کوثری:موشک‌های ایران وظایف بزرگی دارند

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 3805
تاریخ عضویت: شنبه ۷ شهریور ۱۳۸۸, ۳:۲۶ ق.ظ
محل اقامت: جمهوری اسلامی ایران
سپاس‌های ارسالی: 4180 بار
سپاس‌های دریافتی: 22794 بار
تماس:

کوثری:موشک‌های ایران وظایف بزرگی دارند

پست توسط Sami 1993 »

اخبار نظامي centralclubs به نقل از :

تصویر

کوثری:موشک‌های ایران وظایف بزرگی دارند
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به هشدار رهبر انقلاب به دشمنان انقلاب، گفت: دشمنان باید این هشدار را جدی بگیرند چراکه وظایف سنگینی به دوش موشک‌های دوربرد ایران سپرده شده است.

به گزارش مشرق، محمد کوثری نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس، با اشاره به بیانات ولی‌امر مسلمین جهان در پنجمین اجلاس کنفرانس حمایت از انتفاضه فلسیطین، گفت: رهبر معظم انقلاب اسلامی با تبیین مسائل مربوط به فلسطین، این بحث را از جمله مباحث مهم جهان اسلام برشمردند و بر حمایت ملت ایران از ملت مظلوم فلسطین تاکید کردند.

وی با بیان اینکه مقام معظم رهبری با مطرح کردن موضوع نهر با بحر برای فلسطین هرگونه طرحی که موجب تجزیه فلسطین شود را طرد کردند، گفت: همانگونه که مقام معظم رهبری فرمودند مشکل مردم فلسطین با راهکارهای صهیونیست‌ها و رئیس‌جمهور اوباما حل شدنی نیست و بهترین راه این است که همه‌پرسی از همه فلسطینیان مسلمان و غیرمسلمان انجام شود.

کوثری در ادامه با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب اسلامی تجهیزات نظامی برای حل کردن مشکلات کنونی جهان اسلام کافی ندانستند، تاکید کرد: رهبر انقلاب حضور و شوق جوانان فلسطینی را بالاتر از قدرت نظامی صهیونیست‌ها تعریف کردند.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، گفت: مقام معظم رهبری تاکید فرمودند که جمهوری اسلامی ایران از توان نظامی خود تا زمانی که تهدید نشود، استفاده نخواهد کرد و اگر روزی دشمنان انقلاب اسلامی به خاک جمهوری اسلامی تجاوز کنند، موشک‌های ایران که وظایف بزرگی دارند، به این وظایف عمل خواهند کرد.

وی در ادامه گفت: دشمنان انقلاب اسلامی باید هشدارهای رهبر معظم انقلاب را جدی بگیرند و توجه داشته باشند که وظایف سنگینی به موشک‌های دور برد جمهوری اسلامی سپرده شده است.
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”