بازديد روسها از هواپيماهاي سرنگون شده آمريكا توسط سپاه

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Moderator
Moderator
سپاس‌های ارسالی: 22547 بار
سپاس‌های دریافتی: 14742 بار

بازديد روسها از هواپيماهاي سرنگون شده آمريكا توسط سپاه

پست توسط Shahbaz »

سردار حاجي‌زاده در جمع خبرنگاران خبر داد:
بازديد كارشناسان روسي از هواپيماهاي سرنگون شده آمريكا توسط سپاه
خبرگزاري فارس: فرمانده هوافضاي سپاه از بازديد كارشناسان روسي از هواپيماهاي بدون سرنشين آمريكايي خبر داد كه توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامي در خليج فارس سرنگون شده است.

تصویر
به گزارش خبرنگار اعزامي خبرگزاري فارس،
سردار اميرعلي حاجي‌زاده فرمانده نيروي هوافضاي سپاه با حضور در جمع خبرنگاران در خصوص توان مقابله سپاه پاسداران انقلاب اسلامي با هواپيماهاي متجاوز خارجي به سرنگوني برخي هواپيماهاي بدون سرنشين آمريكا توسط سپاه در خليج فارس اشاره كرد و گفت: اين هواپيماها در آب‌هاي آزاد و در مناطق تحت كنترل جمهوري اسلامي ايران سرنگون شده‌اند.

حاجي‌زاده در ادامه گفت:
كارشناسان روسي درخواست بازديد از اين هواپيماها را داشتند كه هم از هواپيماهاي سرنگون شده و هم از مدل‌هاي مهندسي معكوس آنها توسط سپاه بازديد كردند.

.
[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif][FONT=times new roman,times]     [FONT=Times New Roman,serif]   [FONT=Times New Roman,serif]    امام خمینی (ره ) :
اگر بند بند استخوان هایمان را جدا سازند ، اگر سرمان را بالای دار برند ، اگر زنده زنده در شعله های آتش مان بسوزانند ، اگر زن و فرزندان و هستی مان را در جلوی دیدگان مان به اسارت و غارت برند ، هرگز امان نامه ی کفر و شرک را امضا نمی کنیم .  

Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 1264 بار
سپاس‌های دریافتی: 10136 بار

Re: بازديد روسها از هواپيماهاي سرنگون شده آمريكا توسط سپاه

پست توسط typhoon »

سلام
من موندم.دوستان اگر می تونند این گره ذهنی من رو باز کنند.
چه گونه است که ما را تحریم کردند و بعد ما به کارشناسان آنها اجازه بازدید از لاشه اون پرنده و هم نمونه مهندسی معکوس شده رو میدیم؟!!!!!!
Old soldiers never die.They just fade away
Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 18344 بار
سپاس‌های دریافتی: 12308 بار

پست توسط shola »

typhoon نوشته شده:سلام
من موندم.دوستان اگر می تونند این گره ذهنی من رو باز کنند.
چه گونه است که ما را تحریم کردند و بعد ما به کارشناسان آنها اجازه بازدید از لاشه اون پرنده و هم نمونه مهندسی معکوس شده رو میدیم؟!!!!!!

یک بده - بستان ساده.
منم مرگ، مادر تو، منم که دوباره تو را از نو میزایم.
Junior Poster
Junior Poster
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 203 بار
سپاس‌های دریافتی: 427 بار

پست توسط azarbod »

راجع به مهندسی معکوس این پهپاد من که باورم نمیشه یه پهپادروبزنی لت وپار کنی وازآب درش بیاری وادعا کنی که تونستی ازبقایای اون پهپاد آمریکایی درکمترین مدت copy"pastکنی .درحالی که حدود35سال بهترین تجهیزات آمریکایی نظیر سیکورسکی وکبرا وتامکت داشته باشی وبرای ارتقاوتعمیراونا به بازارسیاه متوسل بشی.
Major I
Major I
نمایه کاربر
محل اقامت: واوان
سپاس‌های ارسالی: 3246 بار
سپاس‌های دریافتی: 2180 بار
تماس:

پست توسط Ruozbeh »

در ادامه ی صحبت   , باید بگم که باور این موضوع بسیار سخته!
الان اطلاع زیادی در مورد اینکه چه پهپادهایی رو آمریکاییها بر فراز خلیج فارس استفاده میکنند ندارم اما تمامی دوستان اطلاع دارند که ایران در زمینه ی تهیه ی پیشران جت از نظر تکنولوژیکی بسیار عقب است! حال چگونه از یک پهپاد سقوط کرده توانسته اند پیشران را هم مهندسی معکوس کنند بسیار عجیب است!!
دوستان اطلاع دارند سپاه برای تولید جت رنجر ها از بازار سیاه موتور تهیه میکند حال چگونه پیشران یک پهپاد آمریکایی را در عرض چند سال مهندسی معکوس کرده؟
حال اجزای الکترونیکی و ... بماند!
تکنولوژی موشک بالستیک بسیار با پهپاد متفاوت است پس مهندسی معکوس آنها نیزمتفاوت است!!!
[External Link Removed for Guests]

Novice Poster
Novice Poster
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 199 بار
سپاس‌های دریافتی: 149 بار

پست توسط MIG-29 301 »

این روسها میخوان مفت و مسلم این پهباد رو بدست بیارن تا مهندسی معکوس کنن
ما هم عین خخخخخخخرررررررررررررر اجازه این کارو بهشون میدیم
چرا گذاشتن اینها از بازدید کنن ؟؟
چه امتیازی به ما دیدن که ما اینکارو براشون بکنیم ؟ چرا مدودوف حالا عاشق ما شده ؟ یا شایدم برا این بی سرنشین دندون تیز کرده
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
محل اقامت: مازندران
سپاس‌های ارسالی: 6679 بار
سپاس‌های دریافتی: 5422 بار

پست توسط airplane »

Ruozbeh نوشته شده:در ادامه ی صحبت   , باید بگم که باور این موضوع بسیار سخته!
الان اطلاع زیادی در مورد اینکه چه پهپادهایی رو آمریکاییها بر فراز خلیج فارس استفاده میکنند ندارم اما تمامی دوستان اطلاع دارند که ایران در زمینه ی تهیه ی پیشران جت از نظر تکنولوژیکی بسیار عقب است! حال چگونه از یک پهپاد سقوط کرده توانسته اند پیشران را هم مهندسی معکوس کنند بسیار عجیب است!!
دوستان اطلاع دارند سپاه برای تولید جت رنجر ها از بازار سیاه موتور تهیه میکند حال چگونه پیشران یک پهپاد آمریکایی را در عرض چند سال مهندسی معکوس کرده؟
حال اجزای الکترونیکی و ... بماند!

تکنولوژی موشک بالستیک بسیار با پهپاد متفاوت است پس مهندسی معکوس آنها نیزمتفاوت است!!!

دوست عزیز این سپاهیایی که من دییدم و شناختم شون خدایی خیلی بیشتر از اینها از دستشون بر میاد.تازه شما تکنو لوژی نظامی الان مارو نبین.ایران تو سیاستهای نظامی خودش پنهانکار خیلی خوبیه.بدون اگه یه تکنولوژی الان رو شده حتما ایران چند پله بالاتر از اون رو برای خودش محیا کرده که الان اینها رو در معرض دید گذاشته.
آیا می دانید هر فرد پس از مرگ با اهدای اعضای خویش می تواند سبب نجات یا ارتقای سلامتی بیش از 50 نفر شود

برای عضویت در انجمن اهدای عضو به لینک زیر مراجعه کنید

[COLOR=#000000]تا چند زنم بروی [COLOR=#0070c0]دریاها خشت بیزار شدم ز بت‌پرستان  

خیام که گفت دوزخی خواهد بود که رفت بدوزخ و که آمد ز بهشت

Major II
Major II
سپاس‌های ارسالی: 221 بار
سپاس‌های دریافتی: 752 بار

پست توسط shadro »

حالا باز ببینین چه روزی بود که بشما دوستان عزیز گفتم این روسای نامرد چنان بزارن توکاسمون که همه از حال بریم!!!!!
تاریخ ایران نامرد تر از جماعت روس به خودش تابحال ندیده....
Captain
Captain
نمایه کاربر
محل اقامت: جمهوری اسلامی ایران
سپاس‌های ارسالی: 4180 بار
سپاس‌های دریافتی: 22794 بار
تماس:

پست توسط Sami 1993 »

من نمی خوام از روسیه جانب داری کنم
ولی سپاه فقط اجازه مشاهده هواپیماهها را داده ، دوستان اینطوری می کنند وای به حال ......................

به علاوه اگر روسیه در عوض یک چیز با ارزشی تحویل ما بدهد ( تحویل تضمینی ) چرا که نه ، تازه ما که نخواستیم کل پهپادها را تحویل بدیم .

در ضمن این بار چندمی که از دوستان می خوام که درباره وضعیت دفاعی و دانش فنی کشور با صراحت اظهار نظر نفرمایند ، چون هیچ چیز معلوم نیست . شاید وضعیتی که ما می بینم 50 درصد توان و دانش فنی ایران هم نشود .
Major
Major
نمایه کاربر
محل اقامت: تهران
سپاس‌های ارسالی: 1604 بار
سپاس‌های دریافتی: 2353 بار
تماس:

پست توسط Ph.Sepehr »

نقل قول:
((راجع به مهندسی معکوس این پهپاد من که باورم نمیشه یه پهپادروبزنی لت وپار کنی وازآب درش بیاری وادعا کنی که تونستی ازبقایای اون پهپاد آمریکایی درکمترین مدت copy"pastکنی .درحالی که حدود35سال بهترین تجهیزات آمریکایی نظیر سیکورسکی وکبرا وتامکت داشته باشی وبرای ارتقاوتعمیراونا به بازارسیاه متوسل بشی.))
جناب azarbod زماني كه يك فروند u-2 توسط موشك سام در روسيه ساقط شد،روس ها به دنبال لاشه اون بودند تا با مهندسي معكوس مثل امريكايي ها يو-2 بسازند.البته جمله دوم شما رو قبول دارم و صد در صد با شما موافقم اما جمله اول.....يكم روش فكر كن.

وقتی انسان نمی تواند کلمات مناسب برای بیان احوالش بیابد چه شکنجه ای را تحمل می کند
shapooor
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”