفاع مقدس و با تغییر متون آموزشی زمینه گسترش صنایع نظامی را در کشور فراهم کرده اند و با توجه به این که علم، صنعت و فنون ما در نیروهای مسلح بخصوص در ارتش جمهوری اسلامی ایران بومی شده است، امروز ارتش ما جزو مقتدرترین ارتشهای جهان است.
امیر سرتیپ آراسته اظهارداشت: نیروهای مسلح ما امروز جزو عزیزترین و قدرتمندترین نیروهای مسلح دنیا هستند و بازدارندگی که مردم و نیروهای مسلح و رهبری ما و مولفه های غیرملموس نظامی و غیرنظامی ما ایجاد کرده اند، بازدارندگی مطمئنی است که هیچ دشمنی تصور و خیال خام حمله به ایران را در سر نمی پروراند.منبع خبر : [External Link Removed for Guests]
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”