ارتش آمريکا ايران را تهديد کرد

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Captain
Captain
نمایه کاربر
محل اقامت: جمهوری اسلامی ایران
سپاس‌های ارسالی: 4180 بار
سپاس‌های دریافتی: 22794 بار
تماس:

پست توسط Sami 1993 »

اخبار نظامي centralclubs به نقل از :

تصویر

سخنگوي ارتش آمريكا در اظهاراتي مداخله جويانه اعلام كرد: به منظور توقف گلوله باران روستاهاي اقليم كردستان عراق توسط ايران ،آماده استقرار در مرزهاي شمالي عراق است.

به گزارش مشرق، ايلنا به نقل از البوابه العراق نوشت: «جفري بيوكانن»سخنگوي ارتش آمريكا در اين مورد گفت: اگر مشكلي وجود داشته باشد ايران براي حل آن بايد با دولت عراق به تفاهم برسد و اين كشور حق ندارد كه مرزها و روستاها را در شمال عراق گلوله باران كند.
بيوكان افزود: اگر دولت عراق از ما بخواهد كه به همراه نيروهاي امنيتي عراق در مناطق شمالي اين كشور نيرو مستقر كنيم ،آمادگي چنين كاري را داريم.
ایران مدتي است كه مواضع گروه های تروریستی مستقر در نوار مرزی کردستان عراق را گلوله باران می کند. اين گروه ها با استفاده از خاك عراق در ايران عمليات هاي تروريستي انجام مي دهند.
در همين حال روز گذشته پنج تن از پرسنل مهندسي نيروي انتظامي ايران در منطقه چالدران توسط تروريست‌ها به شهادت رسيدند.
حميد احمديان فرماندار ماكو با اعلام اين خبر، اظهار داشت: خودروي حامل اين شهيدان در حين برگشت با كمين تروريست‌ها مابين ميله 198 و 199 مواجه مي‌شود و به آنها شهادت مي‌رسند.يك نفر از اين شهدا افسر، يك نفر درجه‌دار و سه نفر ديگر هم از سربازان بوده‌اند.
Major I
Major I
نمایه کاربر
محل اقامت: _̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l شیراز
سپاس‌های ارسالی: 5009 بار
سپاس‌های دریافتی: 2658 بار

Re: ارتش آمريکا ايران را تهديد کرد

پست توسط HESAM-007 »

راستش من توی حرفهای ایشون تهدیدی ندیدم!
(مشرقه دیگه!)تصویرتصویرتصویر
[External Link Removed for Guests]
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
محل اقامت: مازندران
سپاس‌های ارسالی: 6679 بار
سپاس‌های دریافتی: 5422 بار

Re: ارتش آمريکا ايران را تهديد کرد

پست توسط airplane »

hesam007 نوشته شده:راستش من توی حرفهای ایشون تهدیدی ندیدم!

(مشرقه دیگه!)تصویرتصویرتصویر

خوب دوست عزیز انتظار اری بیاد صاف صاف بگه جم بخورین بهتون حمله میکنم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
آیا می دانید هر فرد پس از مرگ با اهدای اعضای خویش می تواند سبب نجات یا ارتقای سلامتی بیش از 50 نفر شود

برای عضویت در انجمن اهدای عضو به لینک زیر مراجعه کنید

[External Link Removed for Guests]

[COLOR=#000000]تا چند زنم بروی [COLOR=#0070c0]دریاها خشت بیزار شدم ز بت‌پرستان  

خیام که گفت دوزخی خواهد بود که رفت بدوزخ و که آمد ز بهشت

ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”