نجار:نيروهاي مسلح ايران به دانش روز مجهز هستند

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 3805
تاریخ عضویت: شنبه ۷ شهریور ۱۳۸۸, ۳:۲۶ ق.ظ
محل اقامت: جمهوری اسلامی ایران
سپاس‌های ارسالی: 4180 بار
سپاس‌های دریافتی: 22794 بار
تماس:

نجار:نيروهاي مسلح ايران به دانش روز مجهز هستند

پست توسط Sami 1993 »

اخبار نظامي centralclubs به نقل از :

تصویر

وزير كشور:
نيروهاي مسلح ايران به دانش روز مجهز هستند
خبرگزاري فارس: وزير كشور گفت: نيروهاي مسلح جمهوري اسلامي ايران امروز به علم و دانش روز مجهز بوده و از توانمندي بالايي در اين زمينه بهره‌مند هستند.

تصویر
به گزارش خبرگزاري فارس از اراك، مصطفي محمد نجار صبح امروز در مراسم افتتاح ساختمان جديد ستاد نيروي انتظامي استان مركزي اظهار داشت: نيروي مسلح جمهوري اسلامي ايران نيروي اسلامي مقتدر و توانمند است كه داراي خصوصيات ارزشمند و بارزي مي‌باشد.
وي تصريح كرد: يكي از خصوصيات ارزشمند نيروهاي مسلح جمهوري اسلامي ايران بومي بودن نيروهاي مسلح است.
وزير كشور با تاكيد بر اينكه نيروي مسلح جمهوري اسلامي ايران نيرويي مبتني بر ارزش‌هاي انقلابي و اسلامي و دانش بومي توانمندي است، ادامه داد: امروز در نيروهاي مسلح همه چيز را ما خودمان توليد مي‌كنيم. از يك فشنگ معمولي گرفته تا موشك، هواپيما و كشتي‌هاي جنگي و همه امكاناتي كه در زمين و هوا به آن نياز داريم با توجه به تجربه و تخصص انديشمندان و نخبگان داخلي توليد و طراحي مي‌شود.
محمدنجار ادامه داد: ايران نه تنها تمام اين امكانات را در كشور خود توليد مي‌كند بلكه از آمادگي لازم براي صادرات اين نوع تجهيزات به ديگر كشورهاي جهان برخوردار است.
وي افزود: اين مايه افتخار است كه نيروي مسلح ما مجهز به علم و دانش روز بوده و اين چيزي است كه موجب هراس دشمنان از ايران اسلامي شده است.
وي خاطرنشان كرد: اقتدار نيروي مسلح جمهوري اسلامي ايران موجب شده تا دشمنان از ايران بترسند و هر روز دست به توطئه و طراحي‌هاي جديد عليه اين كشور بزنند.
وزير كشور با اشاره به ترور دانشمندان و نخبگان ايران اسلامي توسط دشمنان گفت: دشمنان هنوز ملت ايران را نشناخته‌اند و به اين خفت رسيده‌اند كه در خيابان دانشمندان ما را مورد حمله فيزيكي قرار داده و آنها را ترور مي‌كنند.
نجار افزود: امروز كشور ايران به واسطه اقتدار مردم حضور رهبري و نيروي مسلح مقتدر در برابر تمام توطئه‌هاي دشمنان بيمه است و با ترور دانشمندان و نخبگان تنها عزمش براي پيشرفت بيشتر و بيشتر مي‌شود.
وزير كشور همچنين مكتبي بودن را يكي ديگر از خصوصيات ارزشمند نيروهاي مسلح جمهوري اسلامي دانست و ادامه داد: امروز در نيروهاي مسلح جمهوري اسلامي ايران فرهنگ عاشورايي و كربلايي حاكم است كه اين فرهنگ موجب شده نيروي مسلح ايران به نيرويي منسجم،‌ مقتدر تبديل شده و در جهان بي‌نظير باشد.
نجار افزود: نيروي مسلح ايران از ابتداي انقلاب از دل مردم شكل گرفت و هر روز بالنده‌تر به پيش مي‌رود. از عقبه‌هاي بسيار خطرناك به سربلندي عبور كرد كه هشت سال دفاع مقدس نمونه بارز آن است.
وي با اشاره به مردمي بودن به عنوان يكي ديگر از خصوصيات ارزشمند نيروي مسلح كشور بيان داشت: نيروي مسلح ايران برخاسته از متن مردم است، مردمي بودن نيروي انتظامي موجب اعتماد مردم شده است. و امروز مي‌بينيم مردم اين نيروها را دوست داشته و از خودشان مي‌دانند.
وزير كشور تاكيد كرد: مردمي بودن نيروي انتظامي موجب شده است تا اين نيرو در سايه حمايت مردم نظم و امنيت را در كشور برقرار سازد.
انتهاي پيام/م20
Novice Poster
Novice Poster
نمایه کاربر
پست: 74
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۸۹, ۱۲:۱۵ ب.ظ
محل اقامت: فکه
سپاس‌های ارسالی: 384 بار
سپاس‌های دریافتی: 160 بار
تماس:

Re: نجار:نيروهاي مسلح ايران به دانش روز مجهز هستند

پست توسط W W 3 »

امان از دروغ مصلحتی............(تیتر) :shock: :shock:
روز فکر من این است و همه شب سخنم که چرا غافل از احوال دل خویستنم
New Member
پست: 8
تاریخ عضویت: یک‌شنبه ۹ مرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۳۶ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 60 بار
سپاس‌های دریافتی: 4 بار

Re: نجار:نيروهاي مسلح ايران به دانش روز مجهز هستند

پست توسط daltang »

دانش شب چطور؟اگر دشمن شب تک زد دانش روز بکار میاد؟
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”