لازم باشد تمام پايگاه‌هاي نظامي آمريكا را منهدم مي‌كنيم!!!

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

Captain II
Captain II
نمایه کاربر
پست: 965
تاریخ عضویت: چهارشنبه ۱۰ تیر ۱۳۸۸, ۸:۴۷ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 2776 بار
سپاس‌های دریافتی: 3436 بار

لازم باشد تمام پايگاه‌هاي نظامي آمريكا را منهدم مي‌كنيم!!!

پست توسط victory67 »

پيام رزمايش موشكي سپاه در گفت‌وگوي فارس با رئيس كميته دفاعي مجلس؛
لازم باشد تمام پايگاه‌هاي نظامي آمريكا را منهدم مي‌كنيم
خبرگزاري فارس: رئيس‌ كميته دفاعي مجلس با اشاره به حيرت دشمنان از توانايي‌موشكي‌کشور گفت: اگر اشتباهي ازسوي آمريكا سر بزند تهران حق خود را براي انهدام تمامي پايگاه‌هاي نظامي آمريكا در منطقه محفوظ مي‌داند.

تصویر

غلامرضا كرمي نماينده مردم كرمان و رئيس كميته دفاعي مجلس شوراي اسلامي در گفت‌وگو با خبرنگار پارلماني خبرگزاري فارس با اشاره به رزمايش پيامبر اعظم6 و حيرت دشمنان انقلاب اسلامي از اين رزمايش گفت: پيامبر اعظم6 آخرين توانمندي‌هاي نيروهاي مسلح جمهوري اسلامي ايران را مقابل ديدگان جهانيان به نمايش گذاشت و مي‌توان گفت كه اين رزمايش به لحاظ توانمندي شليك همزمان موشك‌هاي زمين به زمين موجب هراس دشمنان انقلاب اسلامي شده است.

* برد موشك‌هاي ايران بنا به حضور دشمنان در منطقه طراحي شده است

وي با بيان اينكه برد موشك‌هاي نيروهاي مسلح ايران بنا به حضور دشمنان انقلاب و ملت ايران در منطقه تنظيم شده است، افزود: ايران هيچ نگراني بابت دور يا نزديك بودن حضور دشمنان در منطقه ندارد چرا كه موشك‌هاي زمين به زمين به اين مناطق كاملا آشنايي دارند و به راحتي مي‌توانند دشمنان را مورد هدف قرار دهند.

* در صورت اشتباه آمريكا، ايران به تمامي پايگاه‌هاي نظامي اين كشور شليك خواهد كرد

كرمي با اشاره به حضور نيروهاي نظامي اشغالگر آمريكا در منطقه گفت: تمامي نيروهاي آمريكايي و پايگاه‌هاي اين كشور در خاورميانه و ديگر كشورها در تيررس موشك‌هاي زمين به زمين ايران قرار دارد و به محض اولين اشتباه آمريكا، نيروهاي مسلح ايران موشك‌هاي خود را به سمت نيروها و پايگاه‌هاي آمريكايي شليك خواهند كرد و در اين صورت قطعا سربازان آمريكايي قرباني سياست‌هاي غلط آمريكا در منطقه خواهند شد اما ما اميدواريم كه آمريكايي‌ها با تغيير سياست‌هاي خود و با احترام به حقوق ملت‌ها بيش از اين سربازان خود را قرباني سياست‌هاي جنگ طلبانه خود نكنند.

* كلينتون براي فرار از فشارهاي سياسي توانمندي ايران را بلوف اعلام کرد

رئيس كميته دفاعي مجلس شوراي اسلامي در واكنش به ادعاي وزير خارجه آمريكا مبني بر اينكه ايران در ارائه توان موشكي خود بلوف مي‌زند، تصريح كرد: آمريكايي‌ها از ابتداي انقلاب اسلامي تاكنون از هر اقدامي براي مقابله با نظام جمهوري اسلامي ايران پرهيز نكردند. آنها از تروريست‌هاي خود براي مقابله با ايران كمك گرفتند. جنگ هشت ساله را عليه ملت ايران تحميل كردند. آمريكا در جنگ 8 ساله توانمندي ايران را مي‌دانست اما در عمل به توان پاسخگويي ايران اذعان كرد و اكنون نيز ما مي‌گوييم كه توانمندي ايران عملياتي است و هر لحظه كه به كشور تجاوز شود، بلوف يا غيربلوف بودن آن را به آمريكايي‌ها نشان خواهيم داد.

وي با بيان اينكه ايران مي‌داند كه آمريكايي‌ها توانمندي نظامي ايران را رصد مي‌كنند، خاطرنشان كرد: آمريكا براي پاسخگويي به رقيبان سياسي خود و كنگره اين كشور تحت فشار است. آنها بايد درباره توانمندي ايران به كنگره و رقيبان سياسي خود پاسخگو باشند و براي اين پاسخگويي هيچ راهي جز ادعاي بلوف بودن توانمندي ايران و رد آن ندارند.

* مسلمانان نگران نباشند موشك‌هاي ايراني دقيق است

كرمي در پاسخ به اين سؤال كه آمريكا و رژيم صهيونيستي تلاش مي‌كنند تا به مردم منطقه اين‌گونه القا كنند كه در صورت درگيري نظامي در منطقه ايران به بهانه شليك به پايگاه‌هاي نظامي آمريكايي مردم كشورهاي منطقه را نيز هدف قرار خواهد داد، اظهار داشت: اينكه ايران بر دقت برد موشك‌هاي خود و دقيق بودن آنها تاكيد مي‌كند حاكي از اين است كه برادران مسلمان ما نبايد هيچ نگراني خاصي از احتمال شليك موشك‌هاي ايران به مكاني غير از پايگاه‌هاي نظامي آمريكا داشته باشند.

* حق ايران براي شليك به پايگاه‌‌هاي نظامي آمريكا محفوظ است

رئيس كميته دفاعي مجلس شوراي اسلامي خاطرنشان كرد: ايران حق خود را محفوظ مي‌داند كه اگر از طريق پايگاه نظامي در يكي از كشورهاي اسلامي مورد هدف قرار گرفت، آن پايگاه را مورد هدف قرار دهد و اين جزء استراتژي جمهوري اسلامي ايران است و بارها آن را اعلام كرده است اما اينكه آمريكايي‌ها جوّسازي مي‌كنند كه موشك‌هاي ايراني خطا خواهند كرد، بايد بگويم كه كارشناسان نظامي آمريكا به خوبي مي‌دانند كه موشك‌هاي ايراني دقيق‌ترين موشك‌ها بين نسل‌ جديد موشك‌هاي دنيا است.

* بومي بودن موشك‌ها و سكوي پرتاپ آنها دشمن را حيرت‌زده كرد

وي افزود: نه‌تنها موشك‌هايي كه در رزمايش پيامبر اعظم6 شليك شد، بومي بود بلكه سكوهاي پرتاب اين موشك‌ها نيز توسط متخصصان ايراني ساخته شده بود و اين موضوع آمريكايي‌ها را محكوم به نگراني مي‌كند.

كرمي نگراني سياسي آمريكايي‌ها از توانايي‌هاي موشكي ايران را به‌جا و به‌حق دانست و گفت: كساني كه به فكر تجاوز نظامي به ديگر كشورها و تضييع حقوق ملت‌ها نباشند، نبايد از قدرت نظامي يك كشور وحشت‌زده شوند.

رئيس كميته دفاعي مجلس شوراي اسلامي با بيان اينكه ايران آمادگي دارد با كشورهاي مستقل منطقه رزمايش مشترك نظامي انجام دهد، گفت: در رزمايش‌هاي قبلي برخي از مسئولان كشورهاي همسايه شاهد توانمندي نيروهاي مسلح ايران بودند و ايران در اين رزمايش‌ها به آنها اعتماد كرد چون دوستي با كشورهاي همسايه استراتژي جمهوري اسلامي ايران است.

* از سپر دفاعي كشورهاي اسلامي براي مقابله با تجاوز آمريكا استقبال مي‌كنيم

وي با بيان اينكه ايران از سپر دفاعي براي كشورهاي منطقه با هدف جلوگيري از تجاوز آمريكا و رژيم صهيونيستي استقبال مي‌كند، گفت: اگر كشورهاي منطقه خواهان سپر دفاعي باشند، ايران از آن استقبال مي‌كند و اعلام مي‌كند كه حاضر است در اين راه و براي دفاع از تماميت اين كشورها در برابر تجاوز رژيم صهيونيستي و آمريكا به آنها كمك كند.

كرمي همچنين گفت: برخي كشورهاي منطقه علي‌رغم قراردادهاي فرامنطقه‌اي كه امضا كرده‌اند براي همكاري نظامي با تهران ابراز تمايل كردند.

رئيس كميته دفاعي مجلس شوراي اسلامي با اشاره به حضور نظامي آمريكا در منطقه گفت: دشمن از هزاران كيلومتر دورتر به منطقه خاورميانه يورش برده است و در اين منطقه پايگاه نظامي تشكيل داده است. اما در عين حال ادعا مي‌كند كه ايران براي منطقه تهديد است در حالي كه خود آمريكايي‌ها بايد بگويند كه چرا كشورهاي منطقه را اشغال نظامي كرده‌اند.

وي به آمريكا هشدار داد كه اگر اشتباهي از سوي آنها سر بزند، تهران حق خود را براي انهدام تمامي پايگاه‌هاي نظامي آمريكا در منطقه محفوظ خواهد داشت.

* شايد سكوي پرتاپ موشك‌هاي ايراني به اسرائيل در دامغان طراحي شده باشد

كرمي در پاسخ به اين سؤال كه چرا فرماندهان نظامي ايران از امكان شليك به اسرائيل از شهر دامغان سخن گفته‌اند در حالي كه نوار مرزي بهترين مكان براي مقابله با متجاوزان است، تصريح كرد: سردار حاجي‌زاده دامغان را براي حمله موشكي به اسرائيل البته در صورت تجاوز به ايران به‎عنوان مثال ذكر كردند و شايد هم ممكن است كه سكوهاي پرتاب موشك‌هاي زمين به زمين ايران به سمت سراسر اسرائيل در شهر دامغان طراحي شده باشد. لذا ايران از تمامي نقاط جغرافيايي خود مي‌تواند سرتاسر اسرائيل را مورد هدف قرار دهد.

رئيس كميته دفاعي مجلس شوراي اسلامي گفت: رژيم صهيونيستي در حال اضمحلال است اما بنا به برنامه‌ريزي‌هاي ايران براي مقابله با متجاوز به يقين مي‌توانيم بگوييم كه اشتباه حمله به ايران پايان كار رژيم اشغالگر قدس خواهد بود.

* راهبرد ايران دفاعي است، اما حمله كنند، تهاجم به دشمن استراتژي مي‌شود

وي در تبيين اين گفته فرمانده نيروي زميني سپاه كه: "راهبرد ما دفاعي است، تاكتيك ما تهاجمي " گفت: استراتژي كلان جمهوري اسلامي ايران بر اساس دفاع از كشور طراحي شده است و دكترين‌هاي نظامي ايران دكترين‌هاي دفاعي هستند. ايران به حقوق همه كشورها احترام مي‌گزارد و از حريم خود دفاع مي‌كند. منتهي در صورتي كه خاك ايران مورد تجاوز قرار بگيرد تاكتيك ايران دفاعي نخواهد بود و با استراتژي تهاجم به دشمن، ايران آرايش نظامي خواهد گرفت.

كرمي از آمادگي نيروهاي مسلح ايران براي پاسخ به تجاوز دشمن خبر داد و گفت: نيروهاي مسلح ايران تمامي تحركات دشمن را رصد مي‌كنند و بنا به تحركات آنها آرايش نظامي مي‌گيرند و بر همين اساس بايد گفت كه در صورت تجاوز دشمن به حريم خاك ايران، نيروهاي مسلح جمهوري اسلامي ايران تماميت دشمن را در بيرون از مرزها مورد هدف قرار خواهد داد.

* استقبال ايران از پيمان نظامي براي كشورهاي اسلامي

وي در پاسخ به اين سؤال كه كشورهاي شرقي، بلوك نظامي شرق و كشورهاي غربي "ناتو " را براي دفاع نظامي تشكيل داده‌اند اما كشورهاي اسلامي چنين برنامه‌اي ندارند. آيا جمهوري اسلامي ايران از پيمان نظامي اسلامي متشكل از كشورهاي اسلامي براي دفاع از حقوق مسلمين برنامه‌اي دارد يا نه، گفت: ابتدا بايد برخي كشورهاي اسلامي خط و مرز خود را با دشمنان اسلام مشخص كنند و سپس اتحاد واقعي را نمايان كنند تا زمينه پيشنهاد پيمان نظامي اسلامي به وجود بيايد.

رئيس كميته دفاعي مجلس شوراي اسلامي گفت: اگر كشورهاي اسلامي براي دفاع از حريم خود و حقوق مسلمين به اين نتيجه برسند كه بايد پيمان نظامي اسلامي تشكيل شود، ايران از آن استقبال خواهد كرد و با توانمندي‌هاي نظامي خود از حقوق مسلمين حراست خواهد كرد. منتهي اين موضوع منوط به اتحاد كشورهاي اسلامي در برابر آمريكا و رژيم صهيونيستي به عنوان دشمنان اصلي اسلام است.

* برخي علائم از جمله سقوط مبارك نويد اتحاد كشورهاي اسلامي را مي‌دهد

كرمي افزود: برخي علائم از جمله سقوط رژيم مبارك و انقلاب‌هاي منطقه نويد اتحاد كشورهاي اسلامي را مي‌دهد چرا كه حكومت‌هاي دست نشانده آمريكا در كشورهاي اسلامي به بن‌بست رسيده در حال سقوط هستند كه ان‌شاءالله با روي كار آمدن حكومت‌هاي مردمي در كشورهايي كه شاهد انقلاب‌هاي مردمي است ما مي‌توانيم به يك پيمان نظامي اسلامي فكر كنيم.

* پيام پيامبر اعظم6 صلح و دوستي بود

وي در پايان پيام رزمايش پيامبر اعظم6 را صلح و دوستي عنوان كرد و گفت: رزمايش پيامبر اعظم6 براي كساني كه به فكر تجاوز به حقوق ملت‌ها هستند پيام وحشت‌زا و براي صلح‌طلبان پيام دوستي داشت.
انتهاي پيام/ع*
  تصویر تصویرزندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست/ هر کسی نغمه خود خواندو از صحنه رودتصویر تصویر 
  تصویر تصویرصحنه پیوسته بجاست /خرم آن نغمه که بسپارند به یادتصویر تصویر     
  
Rookie Poster
Rookie Poster
پست: 30
تاریخ عضویت: جمعه ۱۸ تیر ۱۳۸۹, ۸:۱۹ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 18 بار
سپاس‌های دریافتی: 55 بار

Re: لازم باشد تمام پايگاه‌هاي نظامي آمريكا را منهدم مي‌كنيم!

پست توسط alpacino67 »

مثل دعوایی میمونه که شما نهایتا یه مشت بزنی زیر چشم طرفی که میتونی بکشتت و شما نمیتونی بیشتر از چند تا مشت بزنی
از نظر انسان ها سگ ها حیواناتی با وفا و مفید هستند...ولی از نظر گرگ ها، سگ ها گرگ هایی بودند که تن به بردگی داده اند تا در آسایش و رفاه زندگی کنند.."ارنستو چگوارا"
[FONT=Microsoft Sans Serif]live  [FONT=Microsoft Sans Serif]free [FONT=Microsoft Sans Serif] or  [FONT=Microsoft Sans Serif]die [FONT=Microsoft Sans Serif] hard 
Rookie Poster
Rookie Poster
پست: 31
تاریخ عضویت: سه‌شنبه ۱۱ فروردین ۱۳۸۸, ۳:۴۲ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 762 بار
سپاس‌های دریافتی: 70 بار

Re: لازم باشد تمام پايگاه‌هاي نظامي آمريكا را منهدم مي‌كنيم!

پست توسط Hiddenway »

برای من یه سوال پیش میاد!
اگر اسرائیل یه موشک اتمی به تهران و کلان شهر های ایران بزنه، بعدش چه اتفاقی میفته؟!؟!؟!
و در ضمن چه خبره که حضرات همش جنگ جنگ میکنن؟؟؟ :eek:
Rookie Poster
Rookie Poster
پست: 32
تاریخ عضویت: سه‌شنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۸۹, ۹:۲۰ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 12 بار
سپاس‌های دریافتی: 95 بار

Re: لازم باشد تمام پايگاه‌هاي نظامي آمريكا را منهدم مي‌كنيم!

پست توسط iraniran78 »

اقا من دیگه حالم داره بهم میخوره.....۲۸ ساله فقط دارم میشنوم جنگ جنگ جنگ ، دشمن ، دشمن ، دشمن :AA:
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 3805
تاریخ عضویت: شنبه ۷ شهریور ۱۳۸۸, ۳:۲۶ ق.ظ
محل اقامت: جمهوری اسلامی ایران
سپاس‌های ارسالی: 4180 بار
سپاس‌های دریافتی: 22794 بار
تماس:

Re: لازم باشد تمام پايگاه‌هاي نظامي آمريكا را منهدم مي‌كنيم!

پست توسط Sami 1993 »

Hiddenway نوشته شده:برای من یه سوال پیش میاد!
اگر اسرائیل یه موشک اتمی به تهران و کلان شهر های ایران بزنه، بعدش چه اتفاقی میفته؟!؟!؟!

:eek:
رژیم صیهونیستی هیچگاه از سلاح هسته ای بر علیه ایران و کشور دیگری استفاده نخواهد کرد .
اگر حتی موشک مجهز به کلاهک هسته ای این رزیم حتی در کویر مرکزی ایران فرود بیاید ، با واکنش سنگین جهانی مواجه می شود چه رسد به اینکه بیاد شهرهای ایران را هدف قرار دهد .
هم اکنون یک اعتراض ساده پیکره فرسوده و گندیده این رژیم را به لرزه در می آورد ، چه برسد به اعتراض گسترده جهانی حتی در میان همپیمانانش .
تازه بهانه این رژیم برای تهدید برنامه هسته ای ایران است ، حالا بیاید برای توقف این برنامه که هیچ مدرکی دال بر نظامی بودن ان وجود ندارد ، از سلاح هسته ای استفاده کند .

ولی اگر اسرائیل بخواهد همچین حماقت بزرگی را انجام دهد ( که امکان آن یک در میلیارد است) چه اتقاقی می افتد ؟


جواب : چیزی که دنیا از بعد از جنگ جهانی دوم از آن به شدت هراس داشت اتفاق می افتد > جنگ تمام عیار هسته ای
در ضمن خبری نیست ؛ اینها همه جنگ روانی است . دشمن اصلیی ما امریکا تا اطلاع ثانوی توانایی بر افروختن جنگ جدیدی را که چند برابر بزرگتر از جنگ عراق و افغانستان و ویتنام و ............. را ندارد .

دوستان فعلا اسوده باشند .
Furious Poster
Furious Poster
پست: 387
تاریخ عضویت: یک‌شنبه ۴ اسفند ۱۳۸۷, ۱۰:۲۹ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 2381 بار
سپاس‌های دریافتی: 1171 بار

Re: لازم باشد تمام پايگاه‌هاي نظامي آمريكا را منهدم مي‌كنيم!

پست توسط nasir irani »

iraniran78 نوشته شده:اقا من دیگه حالم داره بهم میخوره.....۲۸ ساله فقط دارم میشنوم جنگ جنگ جنگ ، دشمن ، دشمن ، دشمن :AA:


ایران چندین قرن هست که در حال جنگ هست.......

برای من یه سوال پیش میاد!
اگر اسرائیل یه موشک اتمی به تهران و کلان شهر های
ایران بزنه، بعدش چه اتفاقی میفته؟!؟!؟!


اتفاقات غیر قابل پیش بینی
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 3805
تاریخ عضویت: شنبه ۷ شهریور ۱۳۸۸, ۳:۲۶ ق.ظ
محل اقامت: جمهوری اسلامی ایران
سپاس‌های ارسالی: 4180 بار
سپاس‌های دریافتی: 22794 بار
تماس:

Re: لازم باشد تمام پايگاه‌هاي نظامي آمريكا را منهدم مي‌كنيم!

پست توسط Sami 1993 »

nasir irani نوشته شده:
iraniran78 نوشته شده:اقا من دیگه حالم داره بهم میخوره.....۲۸ ساله فقط دارم میشنوم جنگ جنگ جنگ ، دشمن ، دشمن ، دشمن :AA:ایران چندین قرن هست که در حال جنگ هست.......بهتره بگوییم از زمان ورود اجداد آریایی ما به این سرزمین ، ایران مدام مورد تهدید بوده ، مدام به آن حمله شده ، مدام تا مرز نابودی پیش رفته و...............

و این حکایت هم چنان باقیست.........................
Rookie Poster
Rookie Poster
پست: 32
تاریخ عضویت: سه‌شنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۸۹, ۹:۲۰ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 12 بار
سپاس‌های دریافتی: 95 بار

Re: لازم باشد تمام پايگاه‌هاي نظامي آمريكا را منهدم مي‌كنيم!

پست توسط iraniran78 »

ببخشید من یک سوال داشتم
چرا از جنگ دوم جهانی تا ۱۳۵۷ ما هیچ دشمنی نداشتیم ؟
یعنی ما انقدر دشمن داریم ؟ چرا بقیه ۱۸۵ کشور جهان انقدر دشمن ندارند.....فکر نمیکنید مشکل از خود ماست؟؟؟؟
Rookie Poster
Rookie Poster
پست: 25
تاریخ عضویت: شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۱:۳۵ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 68 بار
سپاس‌های دریافتی: 27 بار

Re: لازم باشد تمام پايگاه‌هاي نظامي آمريكا را منهدم مي‌كنيم!

پست توسط PATAFA... »

جنگ جنگ جنگ بهانه خوبیست برای چندی سرگرم شدن مردم تا نفهمند دورورشان چه خبر است
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 3805
تاریخ عضویت: شنبه ۷ شهریور ۱۳۸۸, ۳:۲۶ ق.ظ
محل اقامت: جمهوری اسلامی ایران
سپاس‌های ارسالی: 4180 بار
سپاس‌های دریافتی: 22794 بار
تماس:

Re: لازم باشد تمام پايگاه‌هاي نظامي آمريكا را منهدم مي‌كنيم!

پست توسط Sami 1993 »

iraniran78 نوشته شده:چرا از جنگ دوم جهانی تا ۱۳۵۷ ما هیچ دشمنی نداشتیم ؟


چون هرکس هرچیزی می گفت چه بد چه خوب ما هم می گفتیم چشم . در ضمن ما کجا در این زمان دشمن نداشتیم ،پس بلوک شرق چی بود .

iraniran78 نوشته شده:چرا بقیه ۱۸۵ کشور جهان انقدر دشمن ندارند.

برای پیدا کردن جواب خود بهتر است بروید و درباره موقعیت استراتژیک ایران ، نقش سیاسی ایران به ویژه در جهان اسلام به خصوص معاصر ، منابع مختلف ایران ( نفت و گاز ، معدن و.............) تحقیق کنید .


iraniran78 نوشته شده:یعنی ما انقدر دشمن داریم ؟


خیر ، ما فقط یک دشمن داریم . آن هم صیهونیستها هستند که در در کل جهان نفوذ کرده اند ( حتی همین قومیت گرایی اعراب در مقابل ایران نقشه صیهونیستها است ) حتی همین امریکا که از آن در پست قبلی ام به عنوان دشمن شماره یک ( از نظر نظامی) نام برده ام تحت نفوذ کامل صیهونیستهاست .

iraniran78 نوشته شده:فکر نمیکنید مشکل از خود ماست؟؟؟؟

مشکل ما عقاید ما ، موقعیت کشورما ، منابع سرشار ماست .
صیهونیستها تنها زمانی دست از دشمنی ما بر می دارند که هرچی عقیده داریم را بریزیم دور ، هرچی منابع داریم دودستی تقدیمشان کنیم و.................. در اخر هم اصلا وجود نداشته باشیم ( با توجه به نژادپرست بودن آنها)

ایران هیچ گاه نمی تواند سیاستی مثل سیاست ترکیه و................... در پیش بگیرد زیرا ، طرف مقابل خواستار استثمار کامل ماست و به کمتر از آن قانع نیست و نخواهد بود .
آخرین ويرايش توسط 1 on Sami 1993, ويرايش شده در 0.
Rookie Poster
Rookie Poster
پست: 32
تاریخ عضویت: سه‌شنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۸۹, ۹:۲۰ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 12 بار
سپاس‌های دریافتی: 95 بار

Re: لازم باشد تمام پايگاه‌هاي نظامي آمريكا را منهدم مي‌كنيم!

پست توسط iraniran78 »

دوست من شما میتونید حتی یک مورد از دشمنی و خسارات وارده یهودیان به ایران رو در تاریخ نام ببرید؟؟؟؟ :?
Novice Poster
Novice Poster
پست: 63
تاریخ عضویت: چهارشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۸۶, ۱۰:۵۶ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 10 بار
سپاس‌های دریافتی: 77 بار

Re: لازم باشد تمام پايگاه‌هاي نظامي آمريكا را منهدم مي‌كنيم!

پست توسط shooter »

عزیزم میدونی عید پوریم چیه؟ :-?
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”