ارزیابی تحلیلگر ترک از اظهارات سرلشکر صفوی

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 3805
تاریخ عضویت: شنبه ۷ شهریور ۱۳۸۸, ۳:۲۶ ق.ظ
محل اقامت: جمهوری اسلامی ایران
سپاس‌های ارسالی: 4180 بار
سپاس‌های دریافتی: 22794 بار
تماس:

ارزیابی تحلیلگر ترک از اظهارات سرلشکر صفوی

پست توسط Sami 1993 »

اخبار نظامي centralclubs به نقل از :

تصویر

ارزیابی تحلیلگر ترک از اظهارات سرلشکر صفوی
یکی از نویسندگان روزنامه آیدین لیک ترکیه در ارزیابی اظهارات مشاور عالی امور نظامی رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران تاکید کرد که باید حرف های مشاور رهبری را به منزله هشدار به ترکیه جدی گرفت.

به گزارش گروه دفاع و امنیت مشرق به نقل از فارس، تونجر جوجن اوغلو نویسنده روزنامه آیدین لیک در ارزیابی اظهارات سرلشکر رحیم صفوی مشاور عالی امور نظامی مقام معظم رهبری در زمینه فرمایشی بودن مواضع دولت ترکیه در علیه رژیم صهیونیستی و تهدید تلقی نمودن سپر موشکی آمریکا و ناتو علیه ایران تاکید کرد که اظهارات مشاور عالی مقام معظم رهبری حاوی پیام های مهمی به دولت ترکیه است.
این نویسنده تصریح کرد که باید حرف های مشاور رهبری را به منزله هشدار به ترکیه جدی گرفت، چراکه اظهارات وی تنها دیدگاه های شخصی ایشان تلقی نمی شود.
وی در ادامه خاطرنشان کرد که سیاست های دولت اردوغان در زمینه استقرار سپر موشکی آمریکا و ناتو در خاک ترکیه علاوه بر ایران، باعث موضع گیری روسیه و چین در قبال این سیستم شده و این امر در دراز مدت به ضرر منافع ترکیه خواهد بود.
جوجن اوغلو همچنین با یادآوری اینکه ایران و ترکیه دو کشوری هستند که سالیان متمادی با یکدیگر درگیری نداشته اند، از دولت آنکارا خواست تا وارد ماجرای بهار عرب در منطقه نشود.
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”