بررسی موضوع اس-300 در سفر صالحی

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 3805
تاریخ عضویت: شنبه ۷ شهریور ۱۳۸۸, ۳:۲۶ ق.ظ
محل اقامت: جمهوری اسلامی ایران
سپاس‌های ارسالی: 4180 بار
سپاس‌های دریافتی: 22794 بار
تماس:

بررسی موضوع اس-300 در سفر صالحی

پست توسط Sami 1993 »

اخبار نظامي centralclubs به نقل از :

تصویر

کوثری مطرح کرد:
بررسی موضوع اس-300 در سفر صالحی
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس شورای اسلامی مهمترین برنامه‌های سفر دبیر شورای امنیت ملی روسیه به تهران را پیگیری و بررسی طرح «گام به گام» بررسی حوادث و تغییرات منطقه که برای دو کشور حائزاهمیت است به همراه مطالبه جمهوری اسلامی ایران در خصوص موشکهای اس-300 از روسیه دانست.

تصویر

به گزارش گروه دفاع و امنیت مشرق، اسماعیل کوثری نماینده مردم تهران در گفتگو با مهر ضمن تشریح برنامه های سفر نیکولای پاتروشف دبیر شورای امنیت ملی روسیه گفت: هدف از سفر صالحی وزیر امور خارجه کشورمان به روسیه ودیدار با همتای روسی پیگیری موضوعات هسته ای و مذاکرات 1+5 است.
عضوکمیسیون امنیت ملی مذاکره در خصوص راه اندازی وعملیاتی شدن نیرو گاه بوشهر و بررسی تحولات منطقه ووضعیت کشورهای افغانستان ، عراق وسوریه را از دیگرمحورهای مورد بحث پاتروشف با مسئولان ایرانی دانست.
عضو کمسیون امنیت ملی با اشاره با تخلف روس ها در تحویل موشک اس 300 به کشورمان گفت : روس ها باید در خصوصا این تخلف جوابگو باشند.
کوثری همچنین ازجمله مهمترین برنامه های دیدار پاتروشف با مسئولان کشورمان را پیگیری و بررسی طرح پیشنهادی روسیه با عنوان طرح «گام به گام»، بررسی حوادث و تغییرات منطقه که برای دوکشور حائزاهمیت است به همراه مطالبه جمهوری اسلامی ایران در خصوص موشکهای اس 300 از روسیه دانست.
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”